Střepy

Christina Wheelerová chce skočit z mostu a ani psycholog Joseph O’Loughlin, řečený Joe, jí nedokáže sebevraždu rozmluvit. Později se u Joea doma objeví její dospívající dcera a tvrdí, že není možné, aby se matka dobrovolně zabila tímto způsobem, protože měla panický strach z výšek.

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/321713/strepy-StD-321713.jpg 4.7208

Joseph O'Loughlin 3.

Literatura světová, Romány, Thrillery
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Shatter, 2008

Kniha Střepy

kofola33

Tuhle knizku jsem si krasne uzila. Mela jsem za sebou 3x Cartera, tak tohle mi prislo jako pohlazeni po dusi. Moc me bavil pribeh psychologa Joea, jeho rodiny a psychopatickeho vysinuteho magora. Autor si skvele pohral s vykreslenim postav, jejich uvahy a myslenky. Melo to spad, napeti a urcite si prectu dalsi .

Jana65

Tak další z knih od Michaela Robothama přečtena, jdu hned pokračovat dalším dílem. Je to moc dobré čtení.

wooloong

Přesně 568 stránek. Ach jo, mám radši kompaktnější příběhy. Příliš brzy jsme se dozvěděli, KDO je ten hajzlík, co nutí ženy dělat to, co by normálně neudělaly, kdyby ... dozvěděli jsme se také, JAK to dokáže (nebylo až tak těžké uhodnout). Také se dozvíme PROČ to ten mizera dělá a nakonec nás ještě čeká dramatický zvrat. Nebylo to špatné, ale těch stránek bylo na mě opravdu moc. A těch chyb v textu taky. Každá taková chyba ruší, vytrhuje z děje a ničí čtenářský zážitek u jakkoli dobrého příběhu. MOBA by měla zainvestovat do opravdu dobrého korektora.

katka9574

Perfektně propracovaný příběh, přečteno téměř na jeden zátah. Michael Robotham píše neskutečně poutavě! Vřele doporučuji a už si brousím zuby na další díl :-)

klokan.1905

Střepy...
V pořadí třetí pokračování ze série Joseph O'Loughlin... Určitě bych Vám nejdříve doporučil přečíst si nejprve dva předchozí díly, a to V podezření a poté Amnézii... Psycholog Joseph O'Loughlin se v tomto pokračování pokouší rozmluvit sebevraždu skokem z Cliftonského visutého mostu Christine Wheelerové - ženě ve středních letech... Neúspěšně...
Její dcera, Darcy Wheelerová, však Josephu O'Loughlinovi tvrdí, že matka měla strach z výšek... Proč se tedy rozhodla ukončit život skokem z mostu? Proč před skokem z mostu po celou dobu telefonovala? Mohl ji někdo ke skoku přinutit? Jak by to ale dokázal?
Na tuto spoustu otázek Vám odpoví tato strhující kniha... Neváhejte a čtěte... ;-)

mimi55

Přečteno jedním dechem.

Sudin

Výborná kniha, společně s Řekni lituji jedna z mých TOP knih. Jdu shánět další od tohoto autora.

Mandlevest
15.11.2020

Opět vynikající, ale tak děsivé a to bez nějakých krutých popisu vražd. M. Robotham prostě píše tak sugestivne a věrohodně, že si výše uvedeným nemusí vypomahat, aby zvýšil napětí svých jedinečných detektivních příběhu. Jelikož čtu tuto sérii se zpožděním, jsem odměněna navazující soukromou linkou, která skvěle doplňuje vskutku originální zápletku. V příštím roce, jak jsem zjistila, nás čeká první kniha nové série tohoto talentovaného spisovatele, a tak se brzy pustím do dalšího příběhu, ještě se mám s Josephem na co těšit.