Neandrtálka hledá člověka

O Janie Morrisové byste měli vědět tři věci: 1) Nedokáže vést rozhovor bez obrovského množství triviálních informací. Stává se jí to, zvláště když je nervózní. 2) Nic ji neznervózňuje víc než Quinn Sullivan. 3) Neumí plést. Janie Morrisová v jeden den ztratí přítele, byt a práci a už jen uvažuje, co hrozného pro ni osud ještě chystá. K jejímu zděšení je svědkem všech těchto událostí Quinn Sullivan – jinak známý jako sir McFešák – a pořád se před ní objevuje jako boty, po nichž toužíte, ale nemůžete si je dovolit. Pro Janie je překvapením, když jí Quinn – předmět její drobné, neškodné a jen maličko stalkerské posedlosti – udělá nabídku, kterou nemůže odmítnout....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/397209/neandrtalka-hleda-cloveka-hPC-397209.jpg 4.727

Kamarádky z pletacího klubu (1.)

Neanderthal Seeks Human (2013)

Vydáno:, Baronet

Kniha Neandrtálka hledá člověka

Damienronnie

Super , veľmi vtipná kniha :)

Cartyra

Netřeba mnoha slov. Hlavní postava je sympatická, chytrá a vtipná. Zkrátka celá kniha je skvělá.

domina

Kniha se mi velmi velmi líbila. Je fajn vědět, že i někdo jiný používá statistiky a články, které kdy přečetl. Hlavní postava je mi velmi sympatická. Zápletka se sestrou tam snad ani nemusela být.

Kiwicatko

Ta holka byla neskutecne roztomilej magor. Jeji postavu jsem proste milovala...mila, strelena, chytra, ale soucasne neskutecne naivni.
Tesim se na pokracovani.

PetraN17

Super, moc se mi knížka líbila. Jen zase čekat ..... Proč ???

Ivuska.09

Tak jo, k této knize mám jen jeden jediný postřeh: kdy vyjde další díl? Potřebuji ho nutně a hned! Nevydržím čekat do června! Tenhle příběh je úžasný, skvělý, romantický se špetkou dramatu, má zápletku, hlavu i patu a zábavný děj. Prostě úžasný román pro ženy!

maca5449

Kdo je sakra Penny Reid a jak to, že se o ní dozvídám až teď?! Ta ženská je génius!

Knížka je naprosto unikátní a plná svěžího humoru. Janie je síleně prdlá a divná tím nejrozkošnějším způsobem!

Doma mi museli páčit knížku z rukou, protože jsem přece dospělá a musím se každý den zapojovat do ekonomického procesu, ale koho by zajímalo, že se ráno vstává do práce, když drží v ruce takový skvost?!?!

I přes několik chyb v textu, je to pro mě zatím jedna z nejlepších knih v tomto roce, i když je jasné, kam příběh směřuje, stejně jsem si užívala každý řádek. Pochichotávala jsem se a občas i chrochtala smíchy.

Chci víc stran!

romance pro ženy bohatství