Útěk

Jo Blackmoreovou požádala neznámá žena o svezení. Jo se jí rozhodla vyhovět, ale brzy svého rozhodnutí litovala. Podivná pasažérka totiž zná její jméno, zná i jejího manžela Maxe a navíc má u sebe rukavici, která patří Joeině dvouleté dceři. To, co započne jako neurčitá obava, se brzy přemění na peklo. Proti Jo se spikne policie, sociálka a dokonce i vlastní manžel. Všichni prohlašují, že je špatná matka. Jo protestuje, považuje celou situaci za tragické nedorozumění, a dlouho věří, že se všechno nějak racionálně vysvětlí. Když jí však úřady začnou vyhrožovat odebráním dcery, protože podle jejich mínění není způsobilá plnit rodičovské povinnosti, Jo pochopí, že nastal čas jednat. Probere všechny možnosti, které se nabízejí, a rozhodne se pro jedinou z nich, která jí i malé Elise může zaručit bezpečí. Jo už ví, že jediným řešením je útěk....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365457/utek-V1P-365457.jpg 4.812
Originální název:

The Escape (2017)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
ankaras
dnes

Psycho to opravdu bylo a ještě větší psycho bylo, že kniha nešla vůbec odložit. Osobně nemusím taková ta srdceryvná a hezká usmiřování a vysvětlování chyb jednotlivců a následná odpuštění, ale to je můj problém. I tentokrát se těším na další příběh.

Ajuszka
včera

Dam 5* protoze to byla dobra kniha.Nicmene,rozuzleni celeho pribehu jsem cekala trosku vetsi a vzhledem k tomu ze mam doma 7mesicni holcicku,tak mi to misty nedelalo dobre.Ale jinak dobre cteni,nicmene jako autorcinu nej hodnotim Lez.

fanda78
15. března

C. L. Taylor dokazuje, že je špička ve svém oboru! Naprosto vynikající psychologický thriller, který zaujme od první stránky a nenechá vás v klidu až do konce. Mohu vřele doporučit.

Jana77
13. března

Opět jsme dostali to, na co jsme u autorky zvyklí. Drama a akce od první stránky do poslední, žádné zbytečné okolky, jdeme rovnou na věc. Ačkoliv ještě nepřekonala její Lež, Útěk rozhodně stojí za přečtení.

banánovépyré
12. března

Kniha je tísnivá a napínavá už první stránky a neustále nutí čtenáře číst dál. Možná se mi to jenom zdá, ale řekla bych, že C. L. Taylor se stylově stále víc a víc vybrušuje a každá její kniha mi tak přijde lepší a lepší, vypravěčsky vybroušená jako drahokam :-)