Útěk

Jo Blackmoreovou požádala neznámá žena o svezení. Jo se jí rozhodla vyhovět, ale brzy svého rozhodnutí litovala. Podivná pasažérka totiž zná její jméno, zná i jejího manžela Maxe a navíc má u sebe rukavici, která patří Joeině dvouleté dceři. To, co započne jako neurčitá obava, se brzy přemění na peklo. Proti Jo se spikne policie, sociálka a dokonce i vlastní manžel. Všichni prohlašují, že je špatná matka. Jo protestuje, považuje celou situaci za tragické nedorozumění, a dlouho věří, že se všechno nějak racionálně vysvětlí. Když jí však úřady začnou vyhrožovat odebráním dcery, protože podle jejich mínění není způsobilá plnit rodičovské povinnosti, Jo pochopí, že nastal čas jednat. Probere všechny možnosti, které se nabízejí, a rozhodne se pro jedinou z nich, která jí i malé Elise může zaručit bezpečí. Jo už ví, že jediným řešením je útěk....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365457/big_utek-V1P-365457.jpg 3.9305
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Escape, 2017

Kniha Útěk

Kubajzz
19.10.2022

Nebylo to špatné, ale některé pasáže byly zdlouhavé a přeskakoval jsem je.

Emma27
09.10.2022

Kniha je napínava a čtivá.Trochu předvídatelna.

Alisa1980
07.08.2022

Knihu jsem začala číst a po pár stránkách odložila. Už ani nevím proč. Pak jsem se k ní vrátila a přečetla za pár dní. Téma, kdy z člověka udělat naprostého blázna, bezvadně zpracováno.

EvikU.
13.01.2022

(+ SPOILER) Chytlo mě to od začátku do konce. Mrazilo mě, držela jsem Jo pěstě. Musím říct, že jsem si myslela, že je Paula vyšinutá a manžel ji nevěří. Bojí se o dceru.... Sama bych neměla odvahu utíkat. Fajnové čtení, jedna stránka za sebou.

Jak to bylo doopravdy by mě nenapadlo ani ve snu. Protože mi přišel Max v pohodě. Četla jsem bez dechu, jak to dopadne. Konec se mi líbil o to víc.

Čteno do výzvy: 2. Kniha,v níž je hlavní postava na útěku/skrývá se. Doporučuji.

Nixa
18.10.2021

Nebylo to špatné, kniha byla čtivá a napínavá. I když jsem asi v půlce měla své tušení jak to nakonec dopadne i tak mě v něčem dokázala překvapit.
Určitě si ještě někdy přečtu i jiné autorčiny knihy.

šipek
20.09.2021

Tak tento thriller mě nezklamal ani nenadchl. Za mě pohodová čtivá kniha v které se čtenář dobře orientuje.

genduna
16.09.2021

trochu zdlouhavý, pak už docela předvídatelný příběh..., ale jo šlo to :)

petrarka72
25.08.2021

Trochu naivní, ale čtivé, se strhujícím předfinále (moře!!!) a srdceryvným závěrem.