Útěk

Jo Blackmoreovou požádala neznámá žena o svezení. Jo se jí rozhodla vyhovět, ale brzy svého rozhodnutí litovala. Podivná pasažérka totiž zná její jméno, zná i jejího manžela Maxe a navíc má u sebe rukavici, která patří Joeině dvouleté dceři. To, co započne jako neurčitá obava, se brzy přemění na peklo. Proti Jo se spikne policie, sociálka a dokonce i vlastní manžel. Všichni prohlašují, že je špatná matka. Jo protestuje, považuje celou situaci za tragické nedorozumění, a dlouho věří, že se všechno nějak racionálně vysvětlí. Když jí však úřady začnou vyhrožovat odebráním dcery, protože podle jejich mínění není způsobilá plnit rodičovské povinnosti, Jo pochopí, že nastal čas jednat. Probere všechny možnosti, které se nabízejí, a rozhodne se pro jedinou z nich, která jí i malé Elise může zaručit bezpečí. Jo už ví, že jediným řešením je útěk....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/365457/big_utek-V1P-365457.jpg 3.9273
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Domino

The Escape, 2017

Kniha Útěk

Nixa
včera

Nebylo to špatné, kniha byla čtivá a napínavá. I když jsem asi v půlce měla své tušení jak to nakonec dopadne i tak mě v něčem dokázala překvapit.
Určitě si ještě někdy přečtu i jiné autorčiny knihy.

šipek

Tak tento thriller mě nezklamal ani nenadchl. Za mě pohodová čtivá kniha v které se čtenář dobře orientuje.

genduna

trochu zdlouhavý, pak už docela předvídatelný příběh..., ale jo šlo to :)

petrarka72

Trochu naivní, ale čtivé, se strhujícím předfinále (moře!!!) a srdceryvným závěrem.

Biba_with_Book

Do detailu propracovany pribeh, bavilo me to.
Jedine, co me trosku mrzelo, ze uz od pulky bylo jasne o co jde a jak to cele dopadne. Precteno ale jednim dechem a to si zaslouzi pet hvezdicek. :)

MonikaV

Čtivé.

Karin94

Tento thriller musím zaradiť tiež do takých slabších. Nebolo to zlé, ale čítala som už aj lepšie.
Autorka to napísala na 368 strán čo je podľa mňa pri takomto deji úplná zbytočnosť. Krátke kapitoly, ale veľmi až zdĺhavý príbeh. Jednoducho povedané, táto kniha je až moc dlhá na to, že to patrí do tých slabších thrillerov.
A keď už hovorím o thrilleri, skôr by som túto knihu zaradila medzi detektívky. Nebolo tam to napätie, neboli tam tie "zimomriavky" kdežto pri niektorých thrillerov ich mávam.
Dej bol celkom jednoduchý, a v polke knihy sa dozviete ako sa to skončí. To je tiež jedno z mínus ktoré ja v knihe nemusím. Mam rada, keď autor napína až do samého konca a koniec je úplne iný, než aký predpokladáte.
Ale ako kniha to nebola zlá. Určite odporúčam.

Ráčkajda

Já jsem tedy spokojená, kniha je čtivá hned od začátku a zatím se mi líbily všechny knihy od autorky.