Útěk

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jo Blackmoreovou požádala neznámá žena o svezení. Jo se jí rozhodla vyhovět, ale brzy svého rozhodnutí litovala. Podivná pasažérka totiž zná její jméno, zná i jejího manžela Maxe a navíc má u sebe rukavici, která patří Joeině dvouleté dceři. To, co započne jako neurčitá obava, se brzy přemění na peklo. Proti Jo se spikne policie, sociálka a dokonce i vlastní manžel. Všichni prohlašují, že je špatná matka. Jo protestuje, považuje celou situaci za tragické nedorozumění, a dlouho věří, že se všechno nějak racionálně vysvětlí. Když jí však úřady začnou vyhrožovat odebráním dcery, protože podle jejich mínění není způsobilá plnit rodičovské povinnosti, Jo pochopí, že nastal čas jednat. Probere všechny možnosti, které se nabízejí, a rozhodne se pro jedinou z nich, která jí i malé Elise může zaručit bezpečí. Jo už ví, že jediným řešením je útěk....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/36_/365457/utek-V1P-365457.jpg 3.8198
Žánr
Literatura světová, Thrillery
Vydáno · Domino
Orig. název

The Escape · 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Útěk

Přidat komentář
mariva
01. července

Pro mě první knížka této autorky a hned napoprvé skvěle zabodovala. Knížka se výborně četla, byla napínavá až do konce, nechyběla jí dramatičnost. Hned sahám po další její knize.

Kekik
23. června

Dávejte si pozor na dceřiny věci. A na dceru.
Velmi čtivý příběh ženy, která bojuje o svou dceru. Prozatím u mě stále vede Zmizelý, ale Útěk mu hezky šlape na paty.
Jsem zvědavá na další knihy C.L.Taylor. Její knihy čtu ráda.

IrenaLuzarová
11. března

Literárně a dramaticky dobře vystavěné, některé náhody trochu méně uvěřitelné. Určitě nás vždycky rozruší, když zjistíme, že nás a naše dítě ohrožuje nejbližší člověk, kterému věříme. Smutné zjištění, že dnešní uplakané dvouapůlleté dítě nejde uklidnit rychleji než podáním tabletu. Z tohoto žánru asi nadprůměr, ale očekávala jsem víc.

koki.veru
18. února

Opět super knížka od C.L.Taylor. Pěkný, zajímavý thriller.

KatkaHutyrová
06. ledna

C.L. Taylor opět nezklamala! Velice čtivé, napínavé a v závěru hodně překvapivé. Bavilo mě to moc, přestože mojí TOPkou od autorky i nadále zůstává NEHODA.
Myslím, že autorka píše spíše thrillery určené ženám - její knížky jsou hodně psychologické s ženskými hlavními hrdinkami. I Útěk je takový. Autorka má hodně čitelný rukopis, takže pokud jste už některou její knížku četli, a líbila se Vám, je pravděpodobné, že se Vám bude líbit i Útěk...

Ivka_77
01. ledna

Tato knížka se mi moc nelíbila, nebavila mě, hlavní hrdinka mi nebyla sympatická. Ani nikdo z dalších postav. V poslední době jsem přečetla dost psychothrillerů a tento byl jednoznačně nejslabší. Za mě max. tři hvězdičky.

SimonaP
23.12.2018

Knížka se číst dala, ale bylo tam zapleteno mnoho postav s různými osudy a zápletkami, chvílemi jsem si nebyla jistá, která postava je kladná a která záporná a tak nějak si nejsem jistá ani po přečtení.

L.Helena
01.12.2018

Knížka se mi líbila, myslím, že si autorka s jednáním postav hezky vyhrála. Max mě štval, jak sobecky usiloval o dceru, přitom měl sám máslo na hlavě a rozhodně nemohl zabezpečit dítěti bezpečný život. Jo sice měla psychické problémy, ale mohla vše zvládat, pokud jí vyloženě někdo neházel klacky pod nohy. Mnohé ze situací by pořádně zamávaly i s psychicky vyrovnaným člověkem.

TIP: Máte rádi Databázi knih?

Podpořte ji svým hlasem v Ceně českého internetu (nominována je v každé druhé kategorii)

Štítky

thrillery psychologické thrillery pro ženy

Autor a jeho další knihy

C.L. Taylor
britská, 1973

všech 6 knih autora

Kniha Útěk je v

Právě čtených3x
Přečtených246x
Čtenářské výzvě13x
Doporučených9x
Knihotéce130x
Chystám se číst208x
Chci si koupit44x
dalších seznamech3x