Já a pan Jones

Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových… Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu. Ovšem s Charliem Jonesem to nebude snadné, protože je sice okouzlující, ale také nepříliš spolehlivý. A flirt je jeho druhá přirozenost. Alicia je už roky šťastně provdaná za oddaného Hugha. V koutku duše ale ví, že jí chybí alespoň špetka nevázanosti, spontánnosti, zkrátka prosté radosti. A pak jí to dojde - nejspíše nastal čas, aby si to všechno začala dopřávat. Emmin vztah s Davidem byl dříve plný radosti a romantiky, jenže to už teď neplatí. Od doby, kdy se neúspěšně pokoušejí o dítě, to jde s jejich vztahem z kopce. A právě tehdy vstoupí do Emmina života pokušení... Všechny tři ženy se sejdou v rodinném penzionu Jonesových, nad jehož další budoucností visí velký otazník. Při tomto vynuceném setkání vyjde najevo, že vyjít se členy klanu Jonesových může být těžší, než by si kdo mohl myslet....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/258666/big_ja-a-pan-jones-258666.jpg 4.2192

Vydáno: , Domino

Me and Mr Jones, 2013

Kniha Já a pan Jones

Lenka2533
včera

Moc milé překvapení. Knížka se četla moc hezky a docela rychle. Styl psaní mi sedl. Líbilo se mi, že se kniha věnovala i těžším tématům, jako třeba domácí násilí, nebo problém s otěhotněním. Také ukazuje, že život není vždy jednoduchý. Že stále máme nějaké překážky a problémy. Ale i tak to mělo moc pěkný konec a čtení jsem si užila.

Johanka1956
14.11.2021

Příjemné odpočinkové čtení. Příběh jedné velké rodiny. Jaký bude osud rodinného penzionu, touhy a sny mladých žen, které buď již jsou a nebo se stanou / Izzy/ součástí této rodiny, jak se cítí synové Jonesových? To se autorce krásně, poutavě podařilo vylíčí v tomto románu. Jistě brzy sáhnu po dalším díle Lucy Diamond.

Scathia
20.10.2021

Oddechová knížka, s monstrózním happy endem. Čtení mě bavilo, ale je třeba od toho moc neočekávat. Fajn bylo vyprávění příběhu z pohledu různých postav.

Kudík
26.06.2021

Moje první kniha od této autorky a zaručeně nebude poslední. Jednalo se o příjemné čtení o bratrech Jonesových a jejich rodině. Bratři Hugh, David a Charlie si byli podobní a přesto tak jedineční, stejně jako jejich protějšky, Alicia, Emma a nový "objev" Charlieho. Klanu a rodinnému penzionu "vládla" Lilian jako skvělá matka, ale jako tchýně už tolik ne, a to se svým manželem Eddiem. Starosti, rozhodnutí, volby, láska, přátelství, rodinné vztahy, to vše je v tomto díle obsaženo. Pravda, spousta věcí je odhadnutelná, ale i tak se jedná o příběh s koncem, který romantické duše potěší.

kudrdlinka
11.04.2021

Knížky L. Diamond mám ráda a i tuhle jsem si s chutí přečetla. Je to pohodový čtení zase hlavně o ženách, o jejich starostech a trápeních a hlavně vztazích.

Margaritta1987
30.12.2020

Kniha se čte opravdu dobře.

Mrňous1
09.07.2020

Tak opět velmi příjemné a milé setkání s autorkou. Chvilkami mě to bavilo víc a chvilkami méně, asi podle toho, čí příběh jsem zrovna četla, ale závěr byl tak, jak má být a celá kniha má pozitivní poselství, takže splnila to, co jsem od ní očekávala. Už se těším na další knihu od této autorky. A jak už tady někdo psal, myslím, že by to byl docela pěkný film:-)

popeluška
28.02.2020

Moc pěkná kniha.Velmi oddechová a co jsem od ní čekala to jsem taky dostala:-) tak jsem spokojená. Čtení ze života....