Já a pan Jones

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Je pro mě pan Jones opravdu pan Pravý? Tuto otázku si kladou tři různé ženy. Každá z nich totiž miluje jednoho ze tří bratrů Jonesových… Izzy je rozhodnuta udělat za dosavadním nevydařeným životem tlustou čáru a začít znovu. Ovšem s Charliem Jonesem to nebude snadné, protože je sice okouzlující, ale také nepříliš spolehlivý. A flirt je jeho druhá přirozenost. Alicia je už roky šťastně provdaná za oddaného Hugha. V koutku duše ale ví, že jí chybí alespoň špetka nevázanosti, spontánnosti, zkrátka prosté radosti. A pak jí to dojde - nejspíše nastal čas, aby si to všechno začala dopřávat. Emmin vztah s Davidem byl dříve plný radosti a romantiky, jenže to už teď neplatí. Od doby, kdy se neúspěšně pokoušejí o dítě, to jde s jejich vztahem z kopce. A právě tehdy vstoupí do Emmina života pokušení... Všechny tři ženy se sejdou v rodinném penzionu Jonesových, nad jehož další budoucností visí velký otazník. Při tomto vynuceném setkání vyjde najevo, že vyjít se členy klanu Jonesových může být těžší, než by si kdo mohl myslet....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/258666/ja-a-pan-jones-258666.jpg 4.2141
Žánr:
Literatura světová, Romány
Vydáno:, Domino
Orig. název:

Me and Mr Jones (2013)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (39)

Kniha Já a pan Jones

Přidat komentář
ivka67
22. června

To pravé letní čtení,taková oddechová prázdninová kniha.

orson
17. června

Občas je potřeba náročnější čtení proložit něčím lehčím a toto je ideální čtení na prázdniny. Lehké, čtivé, pohodové...

mone
07. června

Super oddychovka, jen ten konec na mě byl už až moc velká idylka. Taková pohádka pro velký holky... :)

Anička.pa
04. června

Příjemná kniha, u které jsem si odpočinula :-) Romantický, veselý i chvílemi smutný příběh jedné velké rodinky, u které mi všichni její členové byli velmi sympatičtí. Konec sladký, možná trochu až moc, ale proč ne :-) Určitě to nebude poslední kniha od této autorky!

pip11
23. května

Hezké a svěží čtení o velké rodině Jonesových. Příjemně jsem se bavila u pohodového příběhu se šťastným koncem.

kercah
16. května

Příjemná oddechová kniha, která se velmi snadno četla. V podstatě 4 životní příběhy vměstnané do 1 knihy. Myslím, že i kdyby vznikly více propracované 4 knihy, bylo by to taky fajn početní ????

Pajalada
14. dubna

Super oddechovka

Markushka
29.12.2018

Bavilo mě, pohodové klidné čtení. Kapitoly z pohledu jednotlivých aktérů.