Slepá vášeň

Scenáristka Lou Calabreseová se cestou na natáčení v aljašské divočině musí mačkat v helikoptéře s tím posledním, o koho by stála: je to Jack Townsend, sex symbol Hollywoodu. Ovšem jen do chvíle, než se z pilota vyklube nájemný zabiják, který má miláčka Ameriky zastřelit, a jejich vrtulník havaruje uprostřed zasněžených lesů…

https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58637/slepa-vasen-58637.jpg 3.7260
Vydáno, BB art

She Went All the Way, 2008

Kniha Slepá vášeň

SBH
05.10.2020

Skvělý rodokaps pro holky. Divoké honičky zasněženou aljašskou divočinou, přestřelky, boj o přežití, do toho břitké a vtipné dialogy hlavních hrdinů. Na pozadí samozřejmě probíhá hluboké láskyplné vzplanutí. Dvě výtky - při jízdě na skútru v mrazech bez čepice by Lou přišla o uši. Ale koneckonců jedná se o fikci. A potom ke konci už mě rozčilovalo, jak pořád zdůrazňovala, že herce už víckrát ne. Chápu ji, ale stačilo mi to říct zhruba desetkrát.

jinbr
01.10.2020

Jo, tak tohle je přesně to, co jsem potřebovala po Posvátném místě. Už jsem měla strach, že jsem snad všechny trochu slušné romanťárny přelouskala. Ze zoufalství jsem si dokonce začalu jednu, která v češtině nevyšla, překládat-Tahle byla pro mě zase tou správnou oddychovkou, která mě vnitřně vyladila a zase můžu v noci klidně spát.

FairyD.
07.05.2020

Pekná kniha, už som ju čítala viac krát a ešte ma nemrzela. Je to jednoduchý napínavý príbeh - človek sa pri ňom nenudí, dej plynie svižne a plynulo, hlavné postavy sú sympatické osoby. Nechýba happy end, napätie a humor.

Sabina335
06.04.2020

Krásně napsané a velmi čtivé i když děj je už tak trochu ohraný: hrdinové se nenávidí a pak se do sebe bezmezně zamilují. Nic co už bych nečetla v jiných románech.

Juvka
22.02.2020

Obyčejný román pro ženské pohlaví. Kniha se čte sama, typický příběh o dvou hrdinech, kteří se údajně nesnáší a pak se do sebe, jak jinak, zamilují.

MiliKry
04.01.2019

Podle mého názoru je to jedna ze slabších knih, která nemá nějak extra překvapivý děj. Už se k ní určitě nikdy nevrátím.

greetchen
27.04.2018

Klasický slaďák, tektokrát v krimi hávu a zákulisí filmového průmysu, díky kterému je kniha celkem příjemně k učtení. Tyhle dvě linky dokážou pozvednou a doplnit samotnou lovestory, hodně naivní a až lehce kýčovitou.

-Sinéad-
08.03.2018

Tato kniha mě zklamala. Čekala jsem od ní víc. Musela jsem se donutit dočíst knihu do konce, abych věděla, jak to dopadne.