My, sex a podpatky

My, sex a podpatky

Inteligentní a lehce potrhlá rozvodová právnička Klára a úspěšná veterinářka s nebezpečně prořízlou pusou Anna jsou nejlepší kamarádky. Anna je chodící magnet na průšvihy a její život plný zmatků představuje dokonalý protiklad spořádané a vyrovnané Kláry žijící v poklidném a fungujícím manželství. Přesto si tyhle ženy byly souzeny. Spojují je roky skvělého přátelství, peripetie v lásce i sexu, botník plný krásných lodiček na jehlových podpatcích a také jejich dva kamarádi: něžně hysterický gay Jára a Ivana – Casanova mezi holkami, co jsou na holky. Kniha My, sex a podpatky zachycuje zhruba dva roky jejich života, kdy se toho vážně hodně stalo. Každý z hrdinů něco hledá a každý se to pokouší najít svým vlastním, leckdy tragikomickým způsobem. Anně schází alespoň trochu „normální“ chlap, Kláře dítě a alespoň trochu „normální“ kamarádka, Ivana bojuje s finanční krizí a Jára se potýká s pološíleným otcem a až příliš dokonalým přítelem. Všichni se snaží urvat ze života to své, vzájemně se podporují a zachraňují. Autorky vsadily na břitký a ironický humor, lehký jazyk a spousty úsměvných příběhů. Popisují život, jaký skutečně je. Těžký a složitý, ale také neskutečně vtipný a táááák krásný!...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/67_/67763/my-sex-a-podpatky-67763.jpg 3.778
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Daranus

Leninkka

Vtipná a čtivá oddychovka. Člověk nemusí nad knihou přemýšlet a ještě se i nasměje.

e.s.e.t.

Fajn oddychová pohoda. Žádná hodnotná literatura, ale čte se moc dobře! Opět mě přesvědčila, že jedna z nejlepších věcí, co se ženské může stát, je mít 4% kamaráda :) 3,5*

Fíček01

Prostě "oddychovka", nic víc, nic míň.

DomenicaRisa

Výborná oddechovka. Čekala jsem naprostou slátaninu a byla jsem velmi mile překvapená. Je to takové trochu ze života. Skvěle jsem se zasmála a můžu doporučit na nějaké nudné odpoledne, nebo jen tak do vlaku.

Ewiczka_areebah

milá,příjemná a vtipná oddychovka;)

pavčape

Knížku musíte pojmout jako oddychovku bez hlubšího poselství... Dočtete se o partičce zazobanců, kteří řeší v podstatě kraviny, a v životě jim vše vychází. Nicméně je knížka čtivá a úsměvná.

Radasek
07.11.2017

Bezva oddechove cteni.Po dlouhe době jsem si u knihy odpočinula.Obe knihy spisovatelek muzu vrele doporucit

Zuzni
20.05.2017

Oddechovka, rychlé čtení, žádné extra přemýšlení. Pokud se chce člověk pobavit nad běžnými situacemi ze života, tahle kniha je dobrá volba.

kacaaba
09.05.2017

Začátek mě moc nebavil, ale pak se to rozjelo a smála jsem se jako blázen. Určitě si ještě někdy přečtu. Příběh nemá žádnou velkou hloubku, ale ty scény jsou jak vytržený ze života. Doufám, že seženu pokračování, protože už se nemůžu dočkat.

Ráčkajda
20.02.2017

To je parádní oddychovka, krásně se četla a super jsem se u ní nasmála:-)

Damato
21.11.2016

Knížku mi v pátek večer donesla kamarádka se slovy: " Na ty tragédko, přečti si to a budeš se smát celou dobu, za to ti ručím". V pondělí jsem ji dočítala v čekárně u lékaře a trošku jsem budila u zachmuřených pacientek pohoršení. Pokud potřebujete vyčistit hlavu a na nic nemyslet, jako relax určitě doporučuji. Nejšílenější a zároveň však nejkomičtější je to porovnávání a srovnávání s vlastním životem, to si pak člověk hezky vymáchá tu svoji dušičku... :-)

VeronikaNikMat
22.07.2016

Super oddychovka

Rozy
23.02.2016

Knihu jsem přečetla za jedno odpoledne a jak bylo už napsáno, tak pro mě to byla taky fajn oddychovka. Za mě palec nahoru, za tuto knihu ;)

Šárka5875
13.10.2015

Právě jsem knihu přečetla, moc příjemná a vtipná oddechovka, líbila se mi, pobavila mne.

Terata
05.09.2015

Knihu jsem přečetla za 3 dny. Musím říct, že je to skvělá kniha, u které se každá žena zasměje a v jedné z postav se zcela jistě najde, byť je trochu. Já osobně jsem se nejvíce ztotožnila s praštěnou Andulou. Knihu určitě doporučuju všem ženám, které hledají lehkou oddechovku :)

marwinmh
19.06.2015

Takový Sex ve městě po česku, jehož způsob pojetí na mě moc nezapůsobil. Vadila mi přehršel oslovení typu "zlatko, miláči, bobane", které se objevovaly na každé straně knihy. Popis porodu a výchovy malého Kubíka mě zcela vystresoval :-)

carolinesbook
03.05.2015

Kniha se mi do ruky dostala nahodou. Oddychovka, velmi vtipna, zajimava "skvadra" hlavnich postav. Nejlepsi je Jaruna:-) doporucuji na zprijemneni nalady a relax.

Safienka
05.03.2015

Ač to vypadá, že v této knize půjde převážně o sex, tak to není pravda. Podpatky se tam občas i vyskytují, ale hlavním tématem to také není. A co teda je tématem v tomto díle? Náplň celého příběhu je v normálním životě čtyř nejlepších kamarádů. Právnička, která stihne porodit, teplý kadeřník, sexy veterinářka a šetřivá lesba. Tak to je ta správná čtyřka, která Vás vtáhne do děje a vyvolá u Vás ten pravý pocit pohody a donutí k odpočinku.
V poslední době jsem neměla chuť se pouštět do nějakých hlubokomyslných děl, které by mě nutily přemýšlet. Až mě někdo doporučil tuto knihu. A byla to správná volba. Od začátku do konce jsem se nenudila. Ač se v celých 220 stranách nestalo nic extrémního, tak jsem si to čtení užila. Ke knize jsem se vracela v každé volné chvíli a určitě si ji ještě někdy přečtu. Takže jako letní pohodové čtení jen a jen doporučuji.

Charlotta30
09.02.2015

Příjemné čtení pro čtenářky, které si chtějí u knihy odpočinout a nic neřešit. Knížku jsem přečetla během pár dní a pobavila jsem se.

Ilona
11.05.2014

Oddychovka, která dokonale plní svůj účel. Knížka se mi moc líbila, ale rozhodně jsem od ní dokázala odejít. V každém případě ale čtenáři vnutí myšlenku, že život bychom si měli alespoň občas žít a užívat!

monula101
20.04.2014

SKVELA KNIZKA

Peace
03.04.2014

Mezi oddechovkami se knížka umístila na vysokých příčkách mé oblíbenosti. Více než hlavní hrdinka samotná, mě bavili její přátelé - a homosexuálního kamaráda jsem jí vyloženě záviděla :o)

Jamate2
23.11.2013

Super oddechovka, četla se skoro sama, moc mě bavila

LiLLu
14.08.2013

Knihu jsem nedočetla, do půlky celkem ušla, ale když hlavní hrdinka otěhotněla a popisovala stavy únavy a zoufalství při mateřství, tak jsem knihu odložila. Neměla jsem chut znovu procházet stresama z mateřství, které já už mám naštěstí za sebou:-)
Takže za mě kniha nic moc. A taky se mi nelíbilo jak se autorka snažila vyšvihnout postavy na prachaté a hadry plné značek....
Za mě: nic moc

petka-2007
08.08.2013

Jako pohodovka pro relax a odpočinek dobré, bavilo mě to.

Neri
02.06.2013

Oddechové, nenáročné čtení, pokud ke knize přistupujete s tímto záměrem, asi nezklame. Rozhodně mě ale snaha o český Sex ve městě nijak neuchvátila a i těch vtipných momentů jsem asi čekala víc.

Es.
06.03.2013

Jedna z nejlepších oddechových knih :-) Dost jsem se pobavila nad různými situacemi, které jsou i v běžném životě.. Ale mít kamarády a manžela jako má Klára, asi jsem ta nejšťastnější osoba :-)

Kůstka
31.12.2012

Docela fajn zpříjemnění loňského vánočního pobytu v nemocnici, četlo se to samo a čas najednou docela i ubíhal. :)

Azala
23.10.2012

Ten, kdo má rád Sex ve městě, si pěkně počte, nechci říct, že je to srovnatelné, ale je to na podobné bázi :) knížka mě moc bavila a docela mě mrzelo, že skončila ...

stanza
21.09.2012

Odpočinkové čtení při začínající chřipce, zasmála jsem se a super si odpočinula a víc jsem vlasně ani nechtěla.