Navěky

Sedmnáctiletá Haven Antonelli nikdy nepoznala svobodu. Od malička vyrůstala v izolaci uprostřed pouště, kde spolu s matkou tvrdě pracovala a trpěla nelidským zacházením. Obě se staly oběťmi obchodu s lidmi organizovaného mafií. Jednoho dne se ale na farmě objeví doktor Vincent DeMarco a dává Haven šanci na nový život. Ta se musí rozhodnout – buď opustí matku a odejde s DeMarcem, nebo zemře. V doktorově domě v severokarolínském městečku Durante se Haven seznámí s jeho dvěma syny Dominicem a Carminem. Ti nikdy nepoznali nouzi a nic jim v životě nechybí – ovšem kromě matky, která záhadně zemřela. Carmine je výbušný, nezvladatelný mladý muž, kterému není nic svaté a odmítá jakoukoli odpovědnost. Láska k Haven ho ale změní a oba brzy musí přehodnonit všechno, čemu doposud věřili. Čím hlouběji se zaplétají do pavučiny lží a tajemství, tím víc zjišťují, že i přes zdánlivé rozdíly jsou si velmi podobní. Oba chtějí uniknout okolnímu nebezpečnému světu, jemuž vládnou moc a peníze, ale řetězec událostí, které se daly do pohybu už dávno před jejich narozením, ohrožuje jejich životní plány i samotnou existenci. Ve světě mafie jsou zrada a násilí všední součástí života, nic není zadarmo a slovo navěky – sempre dostává trpkou příchuť....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/257811/sempre-naveky-m9N-257811.jpg 4.2252

Sempre 1.

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno, Yoli

Sempre, 2014

Kniha Navěky

Catwoman292
08. květnaodpad!

Na 170. stránce končím, na tohle nemám! Absolutně nechápu chování hrdinů... Carmin nikdy v životě nikoho nemiloval a na nikom mu nezáleželo, ale potom přesně třikrát uvidí Haven a prohodí s ní dohromady dvě slova a může se z toho pobláznit??! Haven celý život žije v nebezpečí a ve strachu, ale k nové "rodině" není ani trochu podezíravá?! Vůbec nepobírám její chování a myšlení...
Ten kus, co jsem přečetla byl neuvěřitelně zdlouhavý a mě v ní vůbec nebavila mafie.
Knihu rozhodně dočítat NIKDY nebudu, ale na druhou stranu mi nepřijde spravedlivé ji hodnotit, protože by se v ní třeba mohlo stát něco zajímavého, co by změnilo můj názor, o čemž sice pochybuji, ale stát se to může...

leník511

Kniha by mohla být určitě o minimálně polovinu kratší a děj aspoň o polovinu zajímavější.
Za mě takový průměr.

Zelvicka03

Tahle kniha se mi moc líbila

E.lisabeth

Jako cetlo se to dobre, ale... Ale proste me to nevtahlo, neni to z tech knih, kdy bych se nedokazala odtrhnout.

JadeyBristow
17.09.2019

Prosím už ne. Kniha by nebyla tak špatná, kdyby se do ni nepřidala mafie. Asi už jsem moc stará, ale takto mafie vůbec nefunguje. Ještě ke všemu nemluvím o tom, ze holka, která by si v životě prošla tím, co hlavní hrdinka zde, by nebyla psychicky v pořádku a byla by zralá tak do Bohnic. Kniha se hodí spíše na Wattpad, ne do knihkupectví. I když teen lidi z ni budou unešeni. Nepopírám, ještě před par lety by to byla moje nejoblíbenější kniha, ale asi stárnu a v knize chci alespoň trochu logiky. Celkově se modlím, aby ten hype okolo dvacetiletých mafiánů, který jsou na pohled strašný bad boys ale večer ti přinesou růže a všechno je duhové, skončil.

KnihomolkD
30.07.2019

Upřimně,miluju autorčin styl psaní,postavy,aj i ten děj.
Škoda,že jen nevyšel další díl.
Hodnocení: 5/5

DeadUnicorn
24.07.2019

Není to vyloženě špatný počin, ale málem jsem z té roztahané teen pohádky dostala cukrovku.

tynka65
03.06.2019

Největším problémem pro mě byl styl psaní. Nebavila mě er forma, které je tam na mě až moc - víceméně celá knížka je psána takhle. Kvůli tomu, mě děj nijak moc nevytáhl a já se přemlouvala k tomu, abych knížku vůbec dočetla. Námět zajímavý, ale dalo se z něj podle mě vytěžit mnohem víc.

Posedlost
Posedlost