Navěky

Sedmnáctiletá Haven Antonelli nikdy nepoznala svobodu. Od malička vyrůstala v izolaci uprostřed pouště, kde spolu s matkou tvrdě pracovala a trpěla nelidským zacházením. Obě se staly oběťmi obchodu s lidmi organizovaného mafií. Jednoho dne se ale na farmě objeví doktor Vincent DeMarco a dává Haven šanci na nový život. Ta se musí rozhodnout – buď opustí matku a odejde s DeMarcem, nebo zemře. V doktorově domě v severokarolínském městečku Durante se Haven seznámí s jeho dvěma syny Dominicem a Carminem. Ti nikdy nepoznali nouzi a nic jim v životě nechybí – ovšem kromě matky, která záhadně zemřela. Carmine je výbušný, nezvladatelný mladý muž, kterému není nic svaté a odmítá jakoukoli odpovědnost. Láska k Haven ho ale změní a oba brzy musí přehodnonit všechno, čemu doposud věřili. Čím hlouběji se zaplétají do pavučiny lží a tajemství, tím víc zjišťují, že i přes zdánlivé rozdíly jsou si velmi podobní. Oba chtějí uniknout okolnímu nebezpečnému světu, jemuž vládnou moc a peníze, ale řetězec událostí, které se daly do pohybu už dávno před jejich narozením, ohrožuje jejich životní plány i samotnou existenci. Ve světě mafie jsou zrada a násilí všední součástí života, nic není zadarmo a slovo navěky – sempre dostává trpkou příchuť....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/257811/sempre-naveky-m9N-257811.jpg 4.3219

Sempre (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Yoli

Sempre (2014)

Kniha Navěky

tynka65

Největším problémem pro mě byl styl psaní. Nebavila mě er forma, které je tam na mě až moc - víceméně celá knížka je psána takhle. Kvůli tomu, mě děj nijak moc nevytáhl a já se přemlouvala k tomu, abych knížku vůbec dočetla. Námět zajímavý, ale dalo se z něj podle mě vytěžit mnohem víc.

bibi.r

Velmi lehké čtení, které neohromilo.
Bohužel velmi prosté, což by vlastně až tak nevadilo, kdyby byli hlavní hrdinové vykresleni uvěřitelně.
Příběh se zakládá na prostředí moderního otroctví, což by tak nevadilo, protože podle mě je to zcela možné, až na to, že tady to nebylo moc uvěřitelně popsané (stejně jako ti hrdinové).

_Steff_

Musím říct že takhle knížka ve mě vyvolala mnoho a mnoho pocitů. V jednu chvíli my bylo vesele a nad knížkou jsem se přitrouble culila a v jednou chvíli mi bylo do pláče. Někdy se mi u knih nedaří vcítit do příběhu a nějak mu nevěřím, ale tady už na prvních stránkách jsem nemohla odtrhnout oči. A to musím říct že né jaká kniha mě umí takhle zaujmout. Prostě byla DOKONALÁ.

Nika320

Tahle knížka mě vrátila zpět na střední. Příběh je takový rozkošný? Nevím, jak lépe knihu popsat.

Začátek mi hodně připomínal Papírovou princeznu.

JanickaP

Ja chci pokracovaniiii. Uplne me to pohltilo a chci vedet, jak se pribeh vyvíjí dal. Chci znovu videt vybusnou a zaroven milujici povahu Carmina, lasku az za hrob od Haven... Co Corrado, prezije? Skoda, ze druhy dil zatim neni prelozen. Treba se dockame.

Misspullinn

Úžasná kniha. Čtivá, zajímavá, a propojení otroctví a romantiky je velice zajímavý nápad. Doporučuji

Damonka12

Úžasná kniha, jedna z nejlepších za poslední dobu. Kniha je až do konce nabytá dějem. Není tam žádná nudná scéna. Propojení romantiky a mafie je skvělé. A hlavní hrdinové jsou skvělí. Všechny jsem si je zamilovala.

Abnička
27.12.2018odpad!

Uhh. Tak tohle bylo opravdu velké knižní zklamání