Řekni něco legračního

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V té chvíli mi to připadalo jako dobrý nápad. Zavolat Landonu Roderickovi, s nímž jsme se znali jako děti a na kterého jsem nikdy nedokázala zapomenout – přestože on tak snadno zapomněl na mě. Jenže všechno zní jako dobrý nápad, když to před spaním přeženete s vínem, viďte? Měl to být jen jeden úplně bezvýznamný, praštěný telefonát. Místo toho jsem na něj vysypala všechno, co jsem celých těch třináct let potlačovala. Nečekala jsem, že zavolá zpátky. A už vůbec mě nenapadlo, že budou následovat týdny rozverných hovorů po telefonu, při nichž zároveň zjistím, jaký člověk Landon je. Vyšlo najevo, že na mě ve skutečnosti nikdy nezapomněl. To zvláštní pouto, které jsme kdysi měli, vůbec nezmizelo. Hodně jsem mu o sobě prozradila, ale stále toho o mně spoustu nevěděl. A stejně tak i on měl svá tajemství. Strávili jsme povídáním na dálku mnoho a mnoho hodin, a já přemýšlela, jak by mohlo vypadat naše setkání. Jednou večer jsem se znovu rozhodla. Tentokrát jsem jela na letiště a koupila si letenku do Kalifornie. Přišel čas zjistit, zda může jeden telefonní hovor dát dohromady dvě ztracené duše, nebo jestli zavolat mu opilá byla jen veliká chyba....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380604/rekni-neco-legracniho-t7n-380604.jpg 3.7443
Žánr
Literatura světová, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Baronet
Orig. název

Drunk Dial, 2017

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (108)

Kniha Řekni něco legračního

Přidat komentář
ovecka535
25. října

Odpočinková kniha, některým pasážím jsem se musela nahlas smát. Jo,pěkný příběh.

bk7
14. října

Jedna z těch propracovanějších a krásných tvoreb autorky. :-)


Saraken
11. října

Pekna knizka dej aj postavy sa mi pacili :)

Ella161
19. srpna

Rana mi přišla jako hodná holka. Někdy byla trochu ustrašená či naivní. Musím jí ale pochválit, nebo spíš ji obdivuji, jak se vypořádala s vlastním životem, který neměla moc jednoduchý. Byla hodně společenská a trávila čas Lilith, což bylo od ní moc pěkné. Akorát mi lezlo na nervy, jak neustále omílala, že pro Landona tancuje a jak si ho představuje. Avšak jejich telefonáty, kdy si vyprávěli různé historky ze životů, jsem zbožňovala. Hlavně Rana přidala vždycky něco vtipného. Přišlo mi trochu nelogické, že našla jeho číslo na googlu. A opravdu to bylo jeho číslo, i když se jeho jménem muselo jmenovat x dalších lidí. To je však jen taková malinká chybička. Landona bych mohla popsat jedním slovem -pohodář. To se na něho hodí nejvíce. Většinou byl uvolněný, neměl problém se svěřit s osobnějšími věcmi a hlavně to byl velký sympaťák. S Ranou se skvěle doplňovali a moc jsem jim to přála. Pěkný, nenáročný i nápaditý příběh. Autorka opět nezklamala.

Kristy.Seb
11. srpna

Tohle mě bavilo. Bylo to vtipné, bylo to zamilované a bylo to dojemné.

knihkupkyne
04. srpna

Kniha se dobře čte, ale patří mezi autorčiny slabší příběhy. Na druhou stranu je milá, obsahuje i velice lehké "zamotání" děje. Je to klasická sladká oddechovka. Nemějte velké očekávání, prostě si to jen užijte.

Nikola97
30. července

Fajn oddychovka, ale už jsem od Wardove četla lepší

Tesset
20. července

Taková průměrná oddechovka. Občas vtipná, občas ne. Postavy se taky daly i ten děj nebyl úplně marný. Znám lepší, ale i daleko horší. Tahle patří k té lepší části.

1

Doporučujeme

Calendar Girl 2: Duben, květen, červen
Calendar Girl 2: Duben, květen, červen
Barva půlnoci
Barva půlnoci
Znovuzrozený milenec
Znovuzrozený milenec
Alfa samec
Alfa samec