Dřív než půjdu spát

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vzpomínky: právě ty definují, kým jsme. Bez paměti člověk přestává existovat. A právě takto žije Christine, která po autonehodě ztrácí paměť pokaždé, když usne. Každý nový den je pro ni první a zároveň poslední. Její manžel Ben jí každé ráno trpělivě vypráví její vlastní život a obětavě se o ni stará… Anebo je vše trochu jinak? Christine se podaří za pomoci mladého doktora začít psát deník, a jeho stránky jí jednoho dne prozradí: Nevěř svému muži. Napsala to však vůbec sama? Jak se lze dopátrat pravdy o minulosti, když jediné, co znáte, je dnešek?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92705/driv-nez-pujdu-spat-8kd-92705.jpg 4.3648
Žánr
Literatura světová, Romány
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Before I Go To Sleep, 2011

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (174)

Kniha Dřív než půjdu spát

Přidat komentář
xelzax
09. říjnaodpad!

Tohle je naprostá hrůza, snažím se to přečíst už zhruba půl roku a vždy když to znovu otevřu, že to dočtu, tak to po dvou stránkách musím zase odložit, protože mně ta kniha opět začne obtěžovat. Nesnáším, když nedočtu knihu, ještě takhle slabou, ale tohle bohužel dál než do 3/4 nedám. Hlavní hrdinka je tupá a emocionálně totálně nelogická, její manžel je tragéd, úplně mimo. Vše se tam opakuje neustále dokola a dokola a dokola... No emoce ve mně kniha vyvolala - neuvěřitelně mně štve :D

Monika848
02. října

Definitivně jedna z nejlepších knih, které jsem kdy měla možnost přečíst. Příběh byl poutavý a rozuzlení dost nečekané. Nedá se srovnávat ani s filmem, doporučuji číst knížku buď první nebo na film vůbec nekoukat.


terinkha
10. srpna

Čula jsem tam nějakou lumpárnu vlastně už od začátku a finální rozuzlení mě sice nepřekvapilo, ale i tak to bylo super.
Kniha se moc hezky četla, námět rozhodně zajímavý a jako taková lehce psycho odpočinková četba na léto proč ne :-)
Zasloužený 4 hvězdy, 85 % dle hodnocení je podle mě vypovídajících ;-)

mona.benny
08. července

Kniha které mě bavila od začátku, konec mě překvapil, měla jsem spoustu tipů, jak příběh skončí, ale netrefila jsem se ani v jednom :)

Fidcom
15. června

Geniálně napsaný román, jehož čtení je s postupujícími dějem stále navykovější. Takto vtáhnout do děje vás dokáže jen knížka :)

denisa7430
09. dubna

Když se každé ráno probouzíte a nevíte, kde a s kým to vlastně jste. V zrcadle se nepoznáváte, protože máte být o desítek let mladší.... Super čtení, do poslední chvíle jsem byla napjatá, jak to celé dopadne!

EmKa21
25. února

Knihu jsem si z knihovny přinesla po druhé, aniž bych si pamatovala, že jsem ji četla před několika lety, ale po přečtení dvou stránek mi naskočilo, že tohle už asi znám, přesto jsem si ji přečetla znovu a bavila mě, i když se mi postupem času vybavil závěr.

postrach
26. ledna

To byl doslova hon na vzpominky a to rozpleteni a zaver...super .

1 ...

Doporučujeme

Žoldáci
Žoldáci
Všechny jeho touhy
Všechny jeho touhy
Spolubydlící
Spolubydlící
Králova milenka
Králova milenka