Tatínkova holčička

Ellie Cavanaughové bylo teprve sedm, když byla její starší sestra Andrea zavražděna. Právě ona tehdy ukázala rodičům skrýš, kde se znetvořené sestřino tělo našlo. Dramatická událost poznamenala celý Elliin příští život, neboť rodiče ji od počátku svým způsobem vinili z tragédie a vyčítali jí, že jim o skrýši neřekla hned tu noc, kdy Andrea zmizela. Matka ze zoufalství začne propadat alkoholu. Díky svědectví malé Ellie je uvězněn muž, o jehož vině byla přesvědčena. Ten také, jakkoli svou vinu vytrvale popíral, strávil příštích dvaadvacet let ve vězení. Pátrání však mnohem později odkryje nová děsivá fakta, která postaví tehdejší sestřinu vraždu do zcela jiného světla. S každým dalším zjištěním je Ellie, z níž se mezitím stala novinářka, blíž a blíž nebezpečnému střetu se zoufalým vrahem. Ellie je však tentokrát odhodlána zjistit pravdu za každou cenu a nechat si ji pro sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/83_/8335/tatinkova-holcicka-8335.jpg 4.2197
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

Daddy´s Little Girl (1997)

Kniha Tatínkova holčička

Fazolecek

Stránky odsýpaly, zajímavý námět, ale na můj vkus málo akční. Oddechová četba, která neurazí. Další knihy od autorky asi vyhledávat nebudu =)

Ráčkajda

Super čtivé:-)

Zlatinka.Emilly

Pěkně zamotaný, ale v závěru rozmotaný příběh, který nedal spát hlavní protagonistce a udělala dobře. Dokázala to, co se policii nepovedlo a navíc jako bonus odkryla další vraždu. Kniha se mi moc líbila. Prý je to nejlepší kniha Mary Clarkové, tak uvidím.

yetti74
10.10.2018

Paráda, krásně se čte, jsem z knihy nadšená, za mě doporučuji.

adelapobudova
02.03.2018

Tuto knihu jsem právě teď dočetla. Vybrala jsem si ji náhodou a jsem z ní opravdu nadšená. Jako vraha bych určitě označila někoho jiného. Doporučuji přečíst!

ajasin
18.02.2018

Klasika. Začnete číst a pak začnete být zvědaví a nedočkaví a musíte využít každou volnou chvilku, abyste se konečně dočkali rozuzlení. V tomto žánru dobré, trochu jiné a nápadité.

Nika91
12.01.2018

Řekla bych, že jedna z nejlepších knih autorky. Přečteno na jeden nádech

konicekbily
29.11.2017

Standardni autorčin příběh neoplývá ničím navíc - někakým bodem zvratu. Čte se dobře, ale žádná velká překvapení v knize nečekejte. Dobrý relax z amerického prostředí.