Tatínkova holčička

Ellie Cavanaughové bylo teprve sedm, když byla její starší sestra Andrea zavražděna. Právě ona tehdy ukázala rodičům skrýš, kde se znetvořené sestřino tělo našlo. Dramatická událost poznamenala celý Elliin příští život, neboť rodiče ji od počátku svým způsobem vinili z tragédie a vyčítali jí, že jim o skrýši neřekla hned tu noc, kdy Andrea zmizela. Matka ze zoufalství začne propadat alkoholu. Díky svědectví malé Ellie je uvězněn muž, o jehož vině byla přesvědčena. Ten také, jakkoli svou vinu vytrvale popíral, strávil příštích dvaadvacet let ve vězení. Pátrání však mnohem později odkryje nová děsivá fakta, která postaví tehdejší sestřinu vraždu do zcela jiného světla. S každým dalším zjištěním je Ellie, z níž se mezitím stala novinářka, blíž a blíž nebezpečnému střetu se zoufalým vrahem. Ellie je však tentokrát odhodlána zjistit pravdu za každou cenu a nechat si ji pro sebe....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8335/tatinkova-holcicka-8335.jpg 4.2223
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Alpress

Daddy´s Little Girl, 1997

Kniha Tatínkova holčička

bononi
09.10.2020

Detektivky nikdy nečtu, ale tato kniha mě zaujala obalem ???? Vůbec nelituji. Děj plyne svižně - pořád nějaká akce. Možná, že si od autorky přečtu i něco jiného.

wlado
09.10.2020

Dobré čítanie, no nebudem sa ku knihe vracať.

jprst
06.07.2020

Jeden z lepších autorčiných detektivních příběhů, dostatečně napínavý, aby lákal k přečtení na jeden zátah.

Alienn
09.04.2020

Opět velmi čtivá kniha, tentokrát mě hlavní hrdinka občas docela štvala, ale jako detektivka určitě stojí za přečtení.

Jenny055
21.02.2020

Mary Higgins Clark je moja obľúbená autorka a ani táto kniha ma nesklamala, hoci si myslím, že má aj oveľa lepšie. Príbeh ma pohltil od začiatku a bola som naozaj zvedavá ako to dopadne. Ale koniec sa mi zdal veľmi rýchly, bez podrobnejšieho vysvetlenia, len také konštatovanie, kto ako dopadol... preto tú jednu hviezdičku dolu dám.

lancelot
12.02.2020

Průměrná detektivka, četla se dobře. Příběh nebyl vyloženě špatný, ale na lepší hodnocení to není.

karinga
06.01.2020

Tatínkova holčička bylo opravdu napínavé čtení, jak už se to na správný detektivní thriller sluší. Než konečně odhalíte, KDO je vrahem, musíte se proplést pěkně zamotanými uličkami a na chvíli přesvědčila i mně, že za tím vším stojí někdo jiný. Tomu tleskám.
Hlavní hrdinka Ellie některé čtenáře (i postavy knihy) štvala svým šťouralstvím, což mi ale nevadilo, protože jí někdo sakra zabil sestru, ke které vzhlížela a ona se přes to prostě nedokázala ani po letech přenést, což se klidně může stát.
Co ale štvalo mě bylo přespříliš zbytečných detailů. Jednou, dvakrát si klidně přečtu, co nemilá Ellie zrovna jí a pije v jakém podniku, ale třikrát sedět nad jehněčím, to už se někomu zají.
(Víc v recenzi.)

pegasek
03.09.2019

Kniha je skvela,strhne vas svym pribehem od uplneho zacatku a nuti vas t cist stale dal a dal,je to jedna z tech knih ,ktere stoji za to si precist