Kam se poděly děti

Nancy Harmonová prošla peklem. Petr a Líza, děti z prvního manželství, byly jednoho dne nalezeny utopené. Nancy je obviněna z jejich vraždy, všechny nitky se zdánlivě sbíhají k ní, uvěří tomu dokonce i její nejbližší. Jen náhodou není odsouzena. Rozhodne se opustit Kalifornii, s níž má spojeny ty nejbolestnější vzpomínky. Snaží se vybudovat si nový život a minulost před okolím pečlivě utajit. Jen nynější manžel o jejím tajemství ví. Narodí se jim syn Michael, pak ještě dcera Melissa. Nancy si uvědomuje, že to, co se stalo, se nedá úplně vymazat z mysli. Ohlíží se do minulosti, i když je načase přestat vzpomínat a konečně se zaměřit na budoucnost. Blíží se Nancyiny narozeniny a rodina připravuje oslavu. Venku je chladno a Nancy nejprve váhá, zda vůbec může opustit děti na zahradu na chvíli se proběhnout. Pak je volá domů, ale marně. Po synovi i dcerce se slehla zem. Drtící kolotoč zoufalství se rozjíždí nanovo: Kam se děti poděly?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22096/kam-se-podely-deti-22096.jpg 4.4152
Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Alpress

Where Are the Children?, 1975

Kniha Kam se poděly děti

Janaves
20.05.2020

Napínavé, chytilo mě to. Děj má spád, byla jsem zvědavá na rozuzlení, přestože jsem tušila. Osud dětí Lizy a Petra byl smutný, nedělalo mi to dobře.

alnahu
19.05.2020

Minulost ,která se opakuje -Nancy se opět ztratili děti ,tak jako v prvním manželství a totéž se stane i v druhém manželství.Napínavý děj,dobře popsaná atmosféra.

Alienn
09.04.2020

Tato kniha určitě patří k těm lepším od této autorky, skvěle vykreslené postavy, napínavý děj.

iška
19.03.2020

Měla jsem k dispozici vydání z roku 1995, které má kolem 180 stran. Tedy čtení opravdu ne jeden den. Ale stálo za to a vůbec mi nevadilo, že jsem tušila ... napnutá jsem byla až do konce.

Alyssa2103
04.11.2019

Tohle byla moje první kniha od této autorky. Chytla mě natolik,že mám snad všechny,které se dali sehnat

Schamila
25.10.2018

Pro mě neznámá autorka, přečtená první kniha a moc dobré čtení. Bylo tam napětí, hodně drsná atmosféra, protože se ztratily děti a ne poprvé, dva podezřelí - zkrátka opravdová detektivka, za mě doporučuji - určitě si ještě nějaké dílko přečtu.

konicekbily
20.04.2018

Mé oblíbené spisovatelce se povedla další detektivka. Záhadná zápletka, rychlý - možná až trochu moc rychlý děj. Možná by chtělo některá místa děje více objasnit, ale jsem spokojen. Je to pěkné odpočinkové čtení.

Bar16
22.12.2017

Mary Higgins Clark má svůj styl a ten mi sedí. Tato kniha měla zajímavý námět, každopádně si myslím, že kdyby byly některé pasáže více propracované, knize by to neuškodilo.

děti

Mary Higgins Clark