Kam se poděly děti

Nancy Harmonová prošla peklem. Petr a Líza, děti z prvního manželství, byly jednoho dne nalezeny utopené. Nancy je obviněna z jejich vraždy, všechny nitky se zdánlivě sbíhají k ní, uvěří tomu dokonce i její nejbližší. Jen náhodou není odsouzena. Rozhodne se opustit Kalifornii, s níž má spojeny ty nejbolestnější vzpomínky. Snaží se vybudovat si nový život a minulost před okolím pečlivě utajit. Jen nynější manžel o jejím tajemství ví. Narodí se jim syn Michael, pak ještě dcera Melissa. Nancy si uvědomuje, že to, co se stalo, se nedá úplně vymazat z mysli. Ohlíží se do minulosti, i když je načase přestat vzpomínat a konečně se zaměřit na budoucnost. Blíží se Nancyiny narozeniny a rodina připravuje oslavu. Venku je chladno a Nancy nejprve váhá, zda vůbec může opustit děti na zahradu na chvíli se proběhnout. Pak je volá domů, ale marně. Po synovi i dcerce se slehla zem. Drtící kolotoč zoufalství se rozjíždí nanovo: Kam se děti poděly?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/22_/22096/kam-se-podely-deti-22096.jpg 4.3137
Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Alpress

Where Are the Children? (1975)

Kniha Kam se poděly děti

Schamila
25.10.2018

Pro mě neznámá autorka, přečtená první kniha a moc dobré čtení. Bylo tam napětí, hodně drsná atmosféra, protože se ztratily děti a ne poprvé, dva podezřelí - zkrátka opravdová detektivka, za mě doporučuji - určitě si ještě nějaké dílko přečtu.

konicekbily
20.04.2018

Mé oblíbené spisovatelce se povedla další detektivka. Záhadná zápletka, rychlý - možná až trochu moc rychlý děj. Možná by chtělo některá místa děje více objasnit, ale jsem spokojen. Je to pěkné odpočinkové čtení.

Bar16
22.12.2017

Mary Higgins Clark má svůj styl a ten mi sedí. Tato kniha měla zajímavý námět, každopádně si myslím, že kdyby byly některé pasáže více propracované, knize by to neuškodilo.

magdalena13
30.11.2017

Tahle kniha má opravdu rychlý spád. Skvěle popsaná atmosféra, i když rozuzlení předpokládané.

Len2očka
30.10.2017

Opět další z těch knih,co se mi moc líbila.

PeM
30.08.2017

Ježíši, já byla napnutá jako kšandy a....ano, porušila jsem svoje předsevzetí - "už nikdy nečíst nejdřív poslední stránku"...ale tady jsem to prostě musela porušit a v půlce knihy se podívat, jak to skončí.....safra, kniha přečtená ani ne za den a velký palec nahoru....teď se jdu uklidnit.....

26.06.2017

Velmi napínavé, nedá se od knihy odtrhnout, dokud ji nedočtete.

Zlatovláska
11.06.2017

Naprostá bomba..., skvěle napsaná kniha... Od M. H. Clark jsem již přečetla několik titulů a musím podotknout, že všechny byly úžasné a autorka patří právem mezi mé oblíbené... Avšak tato kniha ještě předčila má očekávání...Již dlouho jsem nepociťovala u čtení tolik strachu, lítosti, nadšení...a došlo i na slzy... Nechtělo se mi knihu vůbec odkládat... Doporučuji..., rozhodně stojí za přečtení!!! A já samozřejmě hodnotím na pět hvězdiček. :-)

Pokrevní pouta
Pokrevní pouta