Kam se poděly děti

Nancy Harmonová prošla peklem. Petr a Líza, děti z prvního manželství, byly jednoho dne nalezeny utopené. Nancy je obviněna z jejich vraždy, všechny nitky se zdánlivě sbíhají k ní, uvěří tomu dokonce i její nejbližší. Jen náhodou není odsouzena. Rozhodne se opustit Kalifornii, s níž má spojeny ty nejbolestnější vzpomínky. Snaží se vybudovat si nový život a minulost před okolím pečlivě utajit. Jen nynější manžel o jejím tajemství ví. Narodí se jim syn Michael, pak ještě dcera Melissa. Nancy si uvědomuje, že to, co se stalo, se nedá úplně vymazat z mysli. Ohlíží se do minulosti, i když je načase přestat vzpomínat a konečně se zaměřit na budoucnost. Blíží se Nancyiny narozeniny a rodina připravuje oslavu. Venku je chladno a Nancy nejprve váhá, zda vůbec může opustit děti na zahradu na chvíli se proběhnout. Pak je volá domů, ale marně. Po synovi i dcerce se slehla zem. Drtící kolotoč zoufalství se rozjíždí nanovo: Kam se děti poděly?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22096/kam-se-podely-deti-22096.jpg 4.4164
Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Alpress

Where Are the Children?, 1975

Kniha Kam se poděly děti

zuzi1162

Celkem brzo uz bylo jasne, jak to vsechno je, ale bylo to i tak napinave az do konce.

Allora_

Velice čtivé.

laura
04.05.2021

Bolavý, drsný příběh, jeden z těch nej od této autorky. Jak moc lze nenávidět? Jak moc lze trpět?

O tom, že minulost vás vždycky dožene - a nezáleží na tom, jak daleko před ní utečete. O lžích, přetvářce, i o bolesti. O strachu, o vině, o důvěře. Autorka si pohrává s myslí čtenáře a vy se svíjíte v pochybnostech. Udělala to? Neudělala?

A kam se vlastně poděly děti?

Napínavé, čtivé, emočně tíživé, protože uvěřitelné. Bohužel...

Janaves
20.05.2020

Napínavé, chytilo mě to. Děj má spád, byla jsem zvědavá na rozuzlení, přestože jsem tušila. Osud dětí Lizy a Petra byl smutný, nedělalo mi to dobře.

alnahu
19.05.2020

Minulost ,která se opakuje -Nancy se opět ztratili děti ,tak jako v prvním manželství a totéž se stane i v druhém manželství.Napínavý děj,dobře popsaná atmosféra.

Alienn
09.04.2020

Tato kniha určitě patří k těm lepším od této autorky, skvěle vykreslené postavy, napínavý děj.

iška
19.03.2020

Měla jsem k dispozici vydání z roku 1995, které má kolem 180 stran. Tedy čtení opravdu ne jeden den. Ale stálo za to a vůbec mi nevadilo, že jsem tušila ... napnutá jsem byla až do konce.

Alyssa2103
04.11.2019

Tohle byla moje první kniha od této autorky. Chytla mě natolik,že mám snad všechny,které se dali sehnat