Patříš mi

Psycholožka Susan Chandlerová pozve do svého pořadu autora knihy o ženách, které se ztratily. Netuší, že dává do pohybu lavinu - požádala posluchače o informace o jedné z nezvěstných žen, a upozornila tak vraha na to, že nesmazal dokonale stopy. Ten se proto pustí do definitivní čistky a nevynechá ani doktorku Chandlerovou, která mu bláhově důvěřuje. Známá autorka opět nezklamala očekávání svých čtenářů a nabídla jim příběh plný napětí a nečekaných zvratů: můžeme sledovat jednání dokonale vykreslených postav, nahlédnout do myšlení vyšinutého vraha a držet palce amatérské vyšetřovatelce Susan Chandlerové, která se sama ocitne v ohrožení života....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6824/patris-mi-6824.jpg 4.4133
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: , Alpress

You Belong To Me, 1998

Kniha Patříš mi

DvěTéčka
07.05.2021

Z prvu sem si myslela, hned kdo je vrah a ono ejhle nebyl to on! xD

laura
04.05.2021

Knihu jsem četla už dvakrát. I podruhé si autorka skvěle pohrávala s mou myslí, protože jsem neustále pochybovala. Pochybujete, váháte, přehodnocujete, čtete a hádáte se sami se sebou. Kdo? Kdo? Jeden z nich to být musí. Jednomu z nich zkrátka "patříte" :)

Ano, tohle setkání se mi moc líbilo i napodruhé. A počet hvězdiček nechávám stejný, protože tahle kniha si ho zaslouží..

Králov77
23.04.2020

Taková knížka na prázdniny nebo do karantény.

Alienn
09.04.2020

Napínavý a čtivý příběh, tato autorka prostě umí.

Kačka2006
29.03.2020

(+ SPOILER) Kniha je o muži, kde jeho nevlastní matka ho okradla o peníze a on se jí chtěl pomstít, ale jelikož jeho matka předčasně zemřela, tak nemohl. Ale jeho chuť po pomstě byla tak veliká, že zabíjel jiné ženy. Jak se to celé vyřešilo se dozvíte v knize. Jelikož moc nejsem na detektivky, tak mě knížka moc nebavila, je spíš pro starší ročník.

AnetaM
17.06.2019

Clarkova píše úžasně, člověk se zacte a nemůže přestat. Co musím ale vyčíst je fakt, ze jsem hned poznala, kdo bude vrah a celkově konec knížky. Přesto příjemné odreagovani:)

zdenaR
22.05.2019

Pro mě zatím nejlepší kniha od autorky.
Opět jsem vraha neuhádla (což není u mě nic neobvyklého).
Velmi čtivé, napínavé, zhltla jsem ji za jedno dlouhé odpoledne :-)))

Tirisa
26.04.2019

Bohužel jsem asi zrovna nebyla na té správné vlně, ale prostě jsem se nedokázala začíst tak, jak jsem díky zdejším recenzím doufala. Určitě nechci po první knížce na spisovatelku zanevřít...zkusím to při lepší konstelaci hvězd a snad to tentokrát sedne.