Patříš mi

Patříš mi https://www.databazeknih.cz/img/books/68_/6824/patris-mi-6824.jpg 4 153 31

Psycholožka Susan Chandlerová pozve do svého pořadu autora knihy o ženách, které se ztratily. Netuší, že dává do pohybu lavinu - požádala posluchače o informace o jedné z nezvěstných žen, a upozornila tak vraha na to, že nesmazal dokonale stopy. Ten se proto pustí do definitivní čistky a nevynechá ani doktorku Chandlerovou, která mu bláhově důvěřuje. Známá autorka opět nezklamala očekávání svých čtenářů a nabídla jim příběh plný napětí a nečekaných zvratů: můžeme sledovat jednání dokonale vykreslených postav, nahlédnout do myšlení vyšinutého vraha a držet palce amatérské vyšetřovatelce Susan Chandlerové, která se sama ocitne v ohrožení života.... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Alpress

You Belong To Me , 1998

Danuše7
27.01.2023 5 z 5

napínavá, pachatele jsem "včas" neodhalila. doporučuji

čef
14.10.2022 4 z 5

Malinko přetažené v motivu pachatele, v podstatě nabádá ženy, aby nebyly příliš důvěřivé k hezounům. Opět amatérská pátračka, policie tropí hlouposti, takže se jí musí pořád napovídat. Některé čtenáře může trochu trápit množství postav a střídání jejich vhledu do událostí. Nicméně tato kniha patří k těm lepším této velmi plodné autorky.

DvěTéčka
07.05.2021 5 z 5

Z prvu sem si myslela, hned kdo je vrah a ono ejhle nebyl to on! xD

laura
04.05.2021 5 z 5

Knihu jsem četla už dvakrát. I podruhé si autorka skvěle pohrávala s mou myslí, protože jsem neustále pochybovala. Pochybujete, váháte, přehodnocujete, čtete a hádáte se sami se sebou. Kdo? Kdo? Jeden z nich to být musí. Jednomu z nich zkrátka "patříte" :)

Ano, tohle setkání se mi moc líbilo i napodruhé. A počet hvězdiček nechávám stejný, protože tahle kniha si ho zaslouží..

Králov77
23.04.2020 2 z 5

Taková knížka na prázdniny nebo do karantény.

Alienn
09.04.2020 4 z 5

Napínavý a čtivý příběh, tato autorka prostě umí.

Kačka2006
29.03.2020

(SPOILER) Kniha je o muži, kde jeho nevlastní matka ho okradla o peníze a on se jí chtěl pomstít, ale jelikož jeho matka předčasně zemřela, tak nemohl. Ale jeho chuť po pomstě byla tak veliká, že zabíjel jiné ženy. Jak se to celé vyřešilo se dozvíte v knize. Jelikož moc nejsem na detektivky, tak mě knížka moc nebavila, je spíš pro starší ročník.

AnetaM
17.06.2019 4 z 5

Clarkova píše úžasně, člověk se zacte a nemůže přestat. Co musím ale vyčíst je fakt, ze jsem hned poznala, kdo bude vrah a celkově konec knížky. Přesto příjemné odreagovani:)

zdenaR
22.05.2019 5 z 5

Pro mě zatím nejlepší kniha od autorky.
Opět jsem vraha neuhádla (což není u mě nic neobvyklého).
Velmi čtivé, napínavé, zhltla jsem ji za jedno dlouhé odpoledne :-)))

Tirisa
26.04.2019 3 z 5

Bohužel jsem asi zrovna nebyla na té správné vlně, ale prostě jsem se nedokázala začíst tak, jak jsem díky zdejším recenzím doufala. Určitě nechci po první knížce na spisovatelku zanevřít...zkusím to při lepší konstelaci hvězd a snad to tentokrát sedne.

harena
18.02.2019 5 z 5

Velice dobrá detektivka, dobře psaná, napínavá. Nejdřív jsem se rozhodovala mezi třemi podezřelými, pak jen mezi dvěma, ale jsem špatný čtenář detektivek, protože to bylo tak napínavé, že asi dvacet stránek před koncem jsem se musela podívat dozadu, kdo je vrah. Pro milovníky napětí moc dobré čtení.

Michnicka
18.05.2018

Jako vždy parádní. Napínavé, překvapivé a pachatele jsem opravdu netipovala.

martina.tim
01.04.2018 5 z 5

Velice čtivá a napínavá detektivka. :)

magdalena13
13.11.2017 4 z 5

Napínavé, i když vrah mi byl jasný...

Len2očka
30.10.2017 5 z 5

Opět požitek,pohoda u čtení.

lucie2371
23.09.2017 4 z 5

Kniha se mi líbila. Vraha jsem tipovala úplně špatně :-D

MichaelaSaky
30.05.2017 4 z 5

Líbil se mi autorčin styl psaní. Její vyprávění je napínavé, nepolevuje na intenzitě a je to opravdu detektivka, ne krvák. Od autorky moje prvotina. Čtení jsem si opravdu užila.

EvikU.
07.04.2017 5 z 5

Zase mě úplně pohltila. Je to čtivý a napínavý až do konce.

hana4834
13.12.2016 3 z 5

úžasná kniha do konce jsem nevěděla kdo je vrah

Pajina68
31.03.2016 5 z 5

Velice se mi líbí, jak vás děj všech knih od M.H.Clarkové úplně pohltí.