Kam se poděly děti

Kam se poděly děti https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22096/bmid_kam-se-podely-deti-65b406820da2f.jpg 4 174 42

Nancy Harmonová prošla peklem. Petr a Líza, děti z prvního manželství, byly jednoho dne nalezeny utopené. Nancy je obviněna z jejich vraždy, všechny nitky se zdánlivě sbíhají k ní, uvěří tomu dokonce i její nejbližší. Jen náhodou není odsouzena. Rozhodne se opustit Kalifornii, s níž má spojeny ty nejbolestnější vzpomínky. Snaží se vybudovat si nový život a minulost před okolím pečlivě utajit. Jen nynější manžel o jejím tajemství ví. Narodí se jim syn Michael, pak ještě dcera Melissa. Nancy si uvědomuje, že to, co se stalo, se nedá úplně vymazat z mysli. Ohlíží se do minulosti, i když je načase přestat vzpomínat a konečně se zaměřit na budoucnost. Blíží se Nancyiny narozeniny a rodina připravuje oslavu. Venku je chladno a Nancy nejprve váhá, zda vůbec může opustit děti na zahradu na chvíli se proběhnout. Pak je volá domů, ale marně. Po synovi i dcerce se slehla zem. Drtící kolotoč zoufalství se rozjíždí nanovo: Kam se děti poděly?... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Alpress

Where Are the Children? , 1975

Danuše7
09.04.2017 3 z 5

kniha byla napínavá, líbila se mi

mynamail
20.11.2016 4 z 5

Zapomenutá minulost se opakuje, Nancy se opět ztratily děti, příběh starý 7 let se opakuje.
Dobře napsáno, má to spád, rozhodně jsem se u čtení nenudila.

MaLoMe
26.10.2016 3 z 5

Ak Mary Higgins-Clark kráľovnu záhad, tak asi nie za túto knihu. Od začiatku úplne predvídateľný dej, každý jeden posun v deji sa dal dopredu predvídať. Uznávam, že sa to čítalo ľahko, dej mal spád a autorka celkom dobre vystihla atmosféru. Celkove som ale od knihy čakal viac.

motolka
29.08.2016 5 z 5

Pěkná a napínavá knížka. Doporučuji.

iveta3689
16.06.2016 4 z 5

Moje první setkání s autorkou a rozhodně ne poslední. Dobrá detektivka, velmi čtivá, uveřitelný děj. Konec je předvídatelný, ale neubírá to na atraktivitě.

kiraa
09.04.2016 4 z 5

Mary Higgins-Clark byla právem kdysi označena za královnu záhad. Celkem slušně umí navodit atmosféru temna. Starý dům, neustálý déšť, sníh, zatažená obloha, dalo by se říci, trvalá černobílá kompozice.
Nebudu tvrdit, že je to vyloženě krvavě drsná story, spíš lehké brnkání na city a šimrání na chodidlech.
Osobně bych snad přece jen vymezila z okruhu čtenářů jedince v depresi a hormonálně nevyrovnané matky v šestinedělí.

Pajina68
31.03.2016 5 z 5

Tahle kniha se mi obzvlášť líbila, přečetla jsem ji za dva dny.

Jack Bauer
27.02.2016 5 z 5

První kniha od Mary Higgins Clarkové, kterou jsem si před mnoha lety koupil a od té doby jsem pak kupoval všechny její skvělé romány. Knihu jsem přečetl na jeden zátah, nedala se odložit a velmi mě pak mrzelo, že už byl konec, protože kniha je velmi tenká. Velmi kvalitní detektivka, něco jako od Aghaty Christie.

Veeris
15.01.2016 4 z 5

I když mám raději delší verze knih, tak musím říct, že tomuhle dílu nic nechybělo, děj byl dobře propracovaný a nechybělo ani napětí a dojemné chvíle. Celá kniha byla velmi čtivá..

Ankavi
07.12.2015 4 z 5

Útlá, ale vydatná detektivka, žádný balast ani omáčka - ihned jste vtaženi do příběhu. Předvídatelné, ovšem ničemu to nevadí - kvalitní rychlovka, krásně se odreagujete.

cantona
01.04.2015 5 z 5

Tak tohle byl hodně dobrý počin. Kniha měla necelých 200 stran, ale byla napínavá od začátku do konce. Četla se mi velice dobře. Takže maximální spokojenost a určitě si od Mary Higgins - Clark přečtu i další knihy.

ovpana
12.01.2015 4 z 5

Pěkná detektivka ,hezký a hlavně zajímavý příběh který vás vtáhne do děje.

zuzepka
26.07.2014 5 z 5

Pro mě po delší době výborný detektivní román.Po prvních stránkách jsem si uvědomila,že knihu jsem kdysi četla.S chutí jsem pokračovala v čtení,přesto že poznat vraha není obtížné. .Spisovatelka vtáhne do děje svým vykreslením postav i jejich pocitů.Zločiny na dětech se mi hnusí.Proto jsem doufala v dobrý konec,který nezklamal.Knihu doporučuji a vyhledám další od Mary Higgins Clark.

vikimi
22.07.2014 5 z 5

Vraha jsem odhalila správně, byl tak slizký až běda. Nádherně vykresleno, autorka si s příběhem pěkně vyhrála. Bylo to hezké, opět jsem se nevyvarovala zbytečné nervozity a napětí, to ale k tomuto žánru patří :)

Li@
07.03.2014 3 z 5

Nějak nenaplnilo očekávání. Přečteno za odpoledne, napínavé, ale takové povrchní. Nešlo příliš do hloubky. Nenadchlo...

Konvalinka64
22.02.2014 5 z 5

Perfektní,taky jsem jí přečetla na jeden,, zátah"

marty77
08.01.2014 5 z 5

Perfektni nemohla jsem knihu odlozit.

Jack Bauer
25.11.2013 5 z 5

Moje první a snad i nejlepší kniha této spisovatelky díky níž jsem začal kupovat pravidelně všechny její knihy co u nás postupně vycházely.

rtesarova88
11.05.2013 5 z 5

napínavý děj až do konce. Doporučuji

Evička
05.09.2012 5 z 5

Perfektní kniha, velmi dobře se čte a hlavně je napínavá od začátku do konce. Zatím mě paní Clarková nikdy nezklamala :-)