Nadobro ztracený

Nadobro ztracený

Kriminální thriller vypráví příběh mladého muže, pátrajícího po zmizelé přítelkyni a nezvěstném bratrovi, podezřelém z vraždy. V malém městečku v New Jersey byla nalezena znásilněná a uškrcená studentka, bývalá spolužačka a první láska hlavního hrdiny románu. Policie považovala za pachatele vraždy jeho staršího obdivované... celý text

V malém městečku v New Jersey byla nalezena znásilněná a uškrcená studentka, bývalá spolužačka a první láska hlavního hrdiny románu. Policie považovala za pachatele vraždy jeho staršího obdivovaného bratra, jehož krev byla identifikována na místě činu. Než mohl být obviněn, podařilo se mu uprchnout, a tak případ nebyl nikdy uzavřen. Po jedenácti letech se hrdina společně se svým přítelem a mladší sestrou zavražděné dívky pouští do pátrání na vlastní pěst, neboť se objevily nové stopy, svědčící o bratrově existenci. Tíživou situaci mu ještě zkomplikuje náhlé nevysvětlitelné zmizení jeho přítelkyně, o kterou se začne zajímat policie. Postupně začíná odhalovat nečekané souvislosti všech záhadných událostí a je stále více vtahován do krutého a nelítostného světa organizovaného zločinu, korupce, obchodu s drogami a prostitucí. Má se také stát nástrojem osobní msty jednoho z vedoucích představitelů FBI. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21504/nadobro-ztraceny-NQD-21504.jpg 4.266

Gone for good (2002)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Liduka
dnes

Kniha se mi celkem líbila, ale připadalo mi, že tam bylo nakonec až moc zvratů a celkově to na mě působilo dost překombinovaně. Za mě tři a půl hvězdičky

konicekbily

Od tohoto autora jsem se nechal pěkně vodit za nos, jsem četbou "nadobro - úplně ztracený". Toleruji rozvláčnost některých pasáží - a těším se na další knížku!

LibraryGirl

Celou dobu si myslíte, že víte...ale na poslední stránce zjistíte pravý opak. Coben si s vámi pěkně pohrává, vede vás v bludišti a nechá odbočit i do slepých uliček, ale nakonec se nad vámi slituje a zasadí ránu z milosti. Tohle byla exkluzivní jízda. Smekám a těším se na další knihy od Cobena:-)

Danago

Všechno je jinak...... to knížku přesně vystihuje .

Dousabel

Starý dobrý Coben. Četla jsem tuto knihu už před několika lety, tak jsem si ji u příležitosti nového vydání přečetla znovu. Je pravda, že oproti novějším titulům mi děj místy přišel trochu rozvláčnější, je tam pár mrtvých míst a kniha se dá v pohodě odložit, což u těch novějších dílek prakticky nejde. Ale i tak, skvělý thriller, jak jinak u pana Cobena :)

kneslova

Bravurní příběh jako vždy od tohoto výborného spisovatele, ale přesto má lepší knihy, za mne tak 4,5 hvězdiček, tihle hrdinové mi nijak k srdci nepřirostli

11lucie

Já tu knížku miluju .

barusak1

Ač mi chvílemi přišlo, že se to táhne, tak nakonec jsem byla unešená a nadšená. Konec byl šokující, skvělý, rychlý. Prostě skvělá kniha a těším se na další od autora

Jája92

Další brilantně napsaná kniha od mého oblíbeného autora. Umí perfektně vykreslit charaktery postav a dokáže udržet čtenáře v napětí do poslední chvíle.

moudivlacek
18.12.2016

Už jsem četla pár knih tohoto autora a je pravda, že každá kniha umí povědět příběh, který nějakým způsobem vždy silně zaujme, bylo to i u tohoto čtenáře.
Je pravda, že jsem tu knihu odložila a nevěděla, jestli má cenu ji číst, přišlo mi to takové zmatené, ale po pár stránkách se to konečně začalo prudce měnit. Skvěle vylíčené postavy, hlavně jejich pocity, jako kdyby byl autor v jejich hlavách. Od začátku jsem milovala Willa, je to taková čistá duše, která nemůže uvěřit zlu a možná ani zpočátku nechce. Konec je opravdu vystupňován až do vrcholného napětí hrdiny citů Willa i vás, čtenářů. Je mi líto, že Will musel poznat tak krutou pravdu, ale jak sám tvrdí, lepší krutá pravda než nevědět, na čem člověk je.
Mohu jen tuto knihu doporučit.

adelaska
12.08.2016

Souhlas s komentářem pode mnou - do poslední chvíle nevíš nic. Perfektní, Harlan opět nezklamal.

Miruš
19.02.2016

...do poslední chvíle nevíš nic...

ovpana
28.01.2016

Hezké čtení, zajímavý děj , napínavé až do konce.

Kamienkova33
26.10.2015

Kniha sa mi páčila, aj keď chvíľami som bola zmätená, ale možno to bolo spôsobené prekladom.

proton
02.02.2015

Slušná zápletka,nepředvídatelné, bavila jsem se až do konce.

Bagriela
21.12.2014

Skvělá knížka! Nečekané, alespoň pro mě, rozuzlení. Akční části popsané poutavě, nenuceně. Dávám pět hvězdiček.

mirka7503
17.10.2014

Já jsem si půjčila v knihovně, tak to zkus :-) Stojí to za přečtení....

Moniks
10.01.2014

Je tato kniha sehnatelna i v češtine ?