Přistižen

Chynna má stejně jako většina mladistvých, jimž Dan Mercer pomáhá, vážné problémy. Telefonicky ho naléhavě žádá o návštěvu. Dan ví, že pokud jí vyhoví, zničí si život. Přesto to udělá. Past sklapne – televizní reportérka Wendy Tynesová ve svém pořadu Dana usvědčuje z pedofilie. Soudu se sice Dan vyhne, nenávisti rozezlených rodičů však nikoli – záhy je před reportérčinými zraky brutálně zavražděn. Po čase začne Wendy trápit svědomí, zda nepřímo nezapříčinila smrt nevinného člověka. Za každou cenu chce znát pravdu, a tak se na vlastní pěst snaží rozkrýt pozadí kauzy, jejíž kořeny podle všeho sahají kamsi do minulosti. Neuhne, ani když dávné tajemné stigma začne ohrožovat i ji… méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/140181/pristizen-laf-140181.jpg 4.3211

Caught (2010)

Literatura světová, Detektivky
Vydáno:, Knižní klub

JancaKube

Z téhle knihy jsem byla opravdu hodně nadšená. Po dlouhé době závěr, který čtenář opravdu nečeká.. Celou dobu byla kniha hodně čtivá a zajímavá.

bedkniha

Kniha se mi moc líbila, hezky napsané, dobře se četla, konec hodně překvapivý

sabca

Pěkná kniha se zajímavou zápletkou. Do konce jsem nevěděla jak vše dopadne. Doporučuji

Jana09

Miluju napětí. Líbí se mi ten pocit ponořit se do příběhu, být napínaná a postupně odhalovat vraha.
Nic se nevyrovná rozpoložení, když mi to všechno "docvakne" a vítězoslavně se doberu řešení těsně před koncem, abych vzápětí zjistitla, že je všechno úplně jinak :-)
Tomu říkám správný příběh.
Naposledy se mi to povedlo včera v noci při dočtení výborného Harlana Cobena - Přistižen. Není to první a ani poslední kniha od tohoto autora, kterého všem milovníkům napětí doporučuji.

mulder

Harlan Coben to umí:-)

Ajuszka

U hodnoceni ani nevaham,5 * je celkem jasnych.Skvely pribeh,do konce knihy jsem vubec necekala jak to vsechno je.Rozuzleni sokujici.Skvela kniha,co dodat

Miro67

Velmi dobře napsaná detektivka, bez drastických scén. Od začátku až dokonce drží čtenáře v napětí.Vždy, když už to vypadá, že pachatel je jasný, zase se objeví skutečnosti, které ukazují na někoho jiného. Stoprocentně doporučuji k přečtení.

harena

Je pravda, že kniha se čte úplně sama - děj napínavý, dobré téma. Odpustit, neodpustit, nenávidět nebo začít žít ? Ano, v současné době díky internetu můžeme člověku během dvou - tří dnů zcela zničit život. A konec. Napravit to téměř nejde. Coben je můj oblíbený autor, mám ráda jeho styl psaní, a těším se na jeho další knihu.

Rade

Docela čtivá a napínavá detektivka se zajímavou pointou, i když trošku jednodušší.
A taky zajímavý pohled na americké maloměsto, kdy maminka sleduje, kdy a jak dlouho sedmnáctiletý syn dělá doma úkoly a kde domácí „pijácký“ večírek s pivem pro sedmnáctileté maturanty je líčen jako ďáblova akce s nedozírnými dopady…
Vidím to tak mezi tři až čtyři, a i když trochu pochybuji, zda je takto vymyšlený příběh reálný, nakonec zaokrouhluji nahoru (horší čtyři) - právě pro tu svým způsobem pohodovost a pozitivní vyznění celého příběhu i snahu ukázat, že lidi jsou spíš dobří než zlí. Nenáročná detektivka, po jejímž přečtení nebudete mít divoké sny. V tomhle mi to trochu připomnělo Agathu Christie.

Eeli

Kniha, která mrazí, překvapuje, udržuje čtenáře stále napjatého a nezabředává do nesmyslností či přehnaných "krváků", prostě kvalitní detektivní příběh. Děj je velmi dobře promyšlen a čtenáři podán srozumitelnou formou. Nic zde není navíc, žádné zbytečné nudící pasáže, takže se kniha dobře čte. Autor čtenáři předložil uvěřitelný příběh se skvěle vymyšlenou zápletku a se zajímavým rozuzlením.

Zdenullinka

Jedním slovem ....Výborná.

hey123

Super kniha, s velice překvapivým rozuzlením. Vůbec jsem to netušila. Doporučuji!

Míša777

Skvělá kniha, geniální zápletka. Autor jde opět ihned k věci bez sáhodlouhých vedlejších popisů (to mu však nijak neubírá na kvalitě). Přestože jsem od tohoto autora přečetla již několik knih, neustále mě překvapuje a určitě si přečtu i všechny ostatní. Vřele doporučuji.

barusak1

Moje první kniha autora a musím říct, že pro mě bomba. Čtivá, napínavá kniha. Se skvělou zápletkou. Konec mě dostal. Jdu najít další knihu od autora

konicekbily

Kombinační schopnosti autora při vymýšlení zápletek jsou asi neomezené. Uřčitě si knihu přečtěte!

kosilka

Výborná kniha, čtivě napsaná, zajímavá a zamotaná zápletka se dvěma liniemi, které se krásně proplétaly. Stále jste nuceni přemýšlet, jak to bylo dál a stále máte chuť pokračovat ve čtení. Závěr-ten hlavní, pro mě nebyl bohužel překvapením, protože Cobenovy příběhy znám a vím, jaké motivy rád používá, proto jsem od začátku věděla, jak to dopadne. Druhá část závěru pro mě nečekaná byla, ovšem nekonala se žádná překvapením otevřená ústa :-) Celkově se mi ale kniha velice líbila, tím, jak byla napsaná, tím, jakou měla atmosféru, tím, o čem byla a konec byl napsán tak krásně klidně a osudově, že jsem po přečtení ještě nějakou dobu cítila zvláštní smutek. Přemýšlení o vině, trestu, o odpuštění. Moc hezky zpracované téma.

SelenaDemi428

Coben opět nezklamal a během posledních stránek, kdy jsem si myslela, že už všechno vím, jsem byla opět překvapená (jak už to u jeho knížek bývá pravidlem).

dom.ini
06.08.2016

Ze začátku mi trochu trvalo zorientovat se v postavách, ale až na tuto drobnost nebylo knize co vytknout. Zápletka byla velmi napínavá, komplikovaná a dobře promyšlená a musela jsem se nutit abych knihu vůbec odložila.

Pajina68
20.07.2016

Moc pěkná knížka, ze začátku jsem se drobet ztrácela, ale v závěru se mi líbily zvraty, které v případu nastávaly. Vřele doporučuji.

motolka
04.07.2016

Velmi pěkná detektivka. Knížka se mi velmi líbila a doporučuji.

pepa4081
04.06.2016

Od začátku do konce napínavá a zajímavě napsaná detektivka. Nečekaný konec. Moje první kniha od tohoto autora a hned jsem si půjčil čtyři další. Velmi uspokojivé.

adelaska
22.04.2016

Nečekaný konec, nicméně jsem si tuto knihu neužila tolik, jak jeho ostatní.

astina
17.02.2016

Autor opět nezklamal, pohodová a čtivá knížka - za sebe doporučuji.

Danago
04.02.2016

Moje první setkání s tímto autorem.Kniha se mi moc líbila.Osvěžující čtení. Přečtena jedním dechem. Určitě někdy přečtu znovu

Boggy
08.01.2016

Celé mi to připadalo jako scénář k americkému béčkovému filmu. Podle mě průměr.

Jezevčice
07.01.2016

Kniha je velmi čtivá, bezvadně se čte kdykoli a kdekoli, dokonce i na skalách zapomenete vylézt cestu (true story). Příběh je fajn, rozuzlení sice tušíte, ale to vůbec nevadí. Já můžu jedině doporučit a rozhodně si přečtu další knihy od Cobena.

Gysna
26.12.2015

Prostě super. Osvěžující čtení. Nedávno jsem narazila na tohoto autora a od té doby jsem přečetla několik jeho knih. Zatím žádná mně nezklamala. Všechny jsou nevšední, dobře se čtou a závěr překvapivý. I tato stojí rozhodně za přečtení.

jarka2222
11.11.2015

Tohle pro mne byla milá změna, po detektivkách plných psychopatů, je tu zápletka bez krve se zajímavým rozuzlením. Četlo se mi to hodně dobře, hlavní hrdinka byla ve svých úvahách vždy krok přede mnou, což mne bavilo.Určitě mne autor nadchnul a těsím se na další jeho knížky.

ŽanKaa
09.09.2015

Coben je skrátka "pán spisovateľ" a táto kniha je opäť toho dôkazom.

gatear
31.08.2015

První kniha od tohoto autora a moc se mi líbila. Napínavá bez potoků krve. Určitě si najdu další knihu od tohoto autora

vraždy

Harlan Coben