Matka v krizi

Říká se, že mateřská láska, je ten zvláštní příjemný pocit, který žena vnímá, když všechny její děti spí. Simona Monyová zastává názor, že mateřská láska je naopak věrným odrazem toho, co jsme ochotné pro děti udělat, obětovat i vydržet, když jsou vzhůru. Matka v krizi je jen začátek! Volné pokračování Vás čeká v připravované knize Matka v koncích....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22291/big_matka-v-krizi-HKm-22291.jpg 4.1405

Matka 1.

Romány, Pro ženy, Literatura česká

Vydáno: , Mony

Kniha Matka v krizi

janadibelkova

Není to skvělé přečíst si, že nejen Vy máte s dětmi starosti? Že bysme pro ně udělaly nemožné, i když jsme z nich unavené a jsme tu jen pro ně....

ArwenAragorn

Bylo to vtipné, ale někdy i trochu smutné. Jako nenáročnou oddechovku mohu doporučit.

cukrovka

Nenáročná vtipná oddechovka.

veronika9761

Typicka monyovka, knizecka na jedno odpoledne. Furt mi vrta hlavou, kdo je tak silenej, aby mel tři deti se tremi otci.

Verrrunka
31.12.2020

Jak jsem to vůbec nečekala, tak to nakonec bylo docela dobrý. Místy dost přehrávány, ale na pozadí docela zajímavý příběh. Milá jednohubka pro matky i bez krize.

Veve131
28.12.2020

Moc pěkná knížka. Přečetla jsem během chvilky.

Anavi8912
16.09.2020

Super knížka ze života.

MamaKnihomolka
03.09.2020

Od autorky je to má pátá kniha a opět nezklamala. Vtipné, trefné oddechové.
Ač je kniha tenká, tak děj nemá hluchá místa a stále se v knize něco děje. Hlavní hrdinka mi občas přišla ufňukaná, přišlo mi, že neví co chce a furt si stěžuje.