Láska k nakousnutí

Co může workoholičce Lauře zkomplikovat život ještě víc než to, že přijde o práci, a tak už není obávaná šéfová? Zamiluje se. Zpočátku to tak sice nevypadá, protože ten otrava jí už podruhé zablokoval vjezd do domu, ale nakonec se z něho vyklube nový soused. Hodně sexy soused. Následuje pozvánka na večeři, první společný den… a Laura má hlavu v oblacích. Nic ovšem není takové, jak se na první pohled zdá, a řada zdánlivých náhod a propletenců na sebe nedá dlouho čekat. Život po vyhazovu snad už nemůže být zábavnější a víc vzrušující. Nebo ano?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/328771/laska-k-nakousnuti-MwX-328771.jpg 3.4150
Romány, Pro ženy, Erotika
Vydáno, Čas

Kniha Láska k nakousnutí

johana3160

Jedine co muzu knize pripsat jako pozitivni tak to, ze byla celkem ctiva. Jinak me nezaujala ani postavami, ani pribehem. Jednou a dost. I tak jsem mela co delat, abych ji docetla do konce.
Jo a pro upresneni pro dalsi ctenarky: tohle rozhodne neni eroticky roman, romanticky jo ale ne eroticky.

DomenicaRisa

Ty jo, konečně knížka od tohoto autora, ze které mi není špatně. Tohle bylo čitelné, dokonce i dobré. Postavy se chovaly logicky, nikdo mě neštval. Příjemné překvapení. Pokud to není gay romace, autor docela umí. Tohoto by se měl držet za mě. Na zadek jsem z toho ale nekecla.

Myška43

Proč, když se cítíte dobře, trvá hrozně dlouho, než vám tělo prostoupí příjemná teplá vlna? A proč, když se ozvou dávné nepříjemné vzpomínky, je vám zle okamžitě?

Autor u mě svými MM romancemi nasadil laťku hodně vysoko, proto nemohu dát plný počet. Přesto jsem si četbu moc užila. Na to, že je to muž a napsal knihu z pohledu ženy, mě velmi překvapil!!!

,, Vážně chlapi nad ničím neuvažují do hloubky?"
,, Někdy jim musíte všechno naservírovat od A do Z, abyste se dočkali adekvátní reakce."

VeronikaHV.
20.11.2020

Páni, tak tohle bylo opravdu špatné... :(

knihomolka78
11.11.2020

Začátek knihy se strašně vlekl, až jsem ji chtěla odložit. Když jsem konečně dočetla, jaká je Laura nesnesitelná kráva, tak jsem se na chvilku dostala i k lepší části - seznamování s Lukášem. Laura si začala si své chování uvědomovat, a tak jsem si říkala, že tomu dám šanci. Zápletka ohledně práce je jasná hned od začátku, ale není to úplně nereálná životní situace. Stejně tak zápletka s Irenou. Ta mě sice trošku překvapila, ale taky není nereálná, ženský jsou mrchy i v normálním životě. Lukáš byl naopak sympaťák, ale trochu mi vadilo, že lhal. Když to nevěděl, tak se na něj neměla právo zlobit. Vždyť ji neznal... Konec byl useknutý, chtělo by to trošku více popsat vyjasnění vztahů na srazu (nejen nehezké vylíčení stereotypních matek po třicítce) i vztah s Lukášem. I když to všude jiskřilo, oceňuji, že zde nebyly přehnaně popisovány erotické scény, jako tomu v tomto typu knih, často bývá, a že byl ponechán prostor pro fantazii.
Kniha mě nijak nenadchla, nejlepší postavou byl jedenáctiletý Tomáš, který co slovo, to perla.

uminaa
14.09.2020

Taká chuťovečka :) Rýchlo zmlsnutá, vtipná, nenáročná, a aj keď som veľmi rýchlo prišla na jeden zo zvratov, z ďalších som bola veľmi prekvapená. Tento autor sa mi začína páčiť ;) Som zvedavá na ďalšie knihy.

NikolaSkop
24.07.2020

Příběh byl docela fajn. I když už od začatku celkem průhledný. Žádné velké překvapení se nekonalo. Jsem tedy trošku zklamaná...

petulkapeta
18.05.2020

tak trosku jsem doufala,že kniha bude z mužskeho pohledu když ji napsal muž,ale nevadi,přiběh pěkny..taková oddychovka a k tomu z českeho prostředí