Boss ekniha

MM romance Teo od nového šéfa nečeká nic dobrého. Ještě nezapomněl, jaké ponižování zažil od toho předchozího... Jenomže Erik Krejčí je jiný. Pekelně sexy, provokativní a s tolika matoucími signály, že Teovi pořádně zamotá hlavu. Snaží se Erik chovat kamarádsky a přitom pokukuje po Teově sestře, nebo je všechno úplně jinak? A co když jsou jejich osudy propletené víc, než Teo na samém počátku tuší?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401109/big_boss-l27-401109.png 3.8220

Boss 1.

Romány, Literatura česká, Erotika

Vydáno: (ekniha), David Kaps

Kniha Boss

Aja39
11.11.2021

Jsem nadšená prožívala jsem jejich vztah já nemohla odložit knihu. Jsem velmi mile překvapená autor si mě získal a hned chci číst druhý díl.

tadeas96
20.09.2021

Nádhera. Vzrušující kniha, plná touhy, vzrušení a sexu. Nemohl jsem se odtrhnout, četl jsem celou noc. Po dočtení jsem na příběh nemohl zapomenout, tak hluboko mě zasáhla. Kéž by bylo víc takových knih. Tohle je kniha, na kterou NIKDY nezapomenu, uchovám ji navždy v srdci.

Adriana21
11.09.2021

Parádní kniha. Abych pravdu řekla, do čtení českých autorů se zrovna moc nevrhám, ale tady jsem udělala vyjímku a jsem moc ráda. Kniha pro mě byla velice čtivá a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Tea a Erika jsem si moc oblíbila :)

JitulHa
07.09.2021

Boss, je mé druhé seznámení s tímto autorem. Musím říct, že zdejší příběh se zdál o něco málo propracovanější, co se týče vystavění děje nebo charakteru postav. Nicméně, některé aspekty, které autor v knize uvádí jsou pro příběh samotný nejen zbytečné, ale rovněž rušivé v ději. Například, neustále zmiňované názvy různých řetězců s potravinami, či zkažený dech po ránu... Námět dobrý, ale konečné provedení má své rezervy. Autor bohužel plně nevyužil potenciál příběhu, chtělo by to zkrátka ještě trochu víc.

Vknihách
26.07.2021

Názor na obe časti duológie:

Musím sa priznať,že Boss ma bavil najmä dovtedy, kým sa medzi hlavnými hrdinami nevyvinul vzťah-je to romanca, takže toto nie je žiadny spojler Nakoľko bol príbeh rozprávaný len z pohľadu Tea, nemala som možnosť nahliadnuť do pohnútok a správania Erika,takže som nechápala prečo je taký, aký je, prečo sa správa tak, ako sa správa a posledná štvrtina knihy sa mi nepáčila. Mne to pripadalo, akoby Teo bol domácou "šľapkou" pre Erika. Naozaj, celý román bol skvelý najmä v tom,že doteraz som nič podobné nečítala (myslím adult gay romancu),ale čo sa týka zápletiek,nie je to nič prevratné. Naopak 2 román bol oveľa, oveľa lepší. Máme tu intrigy, žiarlivosť, tragédiu, temnotu minulosti, ktorá Erika prenasleduje. Áno, ak ste si mysleli, že Alfa Boss bude rozprávaný z pohľadu Erika a Tea, mysleli ste si správne. Táto časť je primerane okorenená a lahodne dochutená. Boss hodnotím na 3* a Alfa Boss na 5*, čiže dokopy to budú mať medzi

Bettybook
08.05.2021

Líbilo se mi klasické americké klišé zakomponované do českého prostředí.
Ehhh, to měla být ironie.
Do druhého dílu nepůjdu. Dvě a půl hvězdičky je myslím optimální hodnocení.

Ludmila02
06.04.2021

Tak mě se to líbilo hodně, oba kluky jsem si oblíbila. Hned jsem začala číst druhý díl, jsem zvědavá na pokračování.

LilluLong
31.03.2021