Boss ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

MM romance Teo od nového šéfa nečeká nic dobrého. Ještě nezapomněl, jaké ponižování zažil od toho předchozího... Jenomže Erik Krejčí je jiný. Pekelně sexy, provokativní a s tolika matoucími signály, že Teovi pořádně zamotá hlavu. Snaží se Erik chovat kamarádsky a přitom pokukuje po Teově sestře, nebo je všechno úplně jinak? A co když jsou jejich osudy propletené víc, než Teo na samém počátku tuší?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401109/boss-l27-401109.png 3.8174
Série

Boss 1.

Žánr
Romány, Literatura česká, Erotika
Vydáno (ekniha), David Kaps
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (53)

Kniha Boss

Přidat komentář
Bettybook
předevčírem

Líbilo se mi klasické americké klišé zakomponované do českého prostředí.
Ehhh, to měla být ironie.
Do druhého dílu nepůjdu. Dvě a půl hvězdičky je myslím optimální hodnocení.

Ludmila02
06. dubna

Tak mě se to líbilo hodně, oba kluky jsem si oblíbila. Hned jsem začala číst druhý díl, jsem zvědavá na pokračování.


LilluLong
31. března

Proti gustu zadný dišputát , u mna 5*

ivetapl
20. lednaodpad!

Hrozny. Hrozny . Hrozny....styl psaní mě fakt nebavil. Ukňouraný Teo? Díky, už nikdy...

Myška43
27.12.2020

Nemůžeš se ptát, co když, co kdyby... Jsme jen my dva, ty a já. A já netoužím po ničem jiném, než sdílet s tebou celý můj život.
Jsi ten nejúžasnější člověk, jakého jsem v životě potkal. Nezištný, poctivý, plný lásky...

Ano, takový Teo opravdu je a já si ho hned zamilovala. Je to moje druhá kniha od autora, takže jsem věděla do čeho jdu, a přesto mě v poslední třetině velice mile překvapil dramatičností příběhu, odhalením Erikovy minulosti a dokonce mě i slza ukápla.

Vzpamatoval jsem se z toho, co mi udělal Libor, vzpamatuju se i z rozchodu s Erikem. Protože takový život je - člověk přežije ledasco. A nakonec z toho vyjdeme silnější a zocelenější. Jen o spoustu emocí chudší.

Kluci to nakonec ustáli a já se těším na druhý díl, čím mě pan spisovatel překvapí.

crazyslunicko
08.10.2020

Pro mě zcela nová zkušenosti s tímto českým autorem, s českým prostředím a hlavně gay prostředím. Testosteronem to na všech stránkách jenom stříkalo a to i doslova. Začátek byl takový nijaký. Ale nakonec to dostalo velký a rychlý spád - myslím, že někde kolem půlky knihy. Nejsem si úplně jistá, zda byla kniha určena ženám, protože já jsem se v tomhle prostředí úplně neorientovala. Ale stoprocentně vím, kdo byl v této knize "žena". Na můj vkus nějak moc mrtvol najednou, ale jinak pohoda...

lusitta05
20.07.2020

Ale tak mne sa to náhodou celkom páčilo. Je tam naozaj snaha o akúsi napodobeninu príbehu ako zo zahraničia v českom prostredí, ale kniha sa dobre číta, takže nemám problém. Prečítam aj druhý diel, je to zmena oproti romancám medzi mužom a ženou.

Extasy
13.07.2020

(+ SPOILER) Kniha se mi moc líbila. Na začátku jsem se trochu nemohla zakousnout, ale pak jsem ji přelouskala téměř na jeden zátah. Je jednoduše psaná, snadno pochopitelná, prostě perfektní relax. A přesně to od knih vyžaduju.
Škoda, že u nás vychází tak málo gay romancí. To už musí být, aby člověk na nějakou narazil, podobně jako v případech LGBT filmů. To jsou samé hluboké sondy, špatné konce - protože gayové asi nemají předurčeno, aby jejich vztahy dopadly dobře... Chci tím říct, že mám ráda romantiku a vztah mezi dvěma muži mi přijde naprosto normální, takže se přirozeně divím, že není víc klasických romantických MM knížek alá červená knihovna. Já bych to uvítala. A moc se těším na druhý díl.

1