Boss ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

MM romance Teo od nového šéfa nečeká nic dobrého. Ještě nezapomněl, jaké ponižování zažil od toho předchozího... Jenomže Erik Krejčí je jiný. Pekelně sexy, provokativní a s tolika matoucími signály, že Teovi pořádně zamotá hlavu. Snaží se Erik chovat kamarádsky a přitom pokukuje po Teově sestře, nebo je všechno úplně jinak? A co když jsou jejich osudy propletené víc, než Teo na samém počátku tuší?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401109/big_boss-l27-401109.png 3.8257
Série:

Boss 1.


Žánr:
Romány, Literatura česká, Erotika

Vydáno: (ekniha), David Kaps
více info...
Nahrávám...

Komentáře (65)

Kniha Boss

Gaabii
17. dubna

Mám tuhle knihu moc ráda, strašně mě baví ten začátek, kdy Teo neví a přemýšlí. Ale jak tady bylo napsáno, Teo se občas chová jak dítě, všechno vyřeší alkoholem a je prostě histerka, ale prostě takový hlavní hrdina je. Příběh mě baví a četla jsem ho už vícekrát.

Kajka38
07.12.2022

V žánru MM romancí patří dílo ke slabším, ale rozhodně nemohu říci, že by to bylo špatné. Jako oddechovka to bylo bezva. Četlo se to samo. Jen Leo mi přišel mírně nesympatický l, choval se občas jako děcko.


KláraH.
23.10.2022

No. Už jsem četla povedenější MM knihy. Souhlasím s názorem, že Teo šel z bláta do louže, Erik s ním manipuloval dost podobně jako Libor. Obecně zápletka s bývalým byla dost mimo. Autor má dar popisu, ale na dialozích a emoční inteligenci protagonistů by mohl trochu zapracovat.

Benny87
07.08.2022

(+ SPOILER) Velká chyba si tuhle e-knihu koupit..no co už.
Ale od začátku.

Člověk má dojem, že oba protagonisté dostali periodu a chovají se dost přecitlivěle. Teo se snaží vymanit z nadvlády jak bývalého milence tak Erika..a stejně zvlhne, když se mu Erik snaží poroučet.
Tupý děj, tupější dialogy a obr penis nikoho nezajímá
Velký špatný.
Škoda peněz za brak.

ardeas
31.07.2022

Ľahká gay romance s hlbšou zápletkou. Námet velmi dobrý, ale jazyk autora mi nesadol,ten štýl bol zdĺhavý a dej dosť brzil. Rozumiem, ze chcel vysvetliť pocity Tea, jeho rozkol ale niektoré veci si človek vie vyvodiť z deja a nepotrebuje to stale opakovať.

Ivet_V
13.06.2022

Chtěla jsem něco krátkého, tak to pro mě byla jasná volba. Nečekala jsem nic světoborného, takže jsem nebyla zklamaná. Sice mě kniha bavila a rychle se četla, ale nestalo se mi, že bych se od ní nemohla odtrhnout. Teo a Erik byli většinu času fajn, ale občas mi jejich chování lezlo na nervy a nechápal jsem ho. Druhý díl si asi přečtu, ale jen protože je tak krátký.

rycccy
23.05.2022

Waw ...tak to bylo opravdu něco. Nečekal jsme od knihy moc a dlouho jsem se rozmýšlel, jestli si knihu vůbec koupit, protože jsem už něco podobného četl z tohoto prostředí a říkal si co tam tak bude asi jiné. No jistě, že to bylo úplně jiné obsahově – to je jasné a ta zápletka byla ... no nevím co na to napsat ani. Vyrazila mi dech a obdivuji, jak to celé dopadlo. U knihy mi několikrát ukápla slza. Jsem velmi zvědavý na druhý díl Alfa Boss. Pan Steinforth napsal velmi zajímavou knihu, na kterou po přečtení nedokážu přestat myslet. Chtěl bych velmi poprosit a pokračování. Případně další podobné knihy s gay tématikou od tohoto skvělého spisovatele. Nedokázal jsem se od ní odtrhnout. Bojím se druhého dílu, protože podle všeho to bude trochu jiné.

Aja39
11.11.2021

Jsem nadšená prožívala jsem jejich vztah já nemohla odložit knihu. Jsem velmi mile překvapená autor si mě získal a hned chci číst druhý díl.

1