Boss

Boss https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401109/bmid_boss-l27-401109.png 4 282 71

Boss série

MM romance Teo od nového šéfa nečeká nic dobrého. Ještě nezapomněl, jaké ponižování zažil od toho předchozího... Jenomže Erik Krejčí je jiný. Pekelně sexy, provokativní a s tolika matoucími signály, že Teovi pořádně zamotá hlavu. Snaží se Erik chovat kamarádsky a přitom pokukuje po Teově sestře, nebo je všechno úplně jinak? A co když jsou jejich osudy propletené víc, než Teo na samém počátku tuší?... celý text

Deana19
29.05.2019 5 z 5

Váhala jsem, zda se do této oddechovky pustit. Ale pak jsem si řekla, že jsem od autora už některé knihy přečetla a líbily se mi a že to risku i s homosexuály. A byla jsem překvapená. Je to pravá romantika - a i když jsem heterosexuální a nevím, jak to mezi stejným pohlavím chodí - myslím vztah a sex, tak jsem se bavila.

DomenicaRisa
29.05.2019 odpad!

Raději se znovu pustím do louskání angličtiny u knížek Him a Us od Elle Kenedy než si znovu přečíst tohle. Naprosto vyhozené peníze. Theo byl na facku, choval se jak hysterická ženská, nechal ze sebe dělat rohožku. Ano Erik byl bohatý a sexy, ale manipuloval s ním. Prorč to u něj nevadilo, ale u Theova expřítele Libora to byl tak velký problém? Navíc s tím jak Libor Thea ovlivnil jsem čekala, že jejich minulost bude nějak víc rozvedena detailněji. Theova kamarádka je kariéristická mrcha, která ho taky jen využívala. A pokud není zajímavý hlavní hrdina, knížka většinou stojí za houby. Za mě jedno velké zklamání.
Jeslti třeba někdo v tomhle vidí mustr homosexuálního vztahu - rada nad zlato - zdrhejte od té knížky co nejdál.

Lofda
18.05.2019 3 z 5

Moje první LGBT kniha a docela zklamání. Uznávám, že knížka se poměrně dobře čte, vyprávění utíká ani nevíte jak. Oceňuji české prostředí. Co mi ale nesedlo byl Theo. Vždyť já měla téměř celou dobu pocit, že to je normální hetero vztah, protože on byl min. chováním ženská se vším všudy. Nechal sebou manipulovat téměř všemi a když došlo na hlavní dějový zvrat (jehož zápletku jsem tušila téměř od začátku, ale třeba to byl autorův záměr?), tak se zachoval opět naprosto nedospěle a nepochopitelně.. Možná připravované vyprávění z pohledu Erika bude lepší? Uvidíme. Zatím hodnotím tak půl na půl..

AliceTief
05.05.2019 5 z 5

První kniha s touto tématikou kterou jsem četla a musm říct, že jsem se vůbez nezklamala =)) Pěkně napsané, za jeden den přečteno =)

Kiwicatko
28.04.2019 2 z 5

Mam rada knizky s timhle zamerenim. Ale tady ze me ta radost hodne rychle vysumela. Pribeh na me pusobil az neprijemne, hlavni postavy jsem mela chut proplesknout (a ne v tom dobrem slova smyslu) a uveritelnost byla pro me naprosto minimalni (a to mam teda dost bujnou fantazii).

vendy6619
13.03.2019 5 z 5

Jsem naprosto uchvácená tím jak moc tahle kniha na mě zapůsobila. Přečteno za jeden den a vřele doporučuji dál! LGBT knihovna je větší o další skvělý kousek!

alibaba72
19.02.2019 4 z 5

Tak to byla opravdu rychlooddechovka s LGBT tematikou... A mě to bavilo, četlo se to rychle a dobře.

EvaSupovic
05.02.2019 4 z 5

MM romance plná emocí :-) Udivovala mě rychlost zamilovanosti obou mužů, ale co....láska může vše :-D

Ivuska.09
01.02.2019

Já bych knihu neviděla nijak tragicky. Souhlasím s tím, že Teo působí jako žena - takový dojem jsem měla i já. Na druhou stranu nevím příliš o tom, jak fungují homosexuálové - třeba se jeden z páru skutečně svými vlastnostmi v mnohém podobá ženě? A proč by si v této knize nemohli přijít na své právě oni? Oceňuji zvraty, kterých bylo v ději dost. Při hodnocení je třeba myslet i na to, na jakou skupinu je dílo cíleno. Tato skupina určitě bude spokojená. A navíc: mně Teo docela sedl.

Koodoo
30.01.2019 odpad!

!!!!! POZOR SPOILERY !!!!

Už jsem homoerotických knih přečetl desítky. Pár jich bylo dobrých, většina průměrných, a pak tu bylo i nemnoho opravdu špatných. Boss je jednou z těch opravdu špatných.

Přiznávám, že vůbec nechápu, jak tohle mohl napsat chlap, protože Teo se celou knížku chová jako opravdu hodně stereotypní harlekýnová žena. Neustále kvůli něčemu brečí, fňuká, život k ní (pardon, němu) není fér ale běda aby s tím něco udělal. Většina jeho rozhodnutí spadá do ranku "takhle by se příčetný člověk nezachoval" a na řadu situací reaguje s nepochopitelnou hysterií.

Libor, Teův bývalý. Vůbec nevíme, proč s ním Teo v první řadě někdy byl, za celou knížku se na něj plive akorát jedno negativum za druhým a průběžně se noří z vod zapomnění i když to nedává žádný velký smysl. Když se konečně ukáže co vlastně chtěl, je to tak zoufale předvídatelné, že bych z toho brečel.

Erik, no, Erik je hezký. A má tajemnou minulost. Jejíž polovinu odhadnete zhruba v třetině knížky a druhá polovina je tak laciným pokusem o dějový zvrat, že by mohla být v second-handu, v koši "vše za 5,-". Kromě toho je Erik manipulativní až běda, ale narozdíl od Libora, u něj to nevadí. Protože je hezký. A taky o sobě říká, že je hodný, tak to bude asi pravda. Jinak Teovi provádí věci, za které by se nemusel stydět leckterý stalker.

V knížce není jediná sympatická postava. Ani jedna. Z Tea si dělají rohožku úplně všichni v celé knížce. Jeho kamarádka, jeho matka, sestra, Erik, Libor... některé situace vyzněly natolik nepříjemně, že jsem knížku několikrát zavřel a dočítal ji jen s největším sebezapřením. Nezachránila to ani erotika, která je v lepším případě průměrná.

Veškerá dramata a zvraty působí uměle, snad jako kdyby autor neuměl postavy a děj posunout jinými prostředky, než je prvoplánová snaha šokovat. Jsou tu snad všechna myslitelná žánrová klišé od nerealisticky dokonalého geroje s "nadstandardní výbavou", přes postavu "neodbytného bývalého" až k "hroznému tajemství z minulosti". Vyznávání lásky po pár dnech vztahu, nabídka ke stěhování po dalších pár dnech, a to všechno za doprovodu zamyšleného Teova "vždyť já ho vlastně vůbec neznám". Nevím jestli jsem v průběhu čtení chtěl víc zabít jeho, nebo sebe.

V podstatě jediné pozitivum bych shledal v popisu Teovy a Erikovy práce, protože to jediné znělo trochu uvěřitelně a místy snad i zajímavě. Zbytek? Odpad.

KnihomolkaYulča
28.01.2019 5 z 5

- - POZOR SPOILER --

Teo pracuje v reklamní agentuře pod názvem KaMa. Jeho kolegyně a kámoška Karolina, celkem mrcha, ale to vůbec nevadí. Je známo, že Karolína randi s nynějším Šéfem, a dozvídáji se, že má nastoupit nový zaměstnanec, ale vůbec se neví o koho se jedná. Teo bohužel s předešlým šéfem moc nevychazel, s nynějším to celkem jde díky Karolíně. Teo je gay, před nekolika lety měl hrozný rozchod, kdy ho bývalý přítel podvaděl a vyhodil ho z domu. Teď, když už se Teo zaměříl víc na sebe a konečně přestal myslet na ten hrozný rozchod, tak se mu opět jeho bývalý ozval a chce ho zpět za každou cenu..... Jak to dopadne musíte si přečíst už sami.
Když konečně nastopi do zaměstnání nový zaměstnanec, Erik, z kterého byl Teo úplně na větví, podle popisu je to krásný, vypracovaný chlap a Teo je z něj totálně mimo. Největší obrat to nabírá tehdy když se Teo probouzí po  alkoholovém opojení v cizím ložnicí a vedle něj leží Erik...... A v tu chvíli přemýšlí, co se asi mohlo v noci dít......
Pokud vás zajímá, jak probihaji vztahy mezi homosexualy a jak vše vnímají a jací jsou, tak tuto knihu si musite 100% přečíst. Mě tato kniha hrozně bavila a mám ji v oblíbených, hlavního hrdinu Tea si zamilujete, je to slaďoušek. Doporučuji, ale pozor kniha není v hodná pro čtenáře mladší 18cti let.

Mé pocity z knihy :

Byla čtivá . Nepamatuju si, kdy naposledy jsem se skoro u celé knihy usmívala jak blb, bylo to smutné i veselé. Ke konci to byl masakr. Bylo to napínavé nepředvídatelné. Že kniha pojednává o gayich mi vůbec nevadí, aspoň jsem se dozvěděla i trochu jak to u nich probíhá za oponou, kdy o tom nikdo nic neví. Stejně to maji chlapi těžší jak baby, protože nemají jak skrývat vzrušení a tohle mě bavilo sledovat, jak to skrývají a tak. Je to jiné čtivo ale zasáhlo. A utvrdilo mě to v tom, že jsou mnohem lepší, jak hetero páry. Je to nejsilnější příběh co jsem roce 2018 četla, tak bych tuto knihu z celého srdce doporučila. A Teo je proste boží.