Pád noci

Rachel Adamsová unikla před dvanácti lety ze spárů sériového vraha. Traumatický zážitek ji natolik poznamenal, že se rozhodla soustředit jen na svou kariéru. Ta se však nevyvíjí očekávaným směrem. Rachel tedy využije pracovní nabídku svého přítele Charlieho Parkera a odjíždí do Kanady, kde si konečně přiznává, co k Charliemu cítí. Jejich láska ji osvobozuje od minulosti a naplňuje ji štěstím, které dosud nepoznala. Krátce poté jí však někdo začne usilovat o život. Někdo, kdo ji velmi dobře zná a kdo se neštítí použít jakékoli prostředky k tomu, aby mu patřila. Kolo zběsilých událostí se roztáčí a Rachel si musí vybrat, komu uvěří. Bude to agentka FBI, která Charlieho označila jako podezřelého, nebo temný přízrak s rudýma očima, jenž už jí jednou zasáhl do osudu? Rachel ví jediné – konec je nablízku a ona musí udělat všechno pro to, aby zachránila nejen svou duši…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233301/big_pad-noci-1KC-233301.jpg 3.5127

Pád noci 1.

Pro ženy, Thrillery, Fantasy

Vydáno: , Čas

Kniha Pád noci

Petra38
31.03.2021

Nevedela jsem co cekat. Musim rict,ze kniha dokazala udrzet pozornost na jednicku. Absulotne jsem nepredpokladala jak se dej vyvine. Cot se mi dloiho nestalo a to u me kniuku dost vyzdvyhuje...

retrivr
31.05.2020

Čekala jsem víc. Děj byl takový těžkopádný, ale konec byl originální oproti jinému romantickému čtení.

ElikaS
29.05.2020

Knížka mě překvapila. Očekávala jsem klasickou romanci zahalenou do tajemného hávu a ona tam nakonec bylo toho tajemna více než romantiky. Knížka byla originální a strhla mě.

Amitiel76
15.09.2019

Tak od této knihy jsem vlastně nevěděla, co očekávat. Na autora jsem narazila náhodně na netu, a knížku si přinesla domů z knihovny. Dílko od českého spisovatele, mě opravdu zajímalo.....
No, ale teď mám docela problém, jak knihu zhodnotit. Já totiž ani nevím, do jaké žánrové škatulky ji strčit... Paranormální romance, fantasy thriller, říznutý detektivkou?
Ale já mám pocit, že se v tomto případě nepovedlo ani jedno. Je mi líto.....
Příběh mě nezaujal a nebavil. Začátek vypadal opravdu slibně. Zvlášť první tři stránky. A pak se to nějak zvrtlo...Konec otevřený, tak že je jasné, že se bude nalepovat pokračování.
Ale po něm se již rozhodně shánět nebudu.
Hodnotím třemi hvězdami, protože dvě dávám už úplným slátaninám. Tak že za tři :-))

Sarajana
13.05.2019

naprosto dokonalý příběh, kniha se mi líbila do poslední chvíle jsem si nedokázala představit, jak příběh skončí

martinagrafova
25.03.2019

Byť úplně nevím kam žánrově Pád noci zařadit, dávám mu *****. Knihu jsem zhltla během pár hodin a byla jsem nadšená. Zpočátku to tedy byla spíše červená knihovna, ale potom děj nabral spád, trošku (ne moc) se zamotal a kniha se četla skoro sama. Obě hlavní postavy mi sedly hned od začátku a chystám se na druhý díl.

Pedruska01
09.12.2018

Kniha se poměrně dobře četla a rychle, což mě mile překvapilo. Původně jsem si ji vzala s úmyslem zabít pár hodin času. I přes anotaci, která mi prozradila, že tam bude trochu fantas prvků, jsem se zažrala naopak do toho opravdicky reálného příběhu, až jsem si postupem času říkala, zda tam vůbec něco nadpřirozeného bude. Musím uznat, že mě to bavilo - romantická a pak detektivní složka. Naopak, ačkoliv jsem to věděla, tak mě kapku nebavila/neoslovila/nelíbila ta část s těmi přízraky. Trochu se asi ptám, zda to tam muselo být. Zda to ten potenciál nezabilo. Však nestalo by se zase to, co jsem se dočetla, a přeci jenom musím přiznat, že to taky docela dobře zamíchalo kartami.
Každopádně hlavní hrdinku Rachel jsem si v celku zalíbila, nemám proti ní výtku. Její přítel Charlie, ten byl samozřejmě velmi sympatickým a nebudu lhát, když řeknu, že jsem si ho zamilovala. Hrozně se mi líbilo, jak moc k Rachel cítil, co pro ni dělal, jak to dokazoval, jak se k ní nádherně choval. Proto závěr knihy mě naprosto roztrhal na kusy - to jako vážně, sakra?!
Jako opravdu po zaklapnutí tohoto dílu, jsem měla chuť autora probodnout a zároveň zalitovala, proč rovnou nemůžu skočit po druhém pokračování. Ale já se k němu dostanu! :D Za mě mohu doporučit, není to špatná kniha, jen ten fantas prvek je pro mě malou pihou na kráse, proto i takové hodnocení. :)

LenkaWal
14.11.2018

Jako jo. Na začátku příšerný slaďák, pak se to rozjelo. Nejdřív to bylo za tři, pak za čtyři, ale nakonec dávám pět. Protože uznávám, že celkově to špatné nebylo. Nenáročná jednohubka u které se člověk odreaguje. A hned jdu na druhý díl.