Pád noci

Pád noci https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/233301/mid_pad-noci-1KC-233301.jpg 4 140 34

Pád noci série

Rachel Adamsová unikla před dvanácti lety ze spárů sériového vraha. Traumatický zážitek ji natolik poznamenal, že se rozhodla soustředit jen na svou kariéru. Ta se však nevyvíjí očekávaným směrem. Rachel tedy využije pracovní nabídku svého přítele Charlieho Parkera a odjíždí do Kanady, kde si konečně přiznává, co k Charliemu cítí. Jejich láska ji osvobozuje od minulosti a naplňuje ji štěstím, které dosud nepoznala. Krátce poté jí však někdo začne usilovat o život. Někdo, kdo ji velmi dobře zná a kdo se neštítí použít jakékoli prostředky k tomu, aby mu patřila. Kolo zběsilých událostí se roztáčí a Rachel si musí vybrat, komu uvěří. Bude to agentka FBI, která Charlieho označila jako podezřelého, nebo temný přízrak s rudýma očima, jenž už jí jednou zasáhl do osudu? Rachel ví jediné – konec je nablízku a ona musí udělat všechno pro to, aby zachránila nejen svou duši…... celý text

janelka2
05.02.2017 3 z 5

Pokud bude druhý díl určitě si ho přečtu, jsem zvědavá co bude dál. Knížka se mi celkem líbila jen mám pocit že po romantické stránce mě to úplně vnitřně nezasáhlo.Jestli je to tím že knížku psal chlap to nevím...Trochu erotiky tam taky mohlo být.Myslím že knížka mohla být klidně obsáhlejší.Autor to vzal tak šupem mi přijde.Ale jinak dobrý taková oddychovka, nic náročného.

milena25
23.08.2016 5 z 5

neví někdo kdy vyjde druhý díl?bylo to tu napsané a najednou druhý díl nemohu najít :( Děkuji

milena25
21.03.2016 5 z 5

Tahle knížka mě upřímně zaujala jak obálkou tak i úryvkem z knížky.
A musím říct,že jsem četla jedním dechem a nedočkavě odpočítávám dny do vydání druhého dílu :)
DOPORUČUJU :)

Rodaw
26.01.2016 5 z 5

Pád noci se mi strašně moc líbil :-) Většinou nečtu fantasy/scifi- tyto žánry jdou mimo mě. V této knížce sice jsou nadpřirozené schopnosti, ale jsou skloubené s krimi a možná i proto se mi knížka tolik líbila :-) Velice příjemná oddechovka. Taky se mi na knížce moc líbila originalita, protože něco podobného jsem ještě nečetla. No a konec - ten rozhodně překvapil! :-) Pokud hledáte oddechovku u které budete odpočívat, ale zároveň i chtít vědět, jak to bude dál, určitě Pád noci zkuste :-))

Temný snílek
04.12.2015 4 z 5

Přiznám se, že ke knize jsem přistupovala jen jako k další nadpřirozené romanci, která se příjemně čte, ale nic víc jsem od ní neočekávala. On už ten samotný motiv tajemného zachránce, který se pohybuje rychleji než je obvyklé a ve tmě se zjevuje spíše jako přízrak než člověk, byl v tomto žánru použit již několikrát. Proto jsem byla překvapena, že autor použil originali a vykašlal se na záhadné vlkodlaky (což bylo první, co mě napadlo) a vytvořil záhadu, která Rachel ani čtenáři nedá spát.

Originální nadpřirozená detektivka s příměsí romance, což z ní dělá skvělé počtení a nevšední zážitek. Příjemná oddychovka, která zaujme a čtenář si ji vychutná.

lucinka5264
17.10.2015 3 z 5

Absolutně jednoduchá kniha. Sama za sebe bych řekla že to šlo od 10 k 5. Začátek strhující, romantika bez emocí (možná by bylo lepší napsat to z pohledu muže) a konec už od půlky knihy profláklí (člověku to prostě dojde). Každopádně pokud jste v období chaosu kdy nevíte kde máte hlavu a všechna práce se hromadí tak doporučuji, protože abych nemluvila jen negativně, myslím že by se to dalo brát jako oddychovější knihu s určitým dějem a docela i čtivě poskládanou.

milamarus
22.09.2015 4 z 5

Přes strhující flashback na začátku a krásnou stostránkovou romantiku jsem se přenesla do něčeho hodně zmateného. A musím přiznat, že ačkoliv jsem se účastnila celého vyšetřování, k vytvoření komplexního pohledu na situaci mi to nepomohlo. Příběh se moc točil kolem Rachel, chyběly myšlenky druhých a ty schopnosti? - komunikovat, aniž bych musela otevřít pusu, nebýt nikdy nemocná, dokázat se vloupat do hlavy jiného, opravit mu paměť, sebrat mu duši a nakonec ji poslat do pekel - pěkně divné :-D ale lákavé zároveň! Takže druhý díl, který se bude zaměřen na Charlieho, rozhodně vítám.

Adele02
19.07.2015 3 z 5

Čekala jsem něco lepšího, to na rovinu. Je tam těžce znát, že to napsal chlap, ty emoce pomalu ani nebyly emoce a to nemluvím o romantických scénách. Konec klišoidní, docela by mě zajímalo, jak to má pokračovat.
Ale ty akční části to jakž takž vylepšily.

Samira
02.07.2015 4 z 5

Ke knize mě přítáhla krásná obálka a taky zajímavá anotace. A rozhodně stojí za přečtení, ačkoli byla úplně jiná, než jsem čekala. Překvapivě romantická, sympatická a výborná první polovina je vystřídána velmi drsnou, ale stejně dobrou druhou částí. Byl to více než silný kontrast. Z konce na mě padla deprese a hned bych se začetla do pokračování, abych si spravila chuť. Jen doufám, že se neponese ještě v drsnějším duchu, tohle bylo až dost.

Týnušxxx
26.06.2015 4 z 5

Počáteční románek mě moc nebral, ale pak se to celkem slušně rozjelo a konec mě celkem překvapil. Kniha byla čtivá, místy i vtipná.
Rozhodně zajímavá volba nadpřirozené bytosti, stokrát originálnější než nějací upíři a jim podobní.

Terez.a
25.06.2015 3 z 5

Taková romantická detektivka s prvky fantasy - někdy až moc přehnaná, přesto udržela mou pozornost a rychle se četla.

EvaSupovic
26.05.2015 5 z 5

Rozhodně nelituji koupi této knihy :-D Knížka mě vtáhla do děje a rozhodně jsem tohle nečekala a byla jsem fakt mile překvapena, jen si opět počkat na pokračování :-(

DariDerek
04.05.2015 4 z 5

Mě se kniha moc líbila :) recenze v záložkách :)

Maragad
14.04.2015 3 z 5

Pád noci je paranormální romance, jež láká své čtenáře zajímavou anotací a velmi povedenou obálkou. Pravdou ovšem je, že počátek knihy se nese spíš na vlnách romantiky. Sice si hned na prvních stranách můžete přečíst o únosu hlavní hrdinky, ze kterého vás jistě zamrazí, ale hned poté jde hlavně o Rachel a Charlieho. A i když díky Rachelině nedůvěřivosti si příběh zachovává špetku tajemna, ten akcí a děsem nabitý děj přichází až později.

Ovšem i přes pár nedostatků je Pád noci zajímavou knihou a já už jsem moc zvědavá, co si pro nás autor připraví v dalším díle.

Alexander Stainforth (p)
česká, 1982