Před soumrakem ekniha

Dokončení paranormální romance Pád noci.
Rachel Adamsová je zpět! Poté, co unikla ze spárů sériového vraha a přežila i jeho další zběsilé řádění, ocitá se v situaci, na kterou není připravená. V patách je jí nejen FBI, ale i přízraky z jiného světa. Dokáže konečně zvítězit nad osudem a porazit všechny nepřátele?

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393257/big_pred-soumrakem-HLF-393257.jpg 3.929

Pád noci 2.

Pro ženy, Literatura česká, Fantasy

Vydáno: (ekniha), David Kaps

Kniha Před soumrakem

Petra38
31.03.2021

Uz jsem vedela co cekat takze uz jsem v tom umela lepe chodit ale stejne me skoky v vase a prostoru docela matly. Obcas to chtela najet na zuacatek kapitoly a vzit to znovu,abych si potrdila svoji domenku. Zase nebylo mozne odhadnoit kam se pribeh stoci a dokonce jsem zapochybovalal o stastnem konci. Jak prvni dil zacinal vlastne stastne(kdyz vynechame unos:D) tak jsem uz ztracela nadeji,ze maji jeste sanci. Za me povedene duo,kdy jsem od autora ochutnala neco uplne jineho..

ElikaS
29.05.2020

I druhý díl se mi moc líbil, chvíli mi trvalo než jsem se v ději zorientovala, ale na konec to stálo za to.

Sarajana
28.08.2019

za mě naprosto skvělý příběh

EvaSupovic
10.05.2019

Bylo to místy dost chaotické, ale nakonec jsem se v tom zorientovala a celkem jsem se začetla :-)

LenkaWal
09.12.2018

Rachel mi přišla na začátku hrozně nesympatická. Ta změna byla až moc. Ale jinak moc pěkný druhý díl. Na konci jsme zase trochu spadli do slaďáku, ale nevadí. Série bezva a možná si jí ještě jednou přečtu.

KnihomolkaYulča
09.12.2018

Kniha Před soumrakem se četla velice dobře a svižně, narozdil od prvního dílu, jsou zde dvě časové linky, současnost a minulost. Je tu více děje , který je tak zamotany že neodhadnete co bude nasledovat, což je skvělé. Je vidět že autor se vypsal, rozdil jde znát, taky není čemu se divit protože mezi prvním a druhým dílem je odstup 3 roku. Pokud mate rádi přízraky a duchy je to to pravé po čem sahnou. Příběh je trošičku řízlej fantasy. Ale to vůbec nevadí. Knihu 100% doporučuji jak první tak i druhý díl. Já tuto sérii řadím mezi sve nej nej.