Před soumrakem

Před soumrakem https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/393257/bmid_pred-soumrakem-HLF-393257.jpg 4 38 8

Pád noci série

< 2. díl

Dokončení paranormální romance Pád noci. Rachel Adamsová je zpět! Poté, co unikla ze spárů sériového vraha a přežila i jeho další zběsilé řádění, ocitá se v situaci, na kterou není připravená. V patách je jí nejen FBI, ale i přízraky z jiného světa. Dokáže konečně zvítězit nad osudem a porazit všechny nepřátele?

MAU256
14.07.2023 4 z 5

Další pokračování života Rachel. I tento díl byl stejně čtivý jako ten první, akorát jsem se párkrát jako ona ztratila v časových posunech. Čekala jsem trošku víc romantiky, ale ani to neubralo na čtivosti. Díky za epilog.

evineckY
11.04.2023 4 z 5

Je skvělé, když autor si dá tu práci a v dalším pokračování série zrekapituluje předchozí díl. A tak, jako předchozí, tak i tento se mi líbil, i když byl více akční. Sice jsem čekala více romantiky, ale tak to mnělo být. Děkuji za pěkný konec - spokojenost :-)

Petra38
31.03.2021 4 z 5

Uz jsem vedela co cekat takze uz jsem v tom umela lepe chodit ale stejne me skoky v vase a prostoru docela matly. Obcas to chtela najet na zuacatek kapitoly a vzit to znovu,abych si potrdila svoji domenku. Zase nebylo mozne odhadnoit kam se pribeh stoci a dokonce jsem zapochybovalal o stastnem konci. Jak prvni dil zacinal vlastne stastne(kdyz vynechame unos:D) tak jsem uz ztracela nadeji,ze maji jeste sanci. Za me povedene duo,kdy jsem od autora ochutnala neco uplne jineho..

ElikaS
29.05.2020 4 z 5

I druhý díl se mi moc líbil, chvíli mi trvalo než jsem se v ději zorientovala, ale na konec to stálo za to.

Sarajana
28.08.2019 5 z 5

za mě naprosto skvělý příběh

EvaSupovic
10.05.2019 5 z 5

Bylo to místy dost chaotické, ale nakonec jsem se v tom zorientovala a celkem jsem se začetla :-)

LenkaWal
09.12.2018 5 z 5

Rachel mi přišla na začátku hrozně nesympatická. Ta změna byla až moc. Ale jinak moc pěkný druhý díl. Na konci jsme zase trochu spadli do slaďáku, ale nevadí. Série bezva a možná si jí ještě jednou přečtu.

KnihomolkaYulča
09.12.2018 5 z 5

Kniha Před soumrakem se četla velice dobře a svižně, narozdil od prvního dílu, jsou zde dvě časové linky, současnost a minulost. Je tu více děje , který je tak zamotany že neodhadnete co bude nasledovat, což je skvělé. Je vidět že autor se vypsal, rozdil jde znát, taky není čemu se divit protože mezi prvním a druhým dílem je odstup 3 roku. Pokud mate rádi přízraky a duchy je to to pravé po čem sahnou. Příběh je trošičku řízlej fantasy. Ale to vůbec nevadí. Knihu 100% doporučuji jak první tak i druhý díl. Já tuto sérii řadím mezi sve nej nej.

Alexander Stainforth (p)
česká, 1982