Boss

Boss https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/401109/bmid_boss-l27-401109.png 4 282 71

Boss série

MM romance Teo od nového šéfa nečeká nic dobrého. Ještě nezapomněl, jaké ponižování zažil od toho předchozího... Jenomže Erik Krejčí je jiný. Pekelně sexy, provokativní a s tolika matoucími signály, že Teovi pořádně zamotá hlavu. Snaží se Erik chovat kamarádsky a přitom pokukuje po Teově sestře, nebo je všechno úplně jinak? A co když jsou jejich osudy propletené víc, než Teo na samém počátku tuší?... celý text

Nuttelka
06.01.2020 5 z 5

Naprostá spokojenost, zamilovala jsem si oba dva a hned kupuju Alfa Bosse.
Příběh Tea s Erikem řadím mezi mé nejoblíbenější knihy, stejně jako od Elle Kenedy ON+MY a mé milované Muffinky a Koláčky od Thea Addaira❤️

Danielle22
29.12.2019 5 z 5

Mám ráda pestre romány, ale tato je trochu jiná.. Úplně jsem se do ní začetla a za pár chvil byla přečtená. Příběh mě bavil a byl ze známého prostředí. Takže celkově mě kniha mile překvapila a rozhodně si koupím druhý díl. 5*

jinbr
29.12.2019 4 z 5

Těší mě, že i čeští autoři umí napsat román na rovni světové tvorby tohoto žánru. Pro mě tam bylo možná až trochu moc přímé řeči, trochu to připomínalo čtení scénáře. Dialogy byly možná trochu kostrbaté, takové neučesané... Co se týče námětu a děje se mi kniha líbila, bylo to pěkné. Jinak oddychové čtení

M.anon
19.12.2019 5 z 5

Moc hezký napsaná, čtivá knížka. Přečteno za pár hodin :D.

bucekmiroslav
22.11.2019 5 z 5

Moc hezké čtení, vůbec mi nevadilo, že je to v Praze. Jediné, co mi vadilo bylo, že se hlavní hrdina ( Teo) nechoval chvílema na svůj věk, ale ještě to bylo relativně v mezích. :-)

ondras666
13.11.2019 3 z 5

Tahle kniha mě docela bavila. Český autor, známe prostředí a LGBT tématika.
Děj je celkem předvídatelný, ale celkově se v jednoduché lince posouvá a zbytečně není překombinovaný, za což autorovi dík. Je to romance, gay romance, což knize dává tak trochu nálepku "růžová knihovna". A ona to vlastně je, ale knize to nijak neubírá.
Co mi vadilo, je postava Tea. Ten kluk mi prostě nesedl. Chápu, že autor potřeboval protiklad k Erikovi, ale za mě nee.
Pokračování si rád přečtu a docela se na něj těším.
Jen mi v hlavě zůstává otázka, kde autor vlastně čerpal inspiraci? Vlastní zkušenost? Nebo jen náhodné kombinace a předpoklady? Ale podařilo se mu to.

2688
28.10.2019 5 z 5

Knihu jsem si vybrala podle smíšených recenzí a chtěla jsem si na ní udělat svůj názor. Známe prostředí, česká jména,česká jídla a vše okolo co moc dobře znám. Někdo píše že mu to nevyhovovalo ale mě to naopak zaujalo. Konečně jsem si nemusela googlit co to je za jídlo nebo vůbec význam jména na tož výslovnost :-D Příběh je plynulí, peprný, zajímavý a zápletku bych nepředpokládala ani kdyby se mi dostalo víc indícií. Těším se na druhý díl a klobouk dolu autorovy.

Tesset
27.10.2019 3 z 5

Tři hvězdičky hlavně za to, že se jedná o zdejšího autora, který se pokusil o dílo, které by mohlo obstát i na světové scéně. Ale to se mu nepovedlo. Tleskám tématu, to rozhodně, ani napsané to nebylo špatně. Mě osobně rušilo to, že se to odehrávalo tady u nás (ano, pro mě prostě příběhy z místního prostředí ztrácejí na kráse, mám takovou averzi, takže mi i dost vadila ta česká jména apod.), kdyby to bylo zasazeno třeba do Ameriky, bavila bych se líp. Hlavně mě ale zdrtilo, jak se choval Teo. V jednom kuse brečel a celkově na mě působil jako taková pubertální nanynka, pro kterou je všechno problém a vše si až moc bere a řeší, takže hlavně díky tomu, to budu řadit spíš k těm brakovějším pokusům. Možná ani nejsem objektivní, protože jsem před nedávnem četla knihu On od E. Kennedy, což je o dost vyšší level. Ale tleskám za snahu a přeju autorovi, ať v tom pokračuje, vypíše se a bude to pak jiná liga. Ještě mě celkem pobavilo, že kniha je od 18 let, když tam zas až tak moc té erotiky nebylo.

Sharona73
27.10.2019 4 z 5

Vážně jsem chtěla dát pět hvězdiček, už proto, že se jedná o českého autora, ale nešlo to. Půl hvězdičky strhávám za psaní v přítomném čase na které jsem alergická a přežila jsem to jen kvůli množství dialogů. Druhou půlku strhávám právě za ty dialogy. Ano, Teo. Ne, Eriku. Co myslíš, Teo. Dobře, Eriku. Sakra, my přece víme, jak se jmenujou a kdo zrovna mluví. Ale bez těch jmen by to zase bylo o dvacet stran kratší. Jinak souhlasím s většinou komentářů. Kniha je to velmi povedená.

Karin_Kim55
23.10.2019 4 z 5

Vůbec si nejsem jistá jak hodnotit. Nejraději bych dala 3,5*, ale 5 se zaokrouhluje nahoru, takže mám jasno. :D
Že začátku se mi to moc líbilo! Říkala jsem si, konečně nějaká uvěřitelná erotika! Navíc od českého autora a LGBT! Ale pak tam toho bylo trochu moc a já nevím...
Ale musím přiznat, že s koncem jsem nadmíru spokojená! Nutí mě to číst druhý díl! Hrozně mě zajímá Erikův pohled a jeho minulost, ale mám strach, aby to nebylo nějak přehnané.

delatrix
20.10.2019 5 z 5

Úžasná knížka! Úplně jsem ji hltala. Některé části knížky mohli být více rozepsány a podrobnější.
Příběh je dobře čtivý a zajímavý. Hlavní hrdina mi i když připadal postupem děje čím dál tím víc jako hrozný slaboch. Konec byl ale zajímavý a docela překvapivý.

maca5449
20.10.2019 5 z 5

Bavilo mě to. Velmi.
Přivírám oči nad pár nedostatky. Celkově mám z (e)knihy dobrý pocit. Přesně mi sedla do nálady.

msjadepaton
15.07.2019 1 z 5

Dost jsem váhala jestli nedat odpad, ale začátek mi připadal docela slibný, tak dávám aspoň tu jednu hvězdu. Jinak to ale byla dost tragédie. A to vlastně doslova.
Kdyby se kdokoliv v mém okolí choval jen z poloviny tak jak většina postav v téhle knize, udělala bych všechno pro to, abych je dostala k psychiatrovi. A to myslím naprosto vážně. Připadalo mi, že se tenhle příběh odehrává v nějaké alternativní realitě, kde jsou úplně všichni silně nervově labilní, ale protože jsou takoví všichni, nikomu to nepřijde.
Vůbec jsem nepochopila, jaký je rozdíl mezi Liborem a Erikem. Oba, jako by si svým chováním z oka vypadli. Ale z nějakého záhadného důvodu byl jeden hajz a druhý naprosto neodolatelný sexy chlap ten záhadný důvod je samozřejmě to, že jeden má břišáky a velkou výbavu). Bohužel, soudě podle Teovi rodiny, se k němu celý život všichni chovali jako k rohožce, takže ten má nejspíš pocit, že je to normální. To už se ani nezmiňuju o tom, že spát s někým, kdo je takovým způsobem pod obraz, jako byl Teo v jedné části příběhu, je opravdu hodně morálně na hraně, čehož si naprosto nikdo v knize evidentně není vědom.
Drama je to teda velký, o tom žádná. Hlavně proto, že v podstatě všechny postavy (a hlavně Teo) chytají každou chvíli hysterák kvůli nesmyslům. Pak mají být schopní vypořádat se s opravdovými problémy. Někdo tady psal, že se Teo chová jako hysterická ženská, ale já nevím. Pár hysterek jsem potkala a Teo by měl mít svou vlastní kategorii.
A musím uznat, že určité pocity to ve mně vyvolalo. I když si nejsem jistá, jestli bylo autorovým cílem vyvolat ve čtenáři nutkání začít mlátit hlavou o stůl. Jestli ano, tak gratuluji, měla jsem to nutkání několikrát. Když jsem to dočetla, aspoň jsem několikrát praštila hlavou do polštáře, abych to ze sebe aspoň trochu dostala.
Každopádně to bylo aspoň krátké a dočetla jsem to, takže bych si asi neměla stěžovat :D. Jenom jsem trochu vykolejená, protože jsem čekala erotickou romanci. Místo toho jsem dostala příběh dvou mentálně labilních chlapů, kteří se dají dohromady, aby si vzájemně ještě víc podělali život. Bylo mi jich na konci skoro líto.

keiko33
15.07.2019 5 z 5

Kniha ma celkom milo prekvapila. Asi je to tym, ze to pisal muz a nie zena. Lepsie sa do postav vcitil. Nebolo to presladene a nebolo tam prilis postelovych detailov, takze sa citatel sustredi viac na citovy vztah. Obidve hlavne postavy si toho vytrpeli v zivote dost kvoli svojej orientacii a zasluzia si byt konecne stastni, aj ked to nebudu mat jednoduche.

Etule
14.07.2019 3 z 5

Přiznávám, že z knihy mám celkem rozporuplné pocity. Na jednu stranu se mi opravdu líbila, na druhou stranu mi chvílemi Teo lezl na nervy. Ale když nad tím tak přemýšlím, je celkem pochopitelné, že pokud Vám někdo ublíží opravdu hodně, tak si to v sobě nesete opravdu dlouho. Takže jeho strach byl celkem pochopitelný. A Erik? Toho nelze jinak než obdivovat. Přišlo mi, že jejich vztah se uskutečnil hrozně rychle, ale ke konci knihy se ukazuje proč. Přesto je to asi právě to, co mi nesedlo. Ta rychlost. Ale budiž. :-)

imarvin
01.07.2019 5 z 5

Nikdy bych si nemyslel, že budu cílovka gay romance. Popravdě jsem ani nechápal, proč někdo vůbec romaňtárny takového typu čte. Jenže tahle knížka mi otevřela oči a najednou chápu všechny ty dámy, kterým se zběsile doma nedostává romantiky a sáhnou po červené knihovně. Okolnosti tomu zkrátka chtěly, že jsem poslední víkend cestoval hodně vlakem, tahle knížka se objevila v mé čtečce a já se pustil do jejího čtení.
Každý hledáme ten správný protějšek, který doplní naše já, který pochopí naše rozmary a úchylky a vnitřně doufáme, že se jednou objeví. Každý toužíme zažít opravdovou lásku. A právě o tom pro mě tahle knížka je. Chtěl jsem být Teeem a všechny jeho pocity jsem prožíval s ním.
Takže krásná oddechovka a nenáročné čtení, která ve mně ale na dlouho zůstane, protože mi přinesla pocit, že i já chci něco takového zažít. Možná budete namítat, že je spousta lepších knížek, ale ve své kategorii mě tahle dostala a autor formát evidentně zvládá bravurně. Proto těch 5 *.

Petra38
18.06.2019 4 z 5

Knihu jsem si vzala s pochybností,zda mi to sedne. Byla to moje prvni gay romance, vzdy jsem se s homosexuální postavou setkala pouze ve vedlejsi roli. Sama o sobě vím,že nejsem homofobní ale preci jen jsem se obavala vytracení romantiky co znám z nich mezi hetero postavami, ale ne nebylo to tak.vášně tak byla stejná nálož jako jinde. Kniha me prijemne prekvapila a ten zvrat, vlastne dva zvraty v posledni tretine knihy? vážně jsem byla hoodně prekvapená. Co se tyče postav tak mi jen vadilo, že Teo je takovy měkota a nemohla jsem se srovnat s myšlenkou jestli nejedná jako ten jemnejší v páru, kvůli jeho poměrně častému pláči a že Erik je tam ten za tvrdšího chlapa, co to vede :-) rozhodně mě téma ale neodradilo a vím a netrpělivě očekávám že Ellle Kennedy zabrousí take do tohoto tématu. Prostě na první počin velmi dobré :-)

Lenka_S
03.06.2019 5 z 5

Tuhle knihu jsem začínala číst rozporuplnými pocity. Žádnou knihu s LGBT tématikou jsem doposud nečetla a nebyla jsem si jistá jestli se mi to bude líbit. Ovšem už u druhé kapitoly jsem věděla, že ano. Abych byla úplně objektivní, je pravda, že mi Teo zpočátku lezl nanervy svou "ufňukaností", ale jak příběh postupoval dál, tak jsem zjistila, že je to kluk se srdcem na dlani, se kterým pořádně zamával nehezký rozchod s bývalým partnerem a to tak, že se bál znovu někomu uvěřit.
Od chvíle, kdy jsem se do příběhu začetla, musím přemýšlet nad tím, že i když mám ve svém okolí pár gayů, nikdy mě nenapadlo, jak složité pro ně musí být najít někoho s kým chtějí strávit celý život. Vždyť je to těžké i pro 96% hetero společnost. Tím se kniha odlišuje od ostatních oddychovek, neboť nad ni budu ještě nejakou dobu přemýšlet. Navíc za par dní vychází další díl, takže se k příběhu Tea a Erika brzy vrátím :-)

ReziEngli
02.06.2019 5 z 5

Mě se kniha hodně líbila, a to i proto, že autor je čech. V Teovi jsem se celkem viděla, protože i se mnou život celkem vyjebával, takže jsem jej chápala. Někdo tady tvrdí, že se choval jako holka - já tvrdím, že je to citlivá bytost, která si hodně prožila, a ano, Libor s ním manipuloval a Erik dělá to samé, ale na rozdíl od Libora jej Erik skutečně miluje a dělá pro něj vše, aby byl v bezpečí. Očekávala jsem možná více erotiky, ale i tak se kniha řadí mezi ty velice povedené české kousky a těším se na druhý díl, ktery by měl doplnit Erikovu minulost a zaplácnout prázdná místa, zodpovědět otázky, které vyvstaly v Bossovi a pokračovat v ději.

Sarajana
29.05.2019 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila, poutavý romantický příběh, který zaujme a velmi se těším na jeho pokračování.