Alfa Boss ekniha

POKRAČOVÁNÍ MM ROMANCE BOSS ​ Co se stane v pohádce, ve které princ najde svého prince? Budou žít šťastně až do smrti, nebo jim osud přichystá další překážky? Erik a Teo to ani tentokrát nemají jednoduché, stín minulosti nad nimi visí jako bouřkový mrak. Erika pronásledují noční můry, Teo zjišťuje, jak velké problémy má s důvěrou a jak snadno by mohl jejich vztah zničit. Ale pokud někoho milujeme, neměli bychom podniknout třeba i ten sebeztřeštěnější plán, abychom ho získali zpátky? Alfa boss je emotivní gay romance o lásce, bolesti a cestě za vykoupením, ale především o tom, že po každém konci může přijít další příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412809/big_alfa-boss-sga-412809.jpg 4.2140

Boss 2.

Romány, Literatura česká, Erotika

Vydáno: (ekniha), David Kaps

Kniha Alfa Boss

rycccy
23.05.2022

Opravdu nenacházím slov ... kniha se mi moc líbila. Nedokážu teď ani povědět, jestli se mi líbila více ta první nebo toto pokračování. Protože jsem je četl hned po sobě a prostě to navazovala (nebo skoro navazovalo), což mě nesmírně těší, protože na poslední straně prvního dílů bylo psáno, že pokračování bude, ale jiné (ve zkratce). Jsem nesmírně šťastný, že tomu tak nebylo. Příběh ne vázl, vše bylo velmi intenzivní. A jsem i rád, že vyprávění bylo z obou stran. Ale velmi, velmi mě rozesmutnil konec kde autor píšu, že k MM romanci se už nevrátí, což po přečtení jeho důvodu chápu (budu znít asi jako někdo kdo prosí autora, aby toho nenechal), ale pro gay komunitu je velká radost číst tyto knihy a vědět, že pro ně někdo byl ochotný zajít tak daleko a napsat tuto knihu (samozřejmě je i více autorů, ale není jich mnoho). Proto bych chtěl moc poprosit, aby autor psal dál MM romance, protože pro nás je to velmi radostný okamžik, vědět že tu někde takový autor je a myslí i na nás. :-*

JitulHa
27.12.2021

Překvapivě a zcela oproti očekávání bylo druhé pokračování zdaleka lepší než předchozí díl série. Autor si zde totiž dal mnohem větší práci s vykreslením charakteru obou hlavních protagonistů. Lépe se tak dalo pochopit, proč se chovají, jak se chovají - viz Erikovy flashbacky do minulosti a jeho majetnickost vůči Teovi, či Teova přehnaná žárlivost a obezřetnost ohledně Erika. Zajímavý byl právě pak Teodorův osobnostní vývoj, to jak si šel za svým, a nenechal po sobě šlapat. Rovněž vzájemné uvědomění hrdinů, že pokud chtějí společně fungovat, musejí si důvěřovat, a neočekávat vždy to nejhorší. Vcelku tedy pěkný příběh, i když ten konec mohl být o něco pomalejší, bylo to najednou ukončené moc rychle.

tadeas96
20.09.2021

Po dočtení prvního dílu jsem nemohl čekat ani minutu a ihned jsem sáhl po pokračování. To vzrušení a hluboký pocit porozumění s autorem mne hluboce zasáhlo. Doufám, že budu mít příležitost pana Alexandra Stainfortha potkat osobně. Sérii plánuji přečíst znovu. Božské...

Adriana21
11.09.2021

Myslela jsem si, že druhý díl nemůže být lepší než ten první, ale spletla jsem se. Tento díl byl ještě lepší. Jak já si dvojku Tea a Erika oblíbila. Super série.

Vknihách
26.07.2021

Názor na obe časti duológie:
Musím sa priznať,že Boss ma bavil najmä dovtedy, kým sa medzi hlavnými hrdinami nevyvinul vzťah-je to romanca, takže toto nie je žiadny spojler Nakoľko bol príbeh rozprávaný len z pohľadu Tea, nemala som možnosť nahliadnuť do pohnútok a správania Erika,takže som nechápala prečo je taký, aký je, prečo sa správa tak, ako sa správa a posledná štvrtina knihy sa mi nepáčila. Mne to pripadalo, akoby Teo bol domácou "šľapkou" pre Erika. Naozaj, celý román bol skvelý najmä v tom,že doteraz som nič podobné nečítala (myslím adult gay romancu),ale čo sa týka zápletiek,nie je to nič prevratné. Naopak 2 román bol oveľa, oveľa lepší. Máme tu intrigy, žiarlivosť, tragédiu, temnotu minulosti, ktorá Erika prenasleduje. Áno, ak ste si mysleli, že Alfa Boss bude rozprávaný z pohľadu Erika a Tea, mysleli ste si správne. Táto časť je primerane okorenená a lahodne dochutená. Boss hodnotím na 3* a Alfa Boss na 5*, čiže dokopy to budú mať medzi

dooky
12.04.2021

První díl se mi asi líbil o něco víc. V druhém už mě Teo štval, jak si neustále obhajoval svoje myšlenky a za úplně vším viděl jen to nejhorší. Chápu, že k tomu měl důvod z minulosti, ale čeho je moc toho je příliš.

LilluLong
31.03.2021

Dej aj štýl písania u mna 5*

Petra38
13.03.2021

Ačkoliv jsem si prvni díl moc oblibila tak druhý mě nadchl ještě víc. Největším plusem pro mě byl pohled Erika, kdy jsem měla šanci ho poznat a vidět mu do hlavy. Co prožil,jeho vinu i jeho lásku. Takový člověk je neskutečně silný ale musí mít cíl a tím byl Teo. Společně překonali své démony a vyšli z boje zocelený. Za mě silný příběh ke kterému se ráda budu vracet. Doporučuji a díky autorovi ♡