Alfa Boss ekniha

POKRAČOVÁNÍ MM ROMANCE BOSS ​ Co se stane v pohádce, ve které princ najde svého prince? Budou žít šťastně až do smrti, nebo jim osud přichystá další překážky? Erik a Teo to ani tentokrát nemají jednoduché, stín minulosti nad nimi visí jako bouřkový mrak. Erika pronásledují noční můry, Teo zjišťuje, jak velké problémy má s důvěrou a jak snadno by mohl jejich vztah zničit. Ale pokud někoho milujeme, neměli bychom podniknout třeba i ten sebeztřeštěnější plán, abychom ho získali zpátky? Alfa boss je emotivní gay romance o lásce, bolesti a cestě za vykoupením, ale především o tom, že po každém konci může přijít další příběh....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412809/alfa-boss-sga-412809.jpg 4.2103

Boss 2.

Romány, Literatura česká, Erotika
Vydáno (ekniha), David Kaps

Kniha Alfa Boss

dooky

První díl se mi asi líbil o něco víc. V druhém už mě Teo štval, jak si neustále obhajoval svoje myšlenky a za úplně vším viděl jen to nejhorší. Chápu, že k tomu měl důvod z minulosti, ale čeho je moc toho je příliš.

LilluLong

Dej aj štýl písania u mna 5*

Petra38

Ačkoliv jsem si prvni díl moc oblibila tak druhý mě nadchl ještě víc. Největším plusem pro mě byl pohled Erika, kdy jsem měla šanci ho poznat a vidět mu do hlavy. Co prožil,jeho vinu i jeho lásku. Takový člověk je neskutečně silný ale musí mít cíl a tím byl Teo. Společně překonali své démony a vyšli z boje zocelený. Za mě silný příběh ke kterému se ráda budu vracet. Doporučuji a díky autorovi ♡

Myška43
29.12.2020

Chci Tea. Chci ho mít pro sebe každý den, každou noc, každou zatracenou chvíli svého podělaného života. Vím, že si to zasloužím, jeho si zasloužím.
Mám toho plné zuby. Všechno, co jsem vnímal, homofobní narážky a urážky - už je nechci snášet, aniž bych sám sebe bránil. Co je na mně horšího oproti ostatním? Ubližuju někomu? Vraždím někoho? Pohoršuju snad společnost tím, že nepatřím do správné škatulky?

Ano pane spisovateli, opravdu moc jste mě překvapil tímto pokračováním. Líbilo se mi střídání pohledů. Díky tomu jsem měla možnost poznat více do hloubky i Erika. Musím napsat, že téměř po celou dobu četby, jsem se usmívala a neskutečně si to užívala. Tea mi bylo moc líto, jak bojoval se svojí špatnou zkušeností s Liborem, jak byl žárlivý a podezřívavý. Erika obdivuji za jeho trpělivost a podporu.

Pochyboval jsem o šťastných koncích, i když jsem pořád doufal...
Díky Teovi už vím, že existují, že to nejsou jen fantazie našich nesplněných přání.

Na závěr bych chtěla napsat autorovi. Pište prosím další MM romance, jsou nádherné!!!!

Kešu1981
20.09.2020

Pobavila mě akce na D1...Simír Gerchán by asi záviděl, což?

Lofda
01.08.2020

První díl jsem četla už před rokem, takže jsem si vybavila už jen části, ale ten dojem, který na mě tehdy zanechal Teo, ten jsem si pamatovala. Tentokrát musím přihodit jednu *navíc, protože čtení mě bavilo o dost víc! Pominu-li zbytečně překombinovaný závěr a ty občasné zbytečné žárlivo-hysterické výbuchy, Teo mě teď vážně bavil a Erik..? Škoda, že ten chlápek není na holky ;-)

lusitta05
20.07.2020

Bolo to fajn. Prečítané za jeden deň, romanca medzi mužmi ma bavila a knihu som si užila.

Lee7
24.06.2020

Rozhodně druhý díl zajímavější a nabytější i dějově lepší. :)