protokol protokol komentáře u knih

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

super a psicho :-) to sa číta v mojo prípade počúva úplne skvelé . predčítajíci dokonale mení hlas jednotlivích postáv a oto viac je to zaujímavejšie a vtipnejšie. neviem ako u osobného čítania ale audiokniha tomu dáva niečo viac .

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

SUPERZÁBAVNÁ KNIHA JE TO SKVELÉ A AUDIOKNIHA JE O TO LEPŠIA.

23.06.2021 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

a čo dodať diel bol v pohode jedine záver ostal dost brutalne otvorený snád to bude pokračovať . a ak nie slovami kuchárky
"sral to pes :-)"

Faja Faja Petra Stehlíková

O chvala bohu že sa našla zatial jediná žena ktorá ma dostala svojov SF knižnov ságov :) už som ani nedúfal na túto knihu som sa naozaj úprimne tešil
ako audiokniha mala asi 18 hodín ale zmákol som ju za 3 dni skvelé pokračovanie predošlého deja. napínavé miestami hororo al príbeh plinul krásne ďalej potencial má ešte veliký no a čo nás bude čakať za prechodom do .....
no už sa neviem dočkať

22.07.2019 5 z 5

trocha slabší začiatok ale potom to nabralo super otáčky . neviem možno keby som točítal by ma to tak velmi nebavilo ale audiokniha s toho robý niečo úplne iné . tak horsa do zatial posledného dielu . bordel v kuchini a kraina tulipánov.

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

no a strasti kockáčky marie pokračujú. moje top postavi sú celé osadenstvo kostky tak je to skvele napísané že po dlhom čase konečne humorná kniha . p kronikách jakuba vandrovca som sa dávno tak nezabával. teším sa na pokračovanie .

Bez slitování Bez slitování Miroslav Žamboch

pohodová kniha nenáročný príbeh občas humor nejaké tie vulgarizmi tak od všetkého niečo.

24.06.2022 5 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

vav
je to úplne skvelé prvá žena ktorá dokázala napísať skvelú scifi zatial som sa zo žiadnov knihov nestretol od žiadnej spisovatelky čo by vedela napísať tak super knihu

som zvedaví na ďalšie pokračovanie je toho tolko čo by sa dalo napísať
miestami mi to pripomína velkú stenu z knihy hra o trúny ale len trochu

tak horsa na druhí diel

28.05.2019 5 z 5

Ready Player One: Hra začíná Ready Player One: Hra začíná Ernest Cline

celkom zaujímavá kniha
dej je svižný občas humorný a akcie je tam dostatok
jedna z mojich prvých kníh tohoto žánru

túto knihu môžem len doporučiť

22.01.2019 5 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

kniha pútavá, miestami humorná , no hlavne drsná či sa to jedná bojom alebo sexom, malé scény boja v celku pohoda ale ako je u žambocha obviklé tak hromadné súboje su utaté hned na začiatku boja. no a koniec , tam autorovi došla fantazia uplne , nakolko konce jeho knih je zbrklo zríchlený a nie vždy dtiahnutý . niekedy zostava dost vela nezodpovedaného. ale kdo chce boj krev sex a trochu toho duchovneho žvástu si to užije.

27.11.2022 3 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

no po dlllllllllllhom čase 3 kniha. nato ako dlho sme čakali ( do prasačej řiti :) . ) to bolo o niečo slabšie ako pedošlé 2 knihy . no pevne dúfam že na 4 knihu nebudeme čakať 5 rokov . inak celkom podarená kniha

02.06.2021 odpad!

to snáď nemyslia vážne
viem že to má biť divadelná hra ale toto je otrasné
malí albus a skorpio malfi prechádzajú časom ale tak otrasne popísané vedlajšie postavy a ani tie hlavné nič moc
dej je dosť trápny a forma písaná pred každov hláškov nám napíšu kto to povie je to kniha no pre fanúšikov HP

sklamanie

07.07.2019 odpad!

Proklatý Proklatý Kevin Hearne

PROSTO A JEDNODUCHO SKVELÁ KNIHA. KONEČNE KNIHA ČO ZAUJME NIELEN PO STRANE FANTAASI ALE AJ HUMORU JA SOM SPOKOJNÝ A VRHÁM SA NA ĎALŠÍ DIEL. :)

01.12.2021 5 z 5

Nasterea Nasterea Petra Stehlíková

hm to sklamanie s 3 knihy . čím to asi bude . že by autorka mala máločasu. nemyslím nakolko niekolko x prekladali vydanie knihy. asi to bude nedostatok inspirace. a čo sa hádanky tíka ( když ze čtiř se stane pjet prestane nam patriť sviet. ň kolko divalovích bojovníkov sa dostalo do jaskyne na konci knihy a kto ich čaká na druhej strane :-) len typujem.

16.06.2021 odpad!

Američtí bohové Američtí bohové Neil Gaiman

je to strašná kravina postavy sú ako by ušli z cvokárne celí dej je rozhádzaný
a strašne sa to ťahá je to nuda

02.07.2019 odpad!

Hardcore Hardcore Jiří Kulhánek

no ale že to bola jízda.
náš "kladný hrdina " je idiot alebo najivka ale čo sa húževnatosti týka musím uznať načo ruky načo nohi a ešte aj napichnutie na hák ako slanina všetko jedno . len škoda že občas je to dost divné keď mu vadí namidlené telo pod kombynézov a amputácie sú ok :-)

ale aj tak bolo to skvelé no ale troccha my tam chýbal dolfi peees škoda že skončil v 1 dieli ono si čllovek moc neužil hrdinov zo začiatku

ale aj tak ide sa ďalej nažhavíme rakev naserieme
svatého a hup do dalšej knihy

23.06.2019 3 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

ale že hrozná ptákovina

07.06.2019 odpad!

Alfa Alfa Larry Correia

veru veru neni radno naštvať vlkolaka a ešte zalúbeného do čerstvej vlkodlačice je to jízda

Vendeta Vendeta Larry Correia

pokračovanie ani trochu nesklamalo ide to skvele ďalej

odporúčam

Lovci monster s.r.o. Lovci monster s.r.o. Larry Correia

ó môj bože supr kniha som fakt rád že som túto knihu našiel je skvelá a ako audiokniha je ešte lepšia vrele odporúčam fanúšikom akcie humoru fantasi

jedna vec nenechajte sa idradit trochu slabším začiatkom akonáhle sa OWEN dostane k lovcom bude to spanilá jazda