Lovci monster s.r.o.

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Seznamte se s Owenem Zastavou Pittem, nejnovějším rekrutem Lovců monster, s.r.o. Netvoři jsou totiž skuteční. Tvorové z mýtů, legend a béčkových filmů jsou někde tam venku a číhají ve stínech. Oficiálně jsou tajemstvím. Někteří jsou zlí, jiní prostě jen hladoví. Na opačné straně stojí lidé, kteří se živí jejich zabíjením. Je to docela fajn práce, až na jeden malý problém. Starodávná bytost známá jako Prokletý se vrátila, aby si vyrovnala sto let staré účty. Pokud Prokletý uspěje, nastane konec světa a LM s.r.o. je to jediné, co mu stojí v cestě. Zatímco hodiny odpočítávají vteřiny do konce světa, Owen se ocitá v obležení legií nemrtvých přisluhovačů, nepřátelských federálních agentů, tajemného ducha, který se mu usídlil v hlavě, a prokleté rodiny ženy, kterou miluje. Obchod jen kvete…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127172/lovci-monster-s-r-o-CAl-127172.jpg 4.3368
Série

Lovci monster 1.

Žánr
Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Fantom Print
Orig. název

Monster Hunter International, 2007

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (84)

Kniha Lovci monster s.r.o.

Přidat komentář
kamila5406
16. září

Dobré čtení na odreagování. Ale mohlo by to bejt více zajímavý, kdyby bylo málo okecávání ale více strašidelný bylo by to fajn.

Luigi1
14. září

Zajímavý námět dobře rozepsaný a krásně čtivý.Uvidíme co bude dál


MartinH
15. července

Taková pitominka, ale sedla mi docela pěkně. Pro mě někde mezi 3 a 4

Covenant
13. července

Začátky jsou zajímavé především kvůli vývoji hlavní postavy, seznamování se s prostředím a postavami ostatními , pokud to není nudné. Tohle se Correiovi musí nechat. Vyprávět umí. Jinak je příběh plný klišé, že to snad ani víc nejde. Rád bych si myslel, že jde o nadsázku, ale i když se to snaží zahrát na vtipnou strunu, vždycky to tíhne spíš k té vážné a "důležité". Ale jo, občas jsem se zasmál. Pořád mi, ale vadila ta neoriginální zápletka s koncem světa, boji dobra se zlem, příšerkama tisíckrát okopírovanýma, detailními popisy zbraní ... Nemůžu se ubránit porovnání s Kulhánkem. Tam to má prostě víc šťávy a úletů. Tohle je ve fantazii takové přiškrcené a všechno ostatní se snaží dohnat zveličováním. Nicméně mám za sebou druhý díl a musím podotknout, že se mi líbil víc. U tohoto prvního by mi stačilo shrnutí - což je vlastně tak nějak obsažené v druhém díle....ehm

kokrokr
23. května

Kam ten chlap chodí na ty nápady, tím myslím autora. Určitě se u psaní dobře bavil a já se bavil u čtení. Celá série super. Ovšem, co napsal jako spoluautor J.Ringo „Paměti LM”, mě už tolik nevzalo.

anishta
18. května

To teda bylo!
Vtipné, akční, dokonalé. Musím říct, že jsem to až tak dobré nečekala. Pokračuji dalšími díly. :)

HafanekBehanek
15. května

A proč ne :) Na relax výborné

PetrCepek
27. března

Velmi milá blbůstka na odreagování, která si na nic nehraje a od počátku do konce to do vás praží ze všech hlavní. K tomu superlykantrop jako třešinka na závěr. Uvidíme, zda úroveň vydrží i v "povinných" pokračováních.

1

Doporučujeme

Válka za bílého dne
Válka za bílého dne
Oceán na konci uličky
Oceán na konci uličky
Pustiny
Pustiny
Hůř než mrtví
Hůř než mrtví

Štítky

příšery, monstra městská (urban) fantasy

Autor a jeho další knihy

Larry Correia
americká, 1977

všech 13 knih autora

Podobné knihy

Kniha Lovci monster s.r.o. je v

Právě čtených7x
Přečtených499x
Čtenářské výzvě10x
Doporučených46x
Knihotéce203x
Chystám se číst151x
Chci si koupit46x
dalších seznamech6x