Lovci monster s.r.o.

Seznamte se s Owenem Zastavou Pittem, nejnovějším rekrutem Lovců monster, s.r.o. Netvoři jsou totiž skuteční. Tvorové z mýtů, legend a béčkových filmů jsou někde tam venku a číhají ve stínech. Oficiálně jsou tajemstvím. Někteří jsou zlí, jiní prostě jen hladoví. Na opačné straně stojí lidé, kteří se živí jejich zabíjením. Je to docela fajn práce, až na jeden malý problém. Starodávná bytost známá jako Prokletý se vrátila, aby si vyrovnala sto let staré účty. Pokud Prokletý uspěje, nastane konec světa a LM s.r.o. je to jediné, co mu stojí v cestě. Zatímco hodiny odpočítávají vteřiny do konce světa, Owen se ocitá v obležení legií nemrtvých přisluhovačů, nepřátelských federálních agentů, tajemného ducha, který se mu usídlil v hlavě, a prokleté rodiny ženy, kterou miluje. Obchod jen kvete…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127172/lovci-monster-s-r-o-CAl-127172.jpg 4.4388

Lovci monster 1.

Literatura světová, Horory, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Monster Hunter International, 2007

Kniha Lovci monster s.r.o.

kamila5406
16.09.2020

Dobré čtení na odreagování. Ale mohlo by to bejt více zajímavý, kdyby bylo málo okecávání ale více strašidelný bylo by to fajn.

Luigi1
14.09.2020

Zajímavý námět dobře rozepsaný a krásně čtivý.Uvidíme co bude dál

MartinH
15.07.2020

Taková pitominka, ale sedla mi docela pěkně. Pro mě někde mezi 3 a 4

Covenant
13.07.2020

Začátky jsou zajímavé především kvůli vývoji hlavní postavy, seznamování se s prostředím a postavami ostatními , pokud to není nudné. Tohle se Correiovi musí nechat. Vyprávět umí. Jinak je příběh plný klišé, že to snad ani víc nejde. Rád bych si myslel, že jde o nadsázku, ale i když se to snaží zahrát na vtipnou strunu, vždycky to tíhne spíš k té vážné a "důležité". Ale jo, občas jsem se zasmál. Pořád mi, ale vadila ta neoriginální zápletka s koncem světa, boji dobra se zlem, příšerkama tisíckrát okopírovanýma, detailními popisy zbraní ... Nemůžu se ubránit porovnání s Kulhánkem. Tam to má prostě víc šťávy a úletů. Tohle je ve fantazii takové přiškrcené a všechno ostatní se snaží dohnat zveličováním. Nicméně mám za sebou druhý díl a musím podotknout, že se mi líbil víc. U tohoto prvního by mi stačilo shrnutí - což je vlastně tak nějak obsažené v druhém díle....ehm

kokrokr
23.05.2020

Kam ten chlap chodí na ty nápady, tím myslím autora. Určitě se u psaní dobře bavil a já se bavil u čtení. Celá série super. Ovšem, co napsal jako spoluautor J.Ringo „Paměti LM”, mě už tolik nevzalo.

anishta
18.05.2020

To teda bylo!
Vtipné, akční, dokonalé. Musím říct, že jsem to až tak dobré nečekala. Pokračuji dalšími díly. :)

HafanekBehanek
15.05.2020

A proč ne :) Na relax výborné

PetrCepek
27.03.2020

Velmi milá blbůstka na odreagování, která si na nic nehraje a od počátku do konce to do vás praží ze všech hlavní. K tomu superlykantrop jako třešinka na závěr. Uvidíme, zda úroveň vydrží i v "povinných" pokračováních.