Vendeta

Život byl vážně skvělý. Z ušlápnutého účetního jsem se stal Lovcem monster, zabránil jsem mimozemské invazi, zachránil svět a zasnoubil se s dívkou svých snů. Pak mi ale fanatický vůdce Svaté církve dočasné smrti na dvorek vysypal dodávku plnou zombie, na slovíčko zaskočila má upíří tchýně a Úřad pro kontrolu monster mě informoval o menším nedorozumění, kvůli kterému si tříkilometrový mimozemský hlavonožec myslí, že jsem ho loni pošimral atomovkou, a chce se mi za to pomstít. A jako bonus mi UPKM přidělil celodenní ochranku v podobě zvláštního Frankse, který ze mě kdysi málem vymlátil duši a nemůže se dočkat, až se mě něco pokusí zabít. A tak jsem se kvůli federální vládě změnil z Lovce monster v návnadu na monstra. Jenže tenhle červ na háčku je po zuby ozbrojený a neprodá svou kůži lacino....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/155082/vendeta-p6i-155082.jpg 4.5290

Lovci monster 2.

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno, Fantom Print

Monster Hunter Vendetta, 2010

Kniha Vendeta

AndrejT

neviem to nikde zohnat nepredate mi to niekto alebo nemate tip kde to majú? dakujem :)

Luigi1
06.11.2020

Konečně jsem sehnal další díly a jsem rád,protože je to čtivé a zajímavé.

tlllk
05.11.2020

keby to bolo jedlo, bol by to Hot Dog, ale zo 100% diviny s poriadnou oblohou a hromadou kečupu

MartinH
22.07.2020

Jo je to konina, ale taková milá a zábavná

Covenant
13.07.2020

Stále je to neoriginální, ale když mi tam dáte zombie, tak mi to je jedno. Jakmile jsou někde zombie, vypíná se mi mozek. A když přidáte Frankse na hlídání (já to věděl), nebudu se zlobit. Chtěl jsem si tímhle dílem ověřit, že nemá cenu pokračovat v sérii dál a on byl lepší, než ten předchozí....alespoň pro mně.

PetrCepek
03.06.2020

Druhá blbina Franty Kotlety z Alabamy. Pořád stejně nebušené adrenalinem, stále až po střechu nahuštěné spoustou figur, opět monstrózní Correiovský závěr. A k tomu monstrum Franks k zulíbání a shogllot Pan Popelnice jako vánoční překvapení. Pitomé, ale hezoučké.

anishta
25.05.2020

Trochu to ztratilo to kouzlo nových postav a poznávání "nového světa", ale stejně to byla pecka. Miluji ten humor. Každá kapitola nabitá akcí a furt se odhalují nová tajemství. Skvělé!

Stupino
16.12.2019

S mojí super fantazií se to čte samo. Tento díl byl o špetku lepší než první. Vyjasnili tu pár mých otázek takže skvělé. Těším se na třetí díl.

Larry Correia
americká, 1977