Vendeta

Život byl vážně skvělý. Z ušlápnutého účetního jsem se stal Lovcem monster, zabránil jsem mimozemské invazi, zachránil svět a zasnoubil se s dívkou svých snů. Pak mi ale fanatický vůdce Svaté církve dočasné smrti na dvorek vysypal dodávku plnou zombie, na slovíčko zaskočila má upíří tchýně a Úřad pro kontrolu monster mě informoval o menším nedorozumění, kvůli kterému si tříkilometrový mimozemský hlavonožec myslí, že jsem ho loni pošimral atomovkou, a chce se mi za to pomstít. A jako bonus mi UPKM přidělil celodenní ochranku v podobě zvláštního Frankse, který ze mě kdysi málem vymlátil duši a nemůže se dočkat, až se mě něco pokusí zabít. A tak jsem se kvůli federální vládě změnil z Lovce monster v návnadu na monstra. Jenže tenhle červ na háčku je po zuby ozbrojený a neprodá svou kůži lacino. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/15_/155082/vendeta-155082.jpg 4.5145

Lovci monster (2.)

Monster Hunter - Vendetta (2010)

Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

denydean

Druhý díl opět super, těším se na další.

nycol

Prectene behem chvile, tak jako cela serie.

MonicaMonique

Musím říct, že tenhle díl se mi líbil víc než první. Nejvíc jsem ale zvědavá na Franka. Jdu se vrhnout na 3.díl.

karel0684

Dost často se stává, že je druhý díl horší jak první, zde se to naštěstí nestalo. Stále se to pěkně čte a akce letí stejně jako monstra a vnitřnosti a kulky ze zbraní... Jen jedno podotnkutí - je třeba vypnout mozek a číst jak děj přichází a odchází

Pasadenka

Larry je šikovný. Napsané dobře, poutavě a tematicky se to drží toho správného žánru. Na poli děsu reality monster a hrozícího armageddonu světlá strana zrodila hrdinu. Byl jím celkem ošklivý lovec monster, jménem nepodstatný, milující Julii, nejspanilejší dívku na naší hroudě. Má moc, jako žádný jiný; ultra drsný hrdina; trpící; vítězící. Opravdu skvělé žánrové počteníčko. Má výtka z prvního dílu teď už neplatí, jelikož je to jedna z determinant příběhu. U mála knížek se těším, až se budu moci vrátit k příběhu, a tato do té úzké skupinky patří. ❤

snupko

O chlp, teda o hviezdu, lepšie ako prvý diel. Je pozoruhodné, ako Correia vo svojich knihách šikovne využíva, ale aj prekrúca všeobecne známe postavy z horrorov a fantastiky, doplnené cestovaním v čase, dimenziami. Jasné, poviete si, dnes to robí kde kdo, či už v knihách, komixoch a vo filme. No Correia to podáva, tým ľahkým spôsobom, ktorý sa nehrá na nič vážne a chce hlavne pobaviť. Jeho knihy sú prepchaté hláškami, že si ich človek ani nemôže zapamätať a keď sa v tomto diely k hláškovaniu pridáva aj agent Franks, tak to už je čo povedať. Ďalej musím uznať, že ja ako pacifista, som si celkom slušne obohatil znalostí zbraní, strieľa sa tu doslova zo všetkého, čo mu asi neprivádza veľa čitateliek, keď sa nad tým tak zamyslím. Každopádne, čo sa týka hrubostí, neslušností, atď Correia je predsa len slabší odvar opoti takému Františkovi Kotletovi, to už je teda fakt hustej nářez. :)

kyklop123

Podobné jako jednička, ale některé postavy se mi zdály vtipnější a lepší - Franks, orkové... A jsem zvědavej co se vyklube z Melvina :D. Každopádně čtivost a akce tomu nechybí. Nicméně pořád musím snížit hodnocení kvůli popisu monster a nelogičnosti - občas si síla monster a dalších bytostí v porovnání s jejich životností atd. hrozně odporují.

Kačí137

Owen je fajn, stále až příliš přímočarý, ale stále vtipný. Opět jsem se dozvěděla něco nového okolo jeho zvolení za Vyvoleného a zároveň mám spoustu otázek na další narážky ;-) Jsem zvědavá, co Larry zamýšlí s Julií.
Hej, a Franks?? No, tak ten nemá chybku. Asi se stane mou nejoblíbenější postavou. A ty jeho vtípky?? Kde se to v něm bere...?? :-)

vlkodlaq
05.11.2016

Lovci jsou klasickou hrdinskou scifi/fantasy osnovou, ve dvojce se tak děj rozjíždí znatelně více, než v prvním dílu, který se věnuje nejvíce vývoji hlavní postavy. Vcelku spádný a přímočarý děj je dobře čitelný a má pár překvapivých i originálních prvků a rozhodně první i druhý díl stojí za přečtení (samozřejmě pro sci-fi/fantasy čtenáře).

SimaX
24.04.2016

Druhý díl jsem začal hned po prvním, který mě dost bavil. Musím říct, že tady to ten drive mělo až do konce. Vyjasnilo se dost věcí a také vyvstalo na povrch spoustu dalších otázek. Už se těším až se vrhnu na další díl. Proto tady dávám 5 hvězd. Pozn.: Dost jsem se bavil u Franksovejch vtípků.

pejty
17.01.2016

Druhý díl je napsán jako přes kopírák a v mnohém se podobá prvním Lovcům monster. Opět velmi vtipné, napínavé, akční a plné monster. Výborné lehké čtení na pár večerů.

Filatov
28.10.2015

Druhý díl přebírá to dobré, ale i to špatné z prvního dílu. Prakticky bych sem mohl překopírovat komentář z jedničky, a takřka bych se trefil i do komentáře k Vendetě. Možná bych ještě dodal, že dějově kniha skřípe víc, než jednička a to hlavně ve finále. No asi si budu muset zvyknout, že tahle série bude hlavně o vizích a časoprostorech a tak. Pořád jde ale o čtivo, které má koule, když se rozjede.

renefer
29.09.2015

Pokračování je stejně dobré jako první díl, opravdu jsem se u něj bavila, takže jestli se vám líbila jednička, tak můžu jen doporučit.

FishMac
24.09.2015

Akce, hlášky, nasraný trpaslíci, zase akce , a totálně boží agent Franks !!! Chcete to a chcete to hned!! :-p

Maff
03.04.2015

Pobavilo, s chutí přečteno. Je to málo nebo moc? Chtít od této knihy víc by byla troufalost. Na druhou stranu naplnila, vzhledem k zvolenému stylu vypravování, očekávání. Tedy pobavila ..... je to málo nebo moc .......

Budulman
14.07.2014

Dvojku jsem musel číst na dvakrát, i když jednička byla bez chyby, první půlku dvojky jsem se nějak nemohl začíst, nakonec jsem ji odložil a dal si mezitím 4 jiné knížky, než jsem se vrátil.
Druhá půlka se už četla sama a jako celek hodnotím jako podařené, ale ne jako první díl.
Snad mě překvapí třetí díl :o)

witko
04.03.2014

Stejně čtivé jako jednička. Dostal mne nejen internetový trol Milton. Ani trpaslíci nejsou špatní. Jsem zvědav proti čemu bude stát Owen a spol v dalším díle.

Monicay
08.01.2014

Druhý díl stejně perfektní jako jednička. Starobylí mi čím dál více připomínají poslední scény z jedničky Hellboye, ale alespoň si jejich realitu můžu dokonale představit :-). Franks tady boží, celou knihu jsem se těšila, až odhalím jeho tajemství, a když se to stalo, říkala jsem si, že mě to taky mohlo napadnout. Jsem nadšená úplně stejně jako z prvního dílu a už se nemůžu dočkat dalších pokračování. Doufám, že vyjdou co nejdříve.
Fantomprint nadělil této sérii parádní obálky a mě moc těší, jak mi přibývají v mojí domácí knihovničce.

faoleha
09.12.2013

Opět totální nálož! Nemůžu než doporučit. :-)

caldap
05.12.2013

Velice dobré čtení, druhý díl mě opět nezklamal. Doporučuji k přečtení.

LovelyLucy
06.07.2013

Právě jsem jí dočetla a jsem celá plná dojmů. Úžasná akce, a přestože jsem spíš na romantiku, tohle si prostě dokážu plně vychutnat. Někdy mám chuť na trochu brutálního boje a všude stříkající krve. A tahle knížka je tím vším nabitá. Trochu jsem se jen lekla, když jsem zjistila, kolik dílů nás ještě čeká. Ale moc se těším na další. Doporučuji!!! :)

Alena_S
03.07.2013

Opět paráda! A že mě zrovna tenhle knižní žánr v jednom místě i upřímně dojme, to jsem opravdu nečekala :)

dusan122
28.06.2013

Kniha nabitá akcí.Ani chvilku jsem se nenudil.Kdo má tento styl rád ten tuto knihu zhltne jako malinu.

orson
09.06.2013

Ale jo, první díl byl sice o chlup lepší, ale i tak to nakonec byla pěkná kulhánkovina. Nevíte, kdy bude další díl? :)

Mentiri
18.05.2013

Correia opět nezklamal!!! Paráda, těším se na další díl! :))

Larry Correia

Larry Correia