Pomko Pomko komentáře u knih

Krásná obálka, toť vše! Nedočetla jsem.

02.02.2023 odpad!

Nefritová lilie Nefritová lilie Kirsty Manning

krásná kniha, moc se mi líbila

13.07.2022 5 z 5

Sestřičky a zuřící válka Sestřičky a zuřící válka Donna Douglas

super čtení na dovolenou, dala jsem všechny díly!

13.07.2022 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

přikláním se ke komentáři Helly. Miluji detektivky, tak jsem byl tímto souborem obdarován, tak jsem četl, ach jo! Můj (jenom můj) názor je takový, že jsou to naprosto šílené, nesmyslné detektivky ( dle hodnocení jsem však se svým názorem jediný). Lottie rozhodně nepatří k policejnímu sboru, neboť kdykoliv má práci, tak se hroutí, nestíhá je vzteklá a nepříjemná a "blbeček" Boyd jí to trpí. Feministky jásají a chtěli by ho domů! Psychopatický děj se točí kolem její rodiny, která má naštěstí dost členů, takže budou určitě další díly. Ale už beze mně!

04.01.2022

Dědina Dědina Petra Dvořáková

Nechápu komu se tohle mohlo líbit. Závist, zlo, sprostota! Jsem ráda, že jsem z města a z normální rodiny. Po přečtení (knížky vždy dočítám) mi bylo smutno a žádnou knížku od této autorky již nevezmu do ruky.

04.11.2021

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

jedním slovem NÁDHERA ! Kniha, která Vám dodá sílu.

10.08.2020 5 z 5

A to si pak můžeš řikat, co chceš A to si pak můžeš řikat, co chceš Pavel Novotný

Fuj, naprostá katastrofa, ani jsem nedočetla. H. Skalická je autorka výtvarného „art brut“, od mládí je v invalidním důchodu. Často utíkala od rodiny, jako bezdomovkyně přechodně žila i v Praze. Tomu kniha odpovídá !

07.08.2020

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Tak nevím, rozvláčné, detailně popisuje každou blbinu, styl co se vleče neuteče, hlavní hrdina Kostějnesmrtelný, za mně teda ne. Jsou mnohem, mnohem lepší detektivky.

17.01.2019

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Byla to jízda, přečteno na jeden nádech! nečíst když je tma. Super detektivka.

03.10.2018 5 z 5

Přečteno na dovolené na jeden nádech. Moc pěkné čtení, krásný příběh.

18.09.2018 5 z 5

Vyhnání Gerty Schnirch Vyhnání Gerty Schnirch Kateřina Tučková

Rozhodně doporučuji k přečtení

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Jedna z mých nej,nej,nej knih. Krásný, smutný příběh, s dobrým koncem. To mám moc ráda.

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

dobrá detektivka, čtivá, napínavá, doporučuji

28.08.2018 4 z 5

Stín větru Stín větru Carlos Ruiz Zafón

Nedočetla, bohužel.

28.08.2018

Tajemství hedvábného vějíře Tajemství hedvábného vějíře Lisa See

Jiný svět, ale nesmírně zajímavý pohled na život a žití. Nikdy jsem nic podobného nečetla, kniha mně úplně pohltila. Škoda, že se nedá koupit, měla bych ji ráda ve své knihovně.

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Přečteno jedním dechem, krásný příběh, slzy jsou dovoleny. Po přečtení musíte konstatovat, že něco takového (Lebensborn) se už nesmí nikdy opakovat. Některé knihy by měla být "povinná četba" a tato rozhodně patří na seznam. Nákup nových knih pečlivě zvažuji, tuto si jdu koupit!

14.06.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Krásné vyprávění, které Vás pohltí a stanete se součástí románové rodiny. Po přečtení najednou prázdno. Naštěstí mám připravenu Slepou mapu.

15.05.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Knihami p. Mornštajnové jsem nadšená! Slepou mapu jsem četla jako poslední a teď je mi líto, že víc jich zatím autorka nenapsala. Rozhodně doporučuji k přečtení, je to prostě nádhera!
Velmi návykové knížky !!!

15.05.2018 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Vzdělaná, pracovitá černoška, které jen leží na srdci vzdělání jejího jediného syna a celý bílý svět se proti ní spiknul. Co mi to připomíná? Populistická kniha, s velmi,ale velmi zdlouhavým dějem.
Za mně teda ne.

26.02.2018 1 z 5

Druhý život Marýny G. Druhý život Marýny G. Vladimíra Klimecká

Tohle by mněla být "povinná četba". Dneska jsou lidé zpovykaní, nevědí co roupama a přesto pořád nadávají. Krásná knížka, očistí duši. Rozhodně doporučuji k přečtení.

21.04.2017 5 z 5