Pjater Pjater komentáře u knih

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná kniha. Moc se mi líbilo prolínání životních osudů hlavních postav. Určitě stojí za to přečíst.

25.08.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Skvělá kniha když chce člověk vypnout a pobavit se. Od knihy jsem nečekala v podstatě nic, jelikož s českými autory moc dobré zkušenosti nemám. Kniha mě velice překvapila a mohu jen doporučit lidem, kteří se dívají na svět s nadhledem a hlavně chápou, že se nejedná o literaturu faktu.

07.10.2016 5 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Další skvělá kniha tohoto autora. Líbilo se mi jaké vybral prostředí i celé pozadí příběhu. Sice jsem tušila kdo je vrah, ale i tak mě konec překvapil. Určitě doporučuji.

22.06.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tak to jsem nečekala, víc k tomu nemám co říct. Kniha perfektní a už ať je tady další část.

02.12.2019 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Úžasné a velmi čtivé, už se těším na další díl.

21.10.2019 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další skvělá kniha tohoto autora. Určitě doporučuji.

23.12.2020 5 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Skvělá kniha, kterou člověk nemůže jen tak odložit. Po přečtení všech dílů můžu jen konstatovat, že už se těším na poslední knihu, která by měla vyjít letos. Takže určitě doporučuji.

21.03.2020 5 z 5

Autor navazuje tam kde tak geniálně skončil. Kniha je opět velice vtipná a vůbec mi nevadilo, že tam zapojil politiku. Pro mě úžasné oddechové čtení, které stojí za přečtení.

11.04.2019 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělá a vtipná kniha, která stojí za přečtení.

09.04.2019 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Výborná kniha, která se velice snadno čte. Líbí se mi autorův styl a už se těším na další díl.

07.03.2019 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Klasika, která by neměla chybět v žádné knihovně.

02.11.2016 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Na knihu jsem se moc těšila a nezklamala. Musim však opět zopakovat, že je to pro lidi, kteří se dívají na svět s nadhledem a nevadí jim, že se sem tam autor opakuje. Ideální odpočinková četba. Pokud chcete od knihy víc, přečtete si Nabokova nebo Tolsteho!!!!

07.10.2016

Chcete se zasmát? Tak to máte zálusk na správnou knihu. Pokud jste ještě nečetli Staříka, tak se spíš vrhněte nejdřív na něj, pak už aspoň budete vědět do čeho jdete. A samozřejmě berte knihu s nadhledem :)

05.10.2016 5 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Další skvělá kniha tohoto autora. Hrozně jsem se těšila a jsem ráda,že mě od koupi knihy neodradily negativní komentáře. Nesbo je mistr slova a opět dokázal, proč se jeho knihy tak dobře prodávají. Všechny povídky mají něco do sebe a některé ty konce...prostě skvělé. Určitě DOPORUČUJI.

26.11.2021 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Další skvělá kniha, kterou si určitě musíte přečíst. Takové odhalení jsem opravdu nečekala. Už se těším na další knihu od tohoto autora.

07.04.2019 5 z 5

Řekni mi svůj sen Řekni mi svůj sen Sidney Sheldon

Další skvělá kniha od skvělého autora, který umí udržet napětí až do posledních stránek. Pro menší počet stránek doporučuji jako čtení do vany.

15.01.2018 4 z 5

Poslední zkouška Poslední zkouška Hans Rosenfeldt (p)

Další v sérii skvělých knih v čele s tak trochu jiným vyšetřovatelem Sebastienem Bergmanem. Autoři se pustili do problému, který jistě trápí spoustu inteligentních lidí, jež nejsou ve své práci doceněni, zato lidé, kteří toho v hlavě moc nemají plní stránky novin a časopisů. Když jsem knihu četla, musela jsem protentokrát s vrahem trochu sympatizovat. Samozřejmě mě také zajímá pokračování vztahu otec-dcera a hlavně chci vědět jak to dopadne s Billym. A to jsem mu držela palce, aby to nějak překonal.

05.10.2016 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Úžasné, čtivé a až do konce velice napínavé.

27.12.2020 5 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Povedené pokračování s nečekaným koncem.

19.01.2020 5 z 5

Pandemie Pandemie A.G. Riddle

Chvíli mi trvalo než jsem knize přišla na chuť, ale pak už jsem ji nemohla odložit. Snad brzy vyjde další díl.

02.12.2019 4 z 5