Pjater Pjater komentáře u knih

Zkáza Ďáblova akru Zkáza Ďáblova akru Ransom Riggs

Skvělé zakončení této série. Určitě si sérii za nějakou dobu přečtu ještě jednou a bez čekání na další díly. Už teď se na to těším a doporučuji.

28.11.2021 4 z 5

Žárlivost a jiné povídky Žárlivost a jiné povídky Jo Nesbø

Další skvělá kniha tohoto autora. Hrozně jsem se těšila a jsem ráda,že mě od koupi knihy neodradily negativní komentáře. Nesbo je mistr slova a opět dokázal, proč se jeho knihy tak dobře prodávají. Všechny povídky mají něco do sebe a některé ty konce...prostě skvělé. Určitě DOPORUČUJI.

26.11.2021 5 z 5

Zrcadlový muž Zrcadlový muž Lars Kepler

Úžasné, čtivé a až do konce velice napínavé.

27.12.2020 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Další skvělá kniha tohoto autora. Určitě doporučuji.

23.12.2020 5 z 5

Na jedné lodi Na jedné lodi Mary Higgins Clark

Kniha byla fajn, doporučuji například na cestu vlakem. Je krátká, má spád a vy chcete vědět kdo je vrah. Takže určitě doporučuji.

22.06.2020 4 z 5

Erik Erik Terry Pratchett

Kniha je velmi krátká, ale pobavila dostatečně. Hlavně ten průšvih s Trojským koněm. No jo Mrakoplaš.

22.06.2020 4 z 5

Na okraji propasti Na okraji propasti Bernard Minier

Další skvělá kniha tohoto autora. Líbilo se mi jaké vybral prostředí i celé pozadí příběhu. Sice jsem tušila kdo je vrah, ale i tak mě konec překvapil. Určitě doporučuji.

22.06.2020 5 z 5

Rytíři z Vřesova Rytíři z Vřesova František Niedl

Skvělá kniha, kterou člověk nemůže jen tak odložit. Po přečtení všech dílů můžu jen konstatovat, že už se těším na poslední knihu, která by měla vyjít letos. Takže určitě doporučuji.

21.03.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Kniha se dobře četla, ale nebylo to nic k čemu bych se chtěla vracet.

16.03.2020 3 z 5

Gangréna Gangréna Rolf Börjlind

Povedené pokračování s nečekaným koncem.

19.01.2020 5 z 5

Smrtící bílá Smrtící bílá Robert Galbraith (p)

Tak to jsem nečekala, víc k tomu nemám co říct. Kniha perfektní a už ať je tady další část.

02.12.2019 5 z 5

Černá káva Černá káva Charles Osborne

Kniha byla napínavá a poutavá až do konce. Ostatně jako vždy u děl od "královny detektivek".

02.12.2019 4 z 5

Pandemie Pandemie A.G. Riddle

Chvíli mi trvalo než jsem knize přišla na chuť, ale pak už jsem ji nemohla odložit. Snad brzy vyjde další díl.

02.12.2019 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Úžasné a velmi čtivé, už se těším na další díl.

21.10.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Úžasná kniha. Moc se mi líbilo prolínání životních osudů hlavních postav. Určitě stojí za to přečíst.

25.08.2019 5 z 5

Mengeleho děvče Mengeleho děvče Viola Stern Fischerová

Velmi zajímavá a smutná kniha o tom co všechno si lidé museli za války prožít. Knihu bych zařadila jako povinnou četbu do škol a určitě ji doporučím všem známým.

24.07.2019 4 z 5

Třetí poločas Třetí poločas Ray Kluun

Úžasný příběh plný emocí, bohužel se mi nelíbil styl psaní a všudypřítomné vysvětlivky a vsuvky.

18.07.2019 3 z 5

Mapa dní Mapa dní Ransom Riggs

Skvělé pokračování úžasné série. Nemohla jsem ji odložit a stále četla a četla až tady byl konec a s ním i čekání na další díl. Určitě doporučuji.

27.06.2019 5 z 5

Labyrintem smrti Labyrintem smrti Ariana Franklin (p)

Skvělé pokračování úžasné série. Doporučuji.

16.06.2019 4 z 5

Pí a jeho život Pí a jeho život Yann Martel

Nejspíš jsem četla jinou verzi než všichni ostatní, ale kniha mě nebavila. Jediné zajímavé místo byl konec knihy ve kterém se člověk musí rozhodnou, který příběh je pravdivý. Nebo taky nemusí.
Opět mě to přesvědčilo o tom, že ne vše co je vychvalováno, stojí opravdu za to.

16.06.2019 2 z 5