Peťulka3 Peťulka3 komentáře u knih

Železné puto Železné puto Cassandra Clare (p)

Hrozně se mi líbí svět stínů. Takže knížka suprová. Občas jsem si rvala vlasy, jak jsem postavám chtěla vynadat, co to vyvádějí. Doufám, že další díl bude co nejdříve.

26.06.2022 5 z 5

X způsobů smrti X způsobů smrti Stefan Ahnhem

Zase super. Prostě další severská série, která rozhodně stojí za to.

11.06.2022 5 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Hrozně se mi líbí svět lovců stínů, takže jsem si knihu užila stejně jako všechny ostatní. Těším se na další díl. Jen bych ocenila, kdyby v každé knížce byly napsány rodokmeny. Už s v těch jménech začínám ztrácet.

02.06.2022 5 z 5

Pohřešuje se prezident Pohřešuje se prezident James Patterson

Začátek trošku nudnej, proto ta hvězdička dolů. Ale jakmile se to rozjelo, mělo to grády. Bylo to napínavý, pořád se tam něco dělo a nakonec...tohle by byl slušnej průser, kdyby se jim to povedlo.

23.05.2022 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Paráda, paráda a zase paráda. Jedna z těch knížek, která se "čte sama". Miluju tuhle partu lidí, kde každá dvojice má svůj příběh, ale nakonec se zase všichni sejdou. Doufám, že Mona bude v téhle sérii ještě dlouho pokračovat.

16.05.2022 5 z 5

Silmarillion Silmarillion J. R. R. Tolkien

Hezky ucelený pohled na celou Středozemi. Tak nějak se to vše propojilo dohromady a hned je mi vše mnohem víc jasnější.

09.05.2022 5 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

Pěkný příběh. Zajímavé ohlédnutí do minulosti Středozemě.

22.04.2022 5 z 5

Pád Gondolinu Pád Gondolinu J. R. R. Tolkien

Příběh jako takový dobrý. Jen mě tam trošku otravoval ten text mimo. Vůbec jsem nevěděla, že tam něco takovýho bude.

09.04.2022 4 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Spousta věcí mimo film. Hlavně co se konce týče. Bylo hezký dozvědět se, co bylo dál.

29.03.2022 5 z 5

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

Jak jsem očekávala, bylo to super. Něco navíc oproti filmu, něco ve filmu jinak než v knize, ale krása.

10.03.2022 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Cesta do Roklinky hodně zdlouhavá. Spousta scén, který se do filmu pochopitelně nevešly, ale celkově super.

16.02.2022 5 z 5

Je to prostě klasika. Film super, ale kniha je kniha.

26.01.2022 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Stephenie Meyer

Parádní návrat do pubertálních let

22.12.2021 5 z 5

Jako hvězdy v temné noci Jako hvězdy v temné noci Jojo Moyes

Paráda. Moc hezký příběh.

10.12.2021 5 z 5

Baneovy kroniky Baneovy kroniky Cassandra Clare (p)

Já ho prostě miluju

01.12.2021 5 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Pecka! Jako bylo mi jasný, že to dopadne dobře. Ale stejně jsem si říkala, jak se z tohohle chce vylízat!

23.11.2021 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Tentokrát jsem se bála o toho druhýho. A ten konec? Jsem zvědavá na další díl.

14.11.2021 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Už nevím co k tomu psát. Prostě super.

07.11.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Zase super. Nic víc netřeba dodávat.

25.10.2021 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Zase paráda. A jestli je to inspirovaný skutečným příběhem, tak jsem opravdu ráda, že tady v ČR jsme relativně normální.

20.10.2021 5 z 5