Petra-1 Petra-1 komentáře u knih

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Moc hezká kniha, sympaticke hlavní postavy.

03.01.2020 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Velmi hezká kniha, sympatické postavy. Vtipná a originální kniha. Akorát hlavní hrdinka je někdy na zabití ohledně Magnuse.

03.01.2020 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Chvilkama jsem se i bavila, ale celkově mi příběh přišel takový nucený.. Musím přiznat, že jsem ani nedocetla, ale začátek mě celkem bavil, takže dávám 3*.

01.01.2020 3 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Moc krásná kniha. Hodně mi připomínala Překroč svůj stín. Sympatické postavy a jemný příběh.

01.01.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Vi Keeland je snad moje nejoblíbenější autorka, ale tahle kniha mi přišla, jakoby ji snad ani nepsala. Chyběl mi v ní jeji skvělý humor a vtip. Kniha byla jinak hezká a neskutečně romantická. On je slušný princ na bílém koni. Jiskření a napětí mezi hlavními postavami je moc hezké.

15.12.2019 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Já tuhle autorku miluji. Její knihy pohladí duši a vytvoří úsměv na tváři. Opět skvělé postavy a roztomilý a vtipný příběh.

11.12.2019 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Hlavní hrdinka sympatická a Jasona chvílemi nenávidíte a milujete. Moc hezká kniha.

11.12.2019 4 z 5

P.S. Líbíš se mi P.S. Líbíš se mi Kasie West

Málo kdy dávám pět hvězd, ale tahle kniha si je zaslouží. Nejsem cílová kategorie, ale tohle bylo tak neuvěřitelně roztomilé a vtipné. Skvělé hlavní postavy a moc hezký děj.

09.12.2019 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Moc hezká knížka a velmi sympatické postavy. Líbila se mi chemie mezi postavami, krásné se četla.

07.12.2019 4 z 5

Barva půlnoci Barva půlnoci L. J. Shen

Postavy sympatické, příběh hezky plyne a opět jeden arogantní sebestřednej badboy ????..

07.12.2019 4 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Opět takový průměr. Mne prostě postavy z této série nejsou sympatické.

07.12.2019 2 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tahle kniha byla že série nejlepší. Ale mě prostě vadilo chování všech v celé série. Většina z nich se chová hodně nedospěle a to mě vážně štvalo. Celé knihy jsou jen o tom jak ženská vzdychá nad svým idolem jako by jí bylo 15. Já už bych znovu nečetla.

07.12.2019 2 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tahle kniha se mi vážně líbila a to už rozhodně nejsem věková kategorie, pro kterou je určena. Krásný příběh, sympatičtí hrdinové. Je to něco mezi 4 až 5 hvězdičkami.

04.12.2019 5 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Tahle kniha je pro mě takový slabší průměr. Hlavní postavy mi nebyly moc sympatické, jejich chování bylo prostě divné. On jak zdrogovaný a ona fakt zvláštní. Někdy mi přišlo, že mají oba více osobnosti. Děj neměl žádný náboj.

04.12.2019 2 z 5

King King T. M. Frazier

Drsné, surové a s opravdovým záporakem. Kniha má děj a akci. Četla jsem, protože mě fakt zajímalo, co bude dál. Je to sprosté, ale čemu se divit vzhledem k prostředí, ve kterém se kniha odehrává. Drsné prostředí gangů a lidi mimo zákon. Jo, když se člověk zaplete se špatnými lidmi, dějí se špatné věci. Za přečtení určitě stojí.

01.12.2019 4 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Svým způsobem originální a celkem vtipná kniha. Akorát mi Sal přišla jako by stále byla v pubertě. Jak už někdo psal, je to jak můj deníček, když mi bylo 15. Začátek se ale celkem vlekl a mě přišlo, že tam toho fotbalu bylo až moc. Často se opakovaly stejné informace, kniha je zbytečně natažená, mohla by být o dost kratší.

29.11.2019 3 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Pro mě to byl nejslabší díl celé série, jak už někdo psal, konec není i je překvapivý. Jo i slza ukápla.

28.11.2019 3 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Opravdu dobrá série, první díl naprosto super, další díly už nebyly tak dobré jako první díl.

28.11.2019 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Je to už nějaký čas, co jsem knihu četla. Film i kniha jsou skvělé, jen pro mě byl první díl určitě nejlepší. Myslím, že autorka se snažila ukázat, jaký vliv má na člověka prostředí a výchova. Že je těžké myslet a chovat se jiným způsobem než, který nás obklopuje.

28.11.2019 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

WOOOOOW, to byla emocionální turbulence. Naprosto skvělé. Tuhle sérii miluji a nikdy nezapomenu. Povídejme si příběhy, čas se točí jako vítr ve smyčce a drak se opět jednou probudí. V tomhle příběhu se každý najde, neskutečně jsem celý příběh prožívala. Neskutečně se mě dotýkal, vdechovala jsme ho a vydechovala. Jak již někdo psal, ano, Lia je v podstatě obyčejná, proč? Protože dar máme všichni, kdo si ho nehyčká, tak u toho dar slábne . "Pomoz nám pochopit dar". "Je to jako když ucítíte zamrazeni nebo pocit v břiše, je to něco, co je očím neviditelné, uším neslysitelne, dotekem nenahmatatelné."Je to spojení s přírodou, které je potřeba pro přežití. Myslím, že mi tomu říkáme instinkt.

27.11.2019 5 z 5