Láska na zavolanou

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/130856/laska-na-zavolanou-130856.jpg 4.2320

I´ve Got Your Number (2010)

Vydáno:, BB art

Kniha Láska na zavolanou

Adele0511

Super oddechovka - vtipná, dobře se četla, celkově byla knížka osvěžující. Tak jako u pana Jamasakiho jsem se snad už dlouho nenasmála...Docela by mě zajímalo jak se vztach těch dvou vyvíjel dál.

Bobina74
25.11.2018

Ale jo, proč ne....neurazí, nenadchne. Poppy mi připomínala Pipi dlouhou punčochu a z celého románu sálala snaha za každou cenu pobavit.
P.s. : Někdy méně je více....

alekis
31.10.2018

Čtivé, zábavné, vtipné, veselé, osvěžující, potěšující, chytré... :-)

Andrea963
24.10.2018

To byl milý pribeh :-) moc se mi líbil. Pro mě by tam mohlo být víc "romantiky" , ale scéna Poppy a Sam v lese byla krasna. Víc takových....

Joyce24
21.10.2018

Výborná oddechovka, člověk může zapomenout na trable a příjemně se odreagovat. Mnohokrát jsem se též neubránila pousmání. Pěkně a vtipně napsané scénky. Doporučuji a ještě si určitě zkusím přečíst další autorčiny knížky.

Aquagirl
07.10.2018

Moje další setkání se Sophií. Je pravda, že mě knížka nenadchla tolik, jako její překrásné počiny "V rytmu charlestonu" a "Vzpomínáš si", ale i tak je to na plný počet hvězd. Prostě milá, příjemná oddychovka. A u scény s pěveckým vystoupením pro Japonce jsem namouduši slzela smíchy, ta prostě neměla chybu :-)

lenka5660
21.08.2018

Moc pěkné čtení na léto :-) Autorka mě opět nezklamala, romantika i humor na jednom místě. Doporučuji.

katallinka
17.08.2018

Opět příjemná letní oddychovka. Konec mi přišel trošičku přitažený za vlasy. Kniha se velmi dobře četla jako všechny od této autorky.

Anne Leyyd
29.07.2018

Trochu jsem váhala, zda v četbě pokračovat, ale před polovinou se to výrazně zlepšilo. Takže nakonec jsem byla moc ráda, že jsem knihu neodložila. Taky mě příjemně překvapilo, že sem autorka zařadila i vážnější téma s firmou, které celkovou úroveň příběhu zvedlo.

Nejlepší scény:
- Single Ladies alias Pane Jamasaki (:D :D :D)
- u klenotníka, kde Sam zadával výrobu repliky prstenu (:D)
- když Sam na večírku zjistil, kolik mailů Poppy poslala (:D)

Rozhodně jeden z lepších románů a originální konec :D Doporučuji a dávám 4 *

Markéta:)
13.06.2018

Skvělá oddechovka. A ten konec. Posledních sto stran bylo úžasných. Nijak velká slaďárna. Na konci jsem se musela při čtení usmívat.

Meridea
24.05.2018

Nějak "těžko" se mi tuto knihu četlo, hlavně zezačátku. A vlastně jen díky mé zvědavosti jsem ji dočetla až do konce.

jani.ruzicko
03.03.2018

Tohle byla paráda. :) Nijak přehnaně romantické, prostě jen čistý příběh se skvělým námětem. :) Zábavné, čtivé a praštěné. Mám hroznou radost, že jsem na knížku narazila. Více takových příběhů! :)

lenka7348
08.02.2018

Boží! Je tam vše, co je u románu třeba: vtip, napětí, srdceryvné okamžiky. Při čtení jsem občas vybuchla smíchy, na konci se mi zas chtělo brečet. Rozhodně se stává mou nejoblíbenější knihou od Kinselly a dostává se do pomyslné románové TOP 10.

Teresita
05.02.2018

Typická Sophie Kinsella. Veselá, oddychová, romantická, praštěná, předvidatelná, velice čtivá, ale především vtipná. Dlouho jsem se u nějaké knihy takto nenasmála, při scéně, kdy se Poppy snaží zaujmout Japonce v recepci hotelu, jsem se začala několikrát smát nahlas, a to až tak, že jsem vzbudila manžela.

Etule
04.02.2018

Mé romantické srdce metá kotrmelce. To byl tak krásný příběh. Poppy mi byla sympatická od začátku, stejně tak Sam. :) Jejich první setkání a zdržování obchodníka z Japonska mě rozesmálo na celé kolo. Dokonce jsem i nějakou slzičku uronila (jsem hold cíťa no :D). Moc hezká kniha, od autorky první.
Souhlasím s nani_nkou scéna v lese byla nádherná.

nani_nka
23.11.2017

Moja najobľúbenejšia od Kinselly. Znova nechýba nič, čo je pre jej štýl typické. Sympatická, praštená hlavná hrdinka Poppy, sexy hlavný hrdina Sam a plno vtipných situácií. No a scéna Poppy so Samom v lese patrí k tým romantickým momentom z kníh, na ktoré sa nezabúda.

jitka7
22.11.2017

Taková milá a oddechová knížka. Zasmála jsem se a napjatě čekala, jak to dopadne. Nezklamala :)

KateTheBlogger
28.09.2017

Jako vždy báječná oddychovka od Kinselly, jedna z mých nejoblíbenějších!

Audreyh
30.06.2017

Taková milá letní oddechová knížka :-)

Evaho73
18.06.2017

Pobavila som sa....... ľahké a oddýchové čítanie...

vivalamuff
13.06.2017

Knihy od S. Kinselly jsou si hodně podobné. Vždy tu máme nějakého super podnikatele, který je nadávkem k tomu velmi přitakžlivý, a hlavní hrdinka je hezká, ale ztřeštěná osůbka. Asi je to všechno klišé, ale ty příběhy mě baví. Zatím jsem nenarazila na žádnou jinou spisovatelku, která by mě svými knihami tak rozesmála. Někdy sice šokovaně hledím, a přemýšlím, jestli je "tohle" vůbec možné, ale s trochou nadsázky snad ano :-)
Za mě pět hevězdiček a doporučuji.
PS: Abych to s tou chválou nepřehnala, musím přiznat, že sága o Becky (Shopaholic) mě vůbec nechytla a přišla mi už hodně nereálná. Četla jsem první tři díly a stačilo mi to. Zbytečně natahované...

Šíla
29.12.2016

Na začátku jsem si myslela, že to vzdám a knížku dál číst nebudu. Jsem ráda, že jsem to neudělala a dočetla až do poslední stránky. Byla to vtipná knížka a nemohla jsem se dočkat až zjistím, jak to skončí :) Určitě jsem ji nečetla naposled.

xindl007
19.11.2016

Tohle byla ale praštěná knížka. Myšleno v dobrém. Bavila jsem se, děj měl spád, nebyla nouze o vtipné momenty..

Luci136
10.11.2016

Wau, to byla dobrá jízda. Skvělá knížka, nad jejímž koncem jsem byla smutná. NE jak dopadl, ale že nemám co dál číst.
Moc krásné čtení!
Určitě se vrhnu na další autorčiny knížky.

pumplu
15.09.2016

Naprosto úžasná knížka! Naprosto mě vytáhla do děje, pobavila mě a přečtená byla hned...moc doporučuji :)

ivakola
30.07.2016

Já jsem se skvěle bavila u této knížky. Koutky mi cukaly i ve vlaku kde jsem ji skoro celou přečetla.Ideální odpočinková knížka, navíc od začátku do konce úsměvná. Velmi ráda čtu knížky této autorky. Je překvapivé, co se dá napsat o jednom zahozeném mobilu a co z toho vznikne za příběh.

Barush64
25.07.2016

Kniha se mnou putovala na pláž a přesně tam si myslím knihy Sophie Kinselly patří. Děj příjemně plyne, ve vzduchu je cítit moře, sluníčko pálí a stranky ubíhají takřka nepozorovaně. Jako u ostatních spisovatelčiných knih mi vadil uspěchaný konec, který byl na můj vkus moc přitažený za vlasy. Bohužel ve mně kniha nezanechala skoro žádný dojem k uchování, ale o to se ani nesnaží. Ke knize se už nejspíš nikdy nevrátím. Ale možná časem, až zase bude venku vedro k zalknutí a slaný vzduch skoro na dosah, opět po nějaké knize od autorky sáhnu. Jako odpočinková kniha je totiž výborná.

L.Esoteric
10.07.2016

Typický případ, kdy od začátku víte, jak příběh dopadne, ale přesto vám to nevadí a tu těžkou romantiku si naplno užijete :) Příjemná oddechovka.

beva
10.07.2016

ľahké, ale veľmi veselé letné čítanie. už dávno som sa toľko nenasmiala vrelo odporúčam

SelkaNika
14.06.2016

Oddychovka jako na zavolanou!