Láska na zavolanou

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Poppy Wyattová prožívá úžasné štěstí. Má před svatbou s Magnusem Tavishem, vysněným partnerem, ale onoho odpoledne ji štěstí začíná opouštět. Nejenže při setkání s kamarádkami v hotelu ztratí zásnubní prsten, ale vzápětí jí ukradnou i mobil. Zatímco nervózně přechází hotelovou halou a přemýšlí, co dál, spatří v odpadkovém koši jiný mobil, který tam očividně někdo odhodil. Teď má alespoň číslo, na něž jí může hotelový personál sdělit případný nález prstenu. Jenomže mobil má svého vlastníka, podnikatele Sama Roxtona, který ho chce zpátky, a vůbec ho netěší, že mu Poppy nakukuje do došlých esemesek a e-mailů. Následuje nečekaný a groteskní sled událostí, když si Poppy se Samem začnou zasahovat prostřednictvím e-mailů a esemesek vzájemně do života. Zatímco se Poppy zabývá svatebními přípravami, záhadnými telefonáty a snaží se schovat levou ruku před Magnusem a jeho rodiči…, začíná si uvědomovat, že stojí před největším překvapením svého života....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/130856/laska-na-zavolanou-130856.jpg 4.2336
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, BB art
Orig. název:

I´ve Got Your Number (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (85)

Kniha Láska na zavolanou

Přidat komentář
Gabca1990
03. června

Pro mě oddechovka na dovolené...přesně co jsem čekala - čtivé, vtipné, zábavné, líbilo se mi proložení sms zprávami..

Knihomolka97
28. února

Pěkné, vtipné, milé oddychové čtení se sympatickými, i když trochu potrhlými postavami. :-D Velmi zajímavý nápad s tím mobilem.

Adele0511
18. ledna

Super oddechovka - vtipná, dobře se četla, celkově byla knížka osvěžující. Tak jako u pana Jamasakiho jsem se snad už dlouho nenasmála...Docela by mě zajímalo jak se vztach těch dvou vyvíjel dál.

Bobina74
25.11.2018

Ale jo, proč ne....neurazí, nenadchne. Poppy mi připomínala Pipi dlouhou punčochu a z celého románu sálala snaha za každou cenu pobavit.
P.s. : Někdy méně je více....

alekis
31.10.2018

Čtivé, zábavné, vtipné, veselé, osvěžující, potěšující, chytré... :-)

Andrea963
24.10.2018

To byl milý pribeh :-) moc se mi líbil. Pro mě by tam mohlo být víc "romantiky" , ale scéna Poppy a Sam v lese byla krasna. Víc takových....

Joyce24
21.10.2018

Výborná oddechovka, člověk může zapomenout na trable a příjemně se odreagovat. Mnohokrát jsem se též neubránila pousmání. Pěkně a vtipně napsané scénky. Doporučuji a ještě si určitě zkusím přečíst další autorčiny knížky.

Aquagirl
07.10.2018

Moje další setkání se Sophií. Je pravda, že mě knížka nenadchla tolik, jako její překrásné počiny "V rytmu charlestonu" a "Vzpomínáš si", ale i tak je to na plný počet hvězd. Prostě milá, příjemná oddychovka. A u scény s pěveckým vystoupením pro Japonce jsem namouduši slzela smíchy, ta prostě neměla chybu :-)