Koupit knihy

Madeleine Wickham

Sophie Kinsella pseudonym

britská, 1969

Nahrávám...
TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 31 knih

Komentáře (15)

Nikychlupova
10.07.2021

Becky a nakupovani milují.

Kikuse13
09.03.2020

Je to moje oblíbenkyně. Právě jsem dočetla Neděle u bazénu a i když to byl smutný příběh tak se mi knížka líbila.

Kočičáci
26.01.2017

Sophie Kinsella píše skvělé oddychovky, u kterých se pobavíte a vyčistíte si hlavu. Vřele doporučuji V rytmu charlestonu, ta je moje nejoblíbenější. Hned v závěsu jsou Dokážete udržet tajemství? a Vzpomínáš si? Sérii s Becky B. o nakupování jsem nečetla celou, nechytla mě úplně do spárů, ale zase byla velmi vtipná.
Doporučuji když na vás jde splín.

Yamunka
06.01.2016

četla jsem během svého pobytu v UK a učila se "english" ..jsou to pohodovky :)

Samira
12.05.2014

Sophie Kinsella je jednoznačně moje oblíbenkyně, její knihy jsou chytré, vtipné a každá je trošku jiná. V mých očích je trošku slabší Shopaholická série, ale zbytek mě v ničem nezklamal. Nejraději mám Dokážeš udržet tajemství, Vzpomínáš si, no vlastně asi všechny:)! Doporučuji na zvednutí nálady!

giggle
19.03.2014

Vzpomínáš si? , Dokážete udržet tajemství?, V rytmu charlestonu a asi nejznámější Bohyně v domácnosti = přečtené a skvělé, skvělé, skvělé! Z nakupovací série jsem přečetla jen jednu a do více se pouštět nebudu, ale na všechny ostatní knihy od této autorky se chystám a těším. Nemá někdo tip na autorku podobně píšící? Oddech, humor, nápad, svižnost...?

cenichajda
13.03.2014

Pokud mate naladu pod psa, doporucji knihy od Sophie. Precetla jsem od ni uz asi 8 knizek a musim rict, ze u vsech jsem se fakt nasmala. U serie shopaholiku dokonce tak, ze jsem rozesmala pulku tramvaje :D
Jeji cteni je nenarocne, oddychove a alespon pro me ... navykove :)

Marčullkas
23.01.2014

Autorku řadím mezi oddechové pohodové čtení, které mě baví :)

1