Madeleine Wickham

Sophie Kinsella · pseudonym

britská, 1969

Přidat do oblíbených
Koupit knihy

Populární knihy

/ všech 31 knih

Komentáře (15)

Nikychlupova
Nikychlupova
10.07.2021

Becky a nakupovani milují.

Kikuse13
Kikuse13
09.03.2020

Je to moje oblíbenkyně. Právě jsem dočetla Neděle u bazénu a i když to byl smutný příběh tak se mi knížka líbila.


Kočičáci
Kočičáci
26.01.2017

Sophie Kinsella píše skvělé oddychovky, u kterých se pobavíte a vyčistíte si hlavu. Vřele doporučuji V rytmu charlestonu, ta je moje nejoblíbenější. Hned v závěsu jsou Dokážete udržet tajemství? a Vzpomínáš si? Sérii s Becky B. o nakupování jsem nečetla celou, nechytla mě úplně do spárů, ale zase byla velmi vtipná.
Doporučuji když na vás jde splín.

Yamunka
Yamunka
06.01.2016

četla jsem během svého pobytu v UK a učila se "english" ..jsou to pohodovky :)

Samira
Samira
12.05.2014

Sophie Kinsella je jednoznačně moje oblíbenkyně, její knihy jsou chytré, vtipné a každá je trošku jiná. V mých očích je trošku slabší Shopaholická série, ale zbytek mě v ničem nezklamal. Nejraději mám Dokážeš udržet tajemství, Vzpomínáš si, no vlastně asi všechny:)! Doporučuji na zvednutí nálady!

giggle
giggle
19.03.2014

Vzpomínáš si? , Dokážete udržet tajemství?, V rytmu charlestonu a asi nejznámější Bohyně v domácnosti = přečtené a skvělé, skvělé, skvělé! Z nakupovací série jsem přečetla jen jednu a do více se pouštět nebudu, ale na všechny ostatní knihy od této autorky se chystám a těším. Nemá někdo tip na autorku podobně píšící? Oddech, humor, nápad, svižnost...?

cenichajda
cenichajda
13.03.2014

Pokud mate naladu pod psa, doporucji knihy od Sophie. Precetla jsem od ni uz asi 8 knizek a musim rict, ze u vsech jsem se fakt nasmala. U serie shopaholiku dokonce tak, ze jsem rozesmala pulku tramvaje :D
Jeji cteni je nenarocne, oddychove a alespon pro me ... navykove :)

Marčullkas
Marčullkas
23.01.2014

Autorku řadím mezi oddechové pohodové čtení, které mě baví :)

Balenka
Balenka
11.08.2013

Mám veľmi rada knihy od tejto autorky.. vtipné, jednoduché, netreba nad nimi rozmýšlať.. oddychovky :) vždy sa pri nich veľmi dobre zabavím :)

Vendelína
Vendelína
17.04.2013

Tato autorka mě velmi mile překvapila. Píše jednoduše, ale přesto dobře. Dokáže psát o vážných věcech s humorem. Sice jsem četla zatím jen dvě její knížky, ale hodlám si přečíst další.

Renava
Renava
23.10.2012

Sophie Kinsella (či Madeleine Wickham) je moja srdcová záležitosť vo sfére nenáročných, príjemných a inteligentne vtipných oddychoviek.. Je to moja verná kamarátka, ktorá ma vie zaručene rozosmiať, pobaviť.. Dá sa povedať, že som SK-zívislá a nemienim na tom nič meniť :-) K uspokojeniu môjho literárneho ducha skrátka občas potrebujem aj niečo príjemne nenáročné, čo má vtip, šmrnc, eleganciu, no na druhej strane nepôsobí plytko a zbytočne sentimentálne ako väčšina ženských románov - a v tomto smere zostáva táto autorka mojim favoritom.

HoneyMM
HoneyMM
01.09.2012

Už mám od této autorky přečtenou více jak polovinu jejích knih a stal se mě doslova závislák :) Ať jsem zatím šáhla po jákékoliv z jejích knih, vždycky to bylo úžasné počtení. U jejích knížek si odpočinu, pobavím a zasník tak jako zatím u žádných jiných.

terreza
terreza
17.08.2012

Je to moje oblíbená spisovatelka. Už jsem od ní přečetla skoro všechno, chybí mi jen Nezvaný host, Koktejl pro tři a teďka se těším až 24.10.2012 vyjde nová knížka, která se jmenuje LÁSKA NA ZAVOLANOU.

-Lenicka-
-Lenicka-
21.05.2011

Musím říct, že co se týče *románů* nebo knih, u kterých se *chci vyloženě zasmát* nebo aspoň *pobavit*, tak Sophie je bezkonkurenčně nejlepší! :-) Mám přečtené všechny její knihy .. série Shopaholiků se mi moc líbila, opravdu je to skvěle napsané .. a ty ostatní knížky - jsou také super ... relaxační, nenáročně čtení, u kterého se 100% pobavíte, můžu všem jedině doporučit! :-)

Lisa Black
Lisa Black
30.11.-0001

Sophie je úžasná autorka! Jej štýl písania sa mi strašne páči! Zatiaľ som od nej čítala len 2 knihy, ale plánujem prečítať všetky! :)