koupit eknihy

Madeleine Wickham

Sophie Kinsella (pseudonym)

britská, 1969, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Nejnovější kniha

Můj (téměř) dokonalý život

Můj (téměř) dokonalý život

Katie Brennerová vede na první pohled dokonalý život. Bydlí v Londýně, má skvělou práci a senzační fotky na Instagramu. Ale popravdě bydlí v podnájmu v malinké místnůstc... detail knihy

Populární knihy

/ všechny knihy
Audrey se vracíBohyně v domácnostiČas pomsty / Vzpomínáš si? / Dítě číslo 44 / V šachuBáječný svět shopaholikůShopaholik za hranicemi

Komentáře (14)

Přidat komentář
Kočičáci
26.01.2017

Sophie Kinsella píše skvělé oddychovky, u kterých se pobavíte a vyčistíte si hlavu. Vřele doporučuji V rytmu charlestonu, ta je moje nejoblíbenější. Hned v závěsu jsou Dokážete udržet tajemství? a Vzpomínáš si? Sérii s Becky B. o nakupování jsem nečetla celou, nechytla mě úplně do spárů, ale zase byla velmi vtipná.
Doporučuji když na vás jde splín.

Yamunka
06.01.2016

četla jsem během svého pobytu v UK a učila se "english" ..jsou to pohodovky :)

Samira
12.05.2014

Sophie Kinsella je jednoznačně moje oblíbenkyně, její knihy jsou chytré, vtipné a každá je trošku jiná. V mých očích je trošku slabší Shopaholická série, ale zbytek mě v ničem nezklamal. Nejraději mám Dokážeš udržet tajemství, Vzpomínáš si, no vlastně asi všechny:)! Doporučuji na zvednutí nálady!

giggle
19.03.2014

Vzpomínáš si? , Dokážete udržet tajemství?, V rytmu charlestonu a asi nejznámější Bohyně v domácnosti = přečtené a skvělé, skvělé, skvělé! Z nakupovací série jsem přečetla jen jednu a do více se pouštět nebudu, ale na všechny ostatní knihy od této autorky se chystám a těším. Nemá někdo tip na autorku podobně píšící? Oddech, humor, nápad, svižnost...?

cenichajda
13.03.2014

Pokud mate naladu pod psa, doporucji knihy od Sophie. Precetla jsem od ni uz asi 8 knizek a musim rict, ze u vsech jsem se fakt nasmala. U serie shopaholiku dokonce tak, ze jsem rozesmala pulku tramvaje :D
Jeji cteni je nenarocne, oddychove a alespon pro me ... navykove :)

Marčullkas
23.01.2014

Autorku řadím mezi oddechové pohodové čtení, které mě baví :)

Balenka
11.08.2013

Mám veľmi rada knihy od tejto autorky.. vtipné, jednoduché, netreba nad nimi rozmýšlať.. oddychovky :) vždy sa pri nich veľmi dobre zabavím :)

Vendelína
17.04.2013

Tato autorka mě velmi mile překvapila. Píše jednoduše, ale přesto dobře. Dokáže psát o vážných věcech s humorem. Sice jsem četla zatím jen dvě její knížky, ale hodlám si přečíst další.

Renava
23.10.2012

Sophie Kinsella (či Madeleine Wickham) je moja srdcová záležitosť vo sfére nenáročných, príjemných a inteligentne vtipných oddychoviek.. Je to moja verná kamarátka, ktorá ma vie zaručene rozosmiať, pobaviť.. Dá sa povedať, že som SK-zívislá a nemienim na tom nič meniť :-) K uspokojeniu môjho literárneho ducha skrátka občas potrebujem aj niečo príjemne nenáročné, čo má vtip, šmrnc, eleganciu, no na druhej strane nepôsobí plytko a zbytočne sentimentálne ako väčšina ženských románov - a v tomto smere zostáva táto autorka mojim favoritom.

HoneyMM
01.09.2012

Už mám od této autorky přečtenou více jak polovinu jejích knih a stal se mě doslova závislák :) Ať jsem zatím šáhla po jákékoliv z jejích knih, vždycky to bylo úžasné počtení. U jejích knížek si odpočinu, pobavím a zasník tak jako zatím u žádných jiných.

terreza
17.08.2012

Je to moje oblíbená spisovatelka. Už jsem od ní přečetla skoro všechno, chybí mi jen Nezvaný host, Koktejl pro tři a teďka se těším až 24.10.2012 vyjde nová knížka, která se jmenuje LÁSKA NA ZAVOLANOU.

LibraryGirl
21.05.2011

Já jsem od Sophinky četla zatím tři knihy a plánuji přečíst ostatní kromě série Shopaholiků, ta mě vůbec neláká. Ale to, co jsem zatím četla, tak naprosto super! Píše skvěle, bavím se až do konce.

-Lenicka-
21.05.2011

Musím říct, že co se týče *románů* nebo knih, u kterých se *chci vyloženě zasmát* nebo aspoň *pobavit*, tak Sophie je bezkonkurenčně nejlepší! :-) Mám přečtené všechny její knihy .. série Shopaholiků se mi moc líbila, opravdu je to skvěle napsané .. a ty ostatní knížky - jsou také super ... relaxační, nenáročně čtení, u kterého se 100% pobavíte, můžu všem jedině doporučit! :-)

Lisa Black

Sophie je úžasná autorka! Jej štýl písania sa mi strašne páči! Zatiaľ som od nej čítala len 2 knihy, ale plánujem prečítať všetky! :)