denča1000 denča1000 komentáře u knih

Alyin dům Alyin dům Leila Meacham

Velmi pěkná oddechová kniha, která e odehrává ve skvělém a příjemném prostředí, tím je to škoda, že je příliš krátká a děj se odehrává tedy velmi rychle.

29.03.2024 3 z 5

Dědičky Dědičky Lulu Taylor

Poměrně dlouhý román, do kterého je třeba se řádně začíst, aby Vás vtáhl do děje a začal bavit. Na začátku mě moc nebavil, ale nakonec jsem nemohla odložit a byl to fajn příběh.

02.03.2024 4 z 5

Sestry hurikánu Sestry hurikánu Dorothea Benton Frank

Moc příjemná, poklidná kniha. Pořád jsem ji potřebovala číst, líbilo se mi rozdělení kapitol dle vyprávění dané postavy. Příjemné prostředí, děj i styl psaní.

25.01.2024 5 z 5

Úspěšná smolařka ve velkoměstě Úspěšná smolařka ve velkoměstě Meg Cabot

Klidná a příjemná oddechovka. Jen jsem se nebyla schopna pořádně začíst.

Kniha byla zbytečně tlustá a dlouhá.

16.01.2024 4 z 5

Návraty domů Návraty domů Debbie Macomber

Kniha se mi líbila, byl to příjemný román, pořád se něco dělo a tak se kniha těžko odkládala, ale lehce s k ní vracelo. Jen mi trošku vadila až moc vtírava Amie.

03.11.2023 4 z 5

Ranní přání Ranní přání Natascha Lusenti

Nevím, zda se mi kniha líbila nebo ne.
Líbilo se mi, že se děj odehrávala vlastně téměř celý jen v jednom paneláku, ale byl zbytečně dlouhý, chvilkama o ničem, a takový zvláštní způsob vyprávění.
Čtenář byl nucen stále nad knihou přemýšlet, co tím chce autor vlastna sdělit do života i ze života.

06.10.2023 2 z 5

Instantní macecha Instantní macecha Patricia Caliskan

Že by byla kniha úplně vtipná, se říct nedá. Jedná se o oddychový román.
Líbilo se mi rozdělení kapitol, ale přesto mě kniha chvílemi nudila a stále jsem ji odkládala.

29.09.2023 3 z 5

Láska s chutí makronky Láska s chutí makronky Sarah Vaughan

Miluji pečení a vaření a tahle kniha pro mě byla jasnou volbou. Strašně jsem se na ni těšila a nezklamala.. Vychutnávala jsem si každé slovo.

05.09.2023 5 z 5

Velmi pěkné, klidné oddechové čtení. Příběh je přečten jedním dechem a těžko se od něj odpoutává, ale ten konec se mi buď nelíbil, nebo má kniha pokračování ??

08.08.2023 3 z 5

Stále s tebou Stále s tebou Sian O'Gorman

Oddechový, pohodový příběh, který se dobře četl.

29.07.2023 4 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

První řadě jsem si vůběc neuvědomila, že knihu jsem zakoupila ve Slovenštině, byl to nezvyk, ale nakonec mi to problém nedělalo.. Začátek a děj se mi líbil...ačkoli byl téměř celý děj na ostrově a stále dokola, kupodivu mě vůběc nenudila, protože se stále něco dělo.. Něco bylo hodně nadsazené, ale líbil se mi humor, který autorka zapojila, ale přišly i slzy.. Kniha se mi moc líbila.

07.06.2023 4 z 5

Srdce mezi vinicemi Srdce mezi vinicemi Miriam Parker

Jedním dechem přečteno. Krásné pohodové, klidné a letní čtení. Do příběhu jsem se ihned vžila a čtení si užívala.

01.06.2023 5 z 5

Zná ji jako svý boty Zná ji jako svý boty Jennifer Weiner

Příjemné poklidné, oddechové čtení. Poměrně dlouhý příběh, který mě ale ani v chvíli nenudil...

22.05.2023 4 z 5

Kariéristky v akci Kariéristky v akci Louise Bagshawe (p)

Od knihy jsem očekávala hodně. Čekala jsem, že se nebudu moct od čtení odtrhnout, ale nakonec jsem knihu stále odkládala a těšila se, až ji konečně dočtu.. Příběh mě nějak moc nechytl, ani nezaujal.

26.04.2023 3 z 5

Cena nevinnosti Cena nevinnosti Rebecca James

Velmi čtivá kniha, kterou jste přečetla opravu hned... Zajímavá příběh, první jsem se docela teda bála, ale nakonec to bylo super čtení.

09.03.2023 3 z 5

Šílená Šílená Chloe J. Esposito

Vlastně jsem do jisté chvíle myslela, že kniha, kterou jste si vybrala ke čtení, je romantika. Až od jisté chvíle, mi došlo, že čtu thriller... Byl to ale velice povedený příběh, který mě nutil číst stále dál a dál.... nebylo to žádné psycho nebo tak, vlastně jsem se často pobavila, protože Alviiny komentáře v některých chvílích, byly opravdu vtipné..
Byla to povedená zápletka, ale popravdě mě konec zklamal..čekala jsem tam něco velkého, zvrtat, překvapení a ono nic...

05.03.2023 4 z 5

Dotek chladu Dotek chladu Tamina Berger

Velmi dobře čtivý, docela napínavý rychlý příběh. Už ale cca od poloviny knihy, jsem tušila, kdo za tím stojí.

19.09.2022 4 z 5

Zoufalé manželky za zavřenými dveřmi Zoufalé manželky za zavřenými dveřmi Marc Cherry

Super kniha o natáčení a detailech seriálů, ale jelikož znám seriál téměř nazpaměť, nebylo tam téměř nic nového, co by mě extra zaujalo. Ale jinak je kniha krásně propracována, pospaná a doplněná fotkama.

28.08.2022 2 z 5

Deset žen Deset žen Marcela Serrano

Další poklidné čtení. Bavily mě příběhy každé z žen, kniha se tak četla skoro sama.

14.08.2022 3 z 5

Nechápu, jak to dokáže Nechápu, jak to dokáže Allison Pearson

Poměrně hektický příběh, který ale stále táhl číst dál.

27.07.2022 3 z 5