Ranní přání

Není jednoduché začít znovu... Emilia se nastěhovala s několika kufry a dvěma milovanými kočkami do bytu ve starém paláci. Ztratila práci, je bez závazků, doufá, že na novém místě se znovu nadechne a začne nový život. Ale je zklamaná. Starousedlíci na ni hledí s nedůvěrou. Její kočky vyvolají nepříjemnou reakci sousedky. A pak ji to napadne! Každé ráno připíchne na vývěsku ve vstupní hale u schránek několik řádků: příběh, vzpomínku, pocit, naději, přání. Jednoho dne najde na svém příběhu přilepený dětský obrázek, žlutého panáčka. Díky jemu získá prvního přítele, malého Nicolu a sblíží se i s jeho otcem, pak prohodí pár slov se starou osamělou Ginou a dům pro ni postupně přestává být nepřátelským územím. Všechno ale změní jediná SMS…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/400929/big_ranni-prani-OLs-400929.jpg 3.643

Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

Al mattino stringi forte i desideri, 2018

Kniha Ranní přání

Ila1971
28.11.2021

Tato kniha je psaná velmi zvlastnim způsobem.Trochu mi připomíná Amelii z Montmartru. Je to čtení pro premyslive a citlivé lidi. Musela jsem si na její styl zvyknout,ale poté se mi líbila čím dál více.

popeluška
08.11.2021

Tato kniha byla krásné pohlazení po duši :-) Nádherně napsaná, přála bych si více takových knih. Jsem ráda, že ji mám ve své knihovničce....

knihomol1985
10.09.2021

Čekal jsem dle recenzí že bude lepší, příběh ,,života,, neurazí, dočetl jsem až do konce.

jesie
10.02.2021

Kniha se ke mě dostala, přesně v dobu kdy jsem ji potřebovala. Ale uznávám, že asi není pro každého.

beruzzka
30.08.2020

Do pribehu jsem se nejdriv nemohla zacist, trvalo mi to dlouho, ale jsem rada, ze jsem vytrvala. Nakonec se mi moc libil a cely zaver byl prekvapivy a krasny

Chloe12
31.01.2020

Kniha která zapadla do mého života, tak jako by byla napsaná pro ten čas, kdy ji budu číst, aby podtrhla to zvláštní ve mě.

alzbeta4340
10.07.2019

Něžné a pomalu plynoucí zádumčivé čtení o tom, jak se vyrovnat se smutkem a osamělostí.

majík1
08.07.2019

Trochu jiná kniha než jsem zvyklá,ale tím je pěkná a vyjímečná.Vypráví i o tom, jak lze lidi potěšit a udělat jim nezištně hezčí dny.