Úspěšná smolařka ve velkoměstě

Úspěšná smolařka ve velkoměstě

Lizzie Nicholsová je zpět a tentokrát její podpatky klapají po newyorské dlažbě. Hledá práci, nový byt, své místo na slunci (ne nezbytně v tomto pořadí). Její přítel Luke jí navrhne, aby se k němu nastěhovala, že si budou „užívat“, jak sám říká, a Lizzie ochotně souhlasí a odchází za láskou svého života do noblesního apartmá na Páté avenue, které patří jeho matce. Zároveň se jí podaří najít si dvě zaměstnání, jedno placené a jedno neplacené. Dopoledne pracuje v právnické firmě jako telefonistka a odpoledne se věnuje své zálibě, úpravám značkových svatebních šatů. Všechno je v nejlepším pořádku a život nemůže být růžovější… Jenže Lizzie je mluvka a její otevřenost ji dostává do potíží. V právnické firmě se spřátelí s jednou klientkou, budoucí bohatou nevěstou, a malér je na spadnutí. Opět si nedá pozor na jazyk a dostane výpověď. Ani doma to není o moc lepší, protože se dopustí politováníhodného omylu. Zmíní se Lukovi o manželství, jenže ten se nechce vázat a smolařské, upovídané Lizzie opět hrozí, že skončí nejen bez práce, ale i bez střechy nad hlavou… Pokud rychle něco neudělá, aby zase mohla být šťastná jako dřív....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30686/uspesna-smolarka-ve-velkomeste-30686.jpg 3.884

Lizzie Nicholsová (2.)

Queen of Babble in the Big City (2006)

Vydáno:, BB art

greetchen

Lizzie je občas trochu natvrdlá a nesmyslně naivní, ale ne nesympatická. Je to trochu romatičtější a sladkobolnější, ale jako oddechovka postačí.

hana.hanigerova
03.12.2015

Tak tenhle díl se opravdu moc povedl! S příběhem i postavami jsem byla velice spokojená :-) Život Lizzie začíná být snem, který bych si taky přála žít.

dexeded
29.11.2015

Čtivá, moc líbila ;)

vaili
20.01.2015

No sice už ne taková romantika, ale i tak to nebylo špatné...až na ty zkraty jako po pul roku mi urcite koupil prstynek to me dostalo :))

malen
09.09.2013

Protože jsem první díl nečetla, váhala jsem jestli se mám pustit do tohohle dílu. Ale když už se mi dostal do ruky, tak jsem to zkusila. A líbilo se mi to !

tandula
07.08.2013

Myslela jsem si, že kniha bude lehčí odpočinková na léto. Bohužel autorka mě narozdíl od jinýho "odpočinkových" knih zklamala. V tomto případě rovná se odpočinková - stupidní. Hlavní hrdince bych navíc i několikrát nafackovala. Opravdu stupidní. Zklamalo mě to.

DajaF
28.01.2013

Já Lizzie miluju!!!:-)

bookcase
01.02.2012

Lizzie nemá chybu, ty její seky miluju a vždycky trnu, jak to s ní dopadne, jestli si nějak moc neuškodí tou svou ukecanou pusou. Příjemná oddechovka, když se vám nechce nad ničím přemýšlet.