Úspěšná smolařka se (asi) vdává

Úspěšná smolařka se (asi) vdává obálka knihy
Mé hodnocení:

Na Lizzie Nicholsovou se přece jen usmálo štěstí. Má práci, kterou miluje (opravy starých či poškozených značkových svatebních šatů), a lásku svého života, Jeana-Luka. Ten se konečně vyjádřil a požádal ji o ruku a Lizzie, zavalená prací, se připravuje na svatbu snů, která se má konat na snoubencově zámku v jižní Francii. Jen na ušití vlastní svatební róby jí jaksi nezbývá čas. Ale ze snu se stává noční můra. Družba, který je přesvědčen, že se s Lizzie kdysi při náhodném flirtu vyspal, oznámí, že se svatbou nesouhlasí, a hlavní družička ho v jeho názoru podpoří; Lizziina rodina ze Středozápadu zase nemůže pochopit, proč dcera nechce mít svatbu u nich doma, a její budoucí francouzští příbuzní, kteří mají vždy na vše vytříbený názor, se nenápadně snaží ženichovi vymluvit studium medicíny a nasměrovat ho zpátky do sféry investičního bankovnictví. A Lizzie začíná uvažovat, zda je ten její pohledný a šarmantní šlechtic skutečně tak okouzlující, jak si původně myslela. Je Lizzie opravdu připravená ujmout se nové role coby manželka a paní na zámku Mirac? Nebo je jí souzeno spočinout v náruči jiného muže a stát se černou ovcí rodiny?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45726/uspesna-smolarka-se-asi-vdava-45726.jpg 3.795

Lizzie Nicholsová 3.

Vydáno, BB art

Queen of Babble gets hit, 2006

Kniha Úspěšná smolařka se (asi) vdává

verunka93
10.08.2020

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi čtivé, tato nebyla výjimka. Určitě si přečtu i další díl.

helenkan
03.02.2019

Teda já mám fakt kliku,zase jsem četla poslední díl z nějaké série.:-) A myslím,že z téhle ty předešlé díly číst ani nebudu. Milá Lizzie totiž celou knížku řešila zda se má vdát za svého snoubence a nebo miluje jeho kamaráda. Takže pro mě nic moc.
A souhlasím s předešlým komentářem, spousta chyb.

greetchen
06.09.2017

Vyvrcholení série je trochu blábolivé, děj krkolomný a smýšlení hlavní hrdinky vrtošivé, ale na průměr to pořád stačí. Knize ovšem nepřidává ani mizerný překlad plný do očí bijících chyb.

hana.hanigerova
03.12.2015

Nejdřív jsem dala 4 hvězdičky, ale zpětně jsem musela jednu ubrat, protože pokud jsem dala druhému dílu 4, tenhle musí mít míň. Ano, je to bohužel tak - jak mě druhý díl série nabudil, tak mě tento trošku zklamal. Postavy (hlavně mužské) mi střídavě lezly na nervy, vůbec jsem nevěděla, jak chci, aby to dopadlo a celkově to bylo hodně zamotané.
Ne že by se mi ta kniha vyloženě nelíbila, to určitě ne, četla jsem ji ráda a celkem rychle, ale už to nebylo ono. Každopádně jsem byla velmi spokojená s Lizziiným kariérním vývojem. O tom jsem četla moc ráda, vztahy už mě tolik nezajímaly.

vaili
09.02.2015

S takovými knihami končím... to člověku vůbec nic nedá jen sebere čas :) pokud romantiku, tak si vezmu Petrusovou a je :)
Nebylo to úplně špatné, ale úplně mě točí když autorka otočí o 180 stupňů u popisu nějaké postavy....pan dokonalý se změní ve zmetka....to je ovšem specialita autorky :)

Paganfairy
11.06.2014

Kniha mě příliš neoslovila, přišlo mi, že se věci neustále točí kolem samých banalit. Doporučila bych ji pouze pro chvíle, kdy člověk úplně vypne a potřebuje si odpočinout... Jelikož v sobě nemá žádnou významnou pointu, čtenář, který by si chtěl touto knihou obohatit život, bude spíše zklamaný.

Ashlee7
22.02.2013

Autorku a její styl psaní mám ráda, ale jelikož jsem četla 2. a 3. díl po sobě, občas mi přišlo, že vše popisovala, v šílených kruzích než se dostala k jádru věci. Proto ubírám ohodnocení, občas mi to přišlo zdlouhavé..

kakabus
19.03.2012