Úspěšná smolařka

Úspěšná smolařka obálka knihy
Mé hodnocení:

Lizzie Nichols má problém. Nejde o to, že by v nejmenším netušila, co si počít se životem, anebo že peníze určené na nájemné roztomilého bytečku na Manhattanu právě utratila za letenku do Londýna, kde hodlá navštívit svého dávného přítele Andrewa K čemu je plánovat si budoucnost, když to udělala zase? Víte, Lizzie totiž neudrží jazyk za zuby. Nejde o to, že na sebe prozradí kdeco. Ona totiž vybrebentí úplně všechno! Hrozí ji, že zničí vše, včetně šance najít si opravdovou lásku Musí se pokusit udržet jazyk za zuby, aby zachránila, co se dá....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/4719/uspesna-smolarka-4719.jpg 3.7168

Lizzie Nicholsová 1.

Vydáno, BB art

Queen of Babble, 2006

Kniha Úspěšná smolařka

PheobeDomi
02.10.2020

Knížka se mi moc líbila, četla jsem ji na dovolené a zaujala mě. Upřímně nechápu všechny ty argumenty, že jiné knihy od Meg Cabot jsou lepší, protože jsem jiné nečetla, takže nemohu porovnávat. Kniha se mi tedy moc líbila, akorát mi tam vadilo jedno sexuální slovo
( nebudu jmenovat, kdo četl, ví) ale jinak byla knížka celkem fajn a mohu všem doporučit. :-)

verunka93
10.08.2020

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi čtivé, tato nebyla výjimka. Určitě si přečtu i další díl.

katallinka
08.12.2019

Velmi čtivá kniha s celkem vtipnou zápletkou. Exkurze do dějin módy byla zajímavá, ale poněkud zbytečná. Konec byl nádherný, přesně takový jak má u tohoto žánru vypadat. Nicméně hlavní hrdinka a začátek knihy hrůza. Myslela jsem, že knihu odložím. Naštěstí jsem to neudělala a myslím, že celkově to byla velmi příjemná kniha. Bez dalšího dílu se, ale asi obejdu.

nycol
08.08.2018

K vodě dobrý, oddychovka, je fuk, jestli vám vítr otočí stránku :)

greetchen
06.09.2017

Romantika trochu přitažená za vlasy, ale neurazí.

nani_nka
23.08.2017

Knižky od Meg Cabot milujem. Vďaka jej Denníku princeznej som v 14-tich objavila čaro kníh a od vtedy sa tešila na každú jej knihu. Avšak táto séria je tak strašne zlá. Cabot je síce typická tým, že v jej knihách sú rozsiahle vnútorné monológy hlavných hrdiniek, ale pri tejto sérii toho bolo až príliš. Hlavná hrdinka Lizzie je jedno nerozhodné, totálne naivné dievča, ktorej rozumové pochody ma ubíjali. Sériu som dočítala len kvôli tomu, že ju napísala Meg.

Shui-Xian
24.07.2017

Nemám nic proti odpočinkovým románům -ráda je čtu, když chci něco "zhltnout" během krátké doby, nebo proložit čtení hutnějších knih- ale tohle by byla intelektuální dovolená i pro retardovaného lenochoda. Meg Cabot přitom není špatná autorka: kam se poděl její důvtip během psaní téhle série, je mi záhadou.
Ze série mi přijde nejpovedenější druhý díl, kdy se Lizzie rozjíždí ve své profesi. Jmenovitě za ten nápad s přešíváním svatebních šatů dávám hvězdičku - to je atraktivní, svěží námět. Víc chválit nemůžu.

jajaza
18.04.2017

Mám ráda pohádky a toto je jedna z nich. Výborná četba třeba na dovolenou.