Stále s tebou

Stále s tebou https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472557/bmid_stale-s-tebou-357-472557.png 4 25 5

Když přijde Milly Bryneová o svého milovaného otce a přítele, zhroutí se jí svět. Smrt otce rozbíjí celou rodinu a ztráta spřízněné duše ji přiměje vzdát se lásky. Z jejího poklidného života se stane nekonečný chaos a zoufalství, ale když se do Dublinu nečekaně vrátí známá tvář, Milly konečně věří, že se všechno obrací k lepšímu. Časem ji však čeká důležité rozhodnutí: Je pro ni její současná životní cesta to pravé, nebo je čas na změnu? Ať už tak či onak, přichází na jednu velkou a jedinou pravdu: Život nestojí za to, dokud do něho nevložíte své srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Life After You , 2020

Kaja1
14.12.2023 3 z 5

Je to o hledání cesty nejen k lásce, ale i k tomu, aby člověk našel práci, která ho v životě uspokojuje. V Irsku zřejmě neplatí: "Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky"

denča1000
29.07.2023 4 z 5

Oddechový, pohodový příběh, který se dobře četl.

Buchtičkajani
04.02.2023 3 z 5

Příjemná předvídatelná odechovka.

pip11
12.05.2022 4 z 5

Ze začátku mě příběh příliš neoslovil, právnické prostředí… Ovšem s postupujícím dějem se to začalo pěkně vyvíjet až se z toho nakonec vyklubal moc pěkný příběh.

Mandlevest
05.05.2022 4 z 5

Stále s tebou je knížka, kterou jsem si na plánovaný pobyt v nemocnici vzala záměrně. Už jen ta krásná obálka, hned mě zaujala. A příběh mě nezklamal. Je sice předvídatelný, ale moc pěkně napsaný. Je v něm přátelství, rodina a také láska, vše v mixu lehce dojemného příběhu s koncem, který si budete přát. Knížka ničím výjimečná, ale vřelá a laskavá. Moc se mi líbila (a i sestřičce v IKEMu, která ji přelouskala na 2 nočních :-)). Milé odpočinkové čtení, které doporučím.

Autorovy knížky

2021  74%Stále s tebou

Kniha Stále s tebou je v