denča1000 denča1000 komentáře u knih

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Nejdřív mi trvalo se zorientovat v postavách, přeskakování mě mátlo, protože jsem nečekala, že se děj odehrává ve více rodinách. Trvalo mi se začíst a několikrát jsem proto knihu odložila.

Pak jsem tomu začínala přicházet na kloub a naopak jsem se nemohla od knihy odrhnout.

Když potom Rachel sedla do auta, bylo mi jasné, co se stane, ale následky jsem čekala horší.

Kniha je za mě povedená a moc fajn čtení.

19.03.2021 4 z 5

Líbánky Líbánky Tina Seskis

Příběh se odehrává v příjemném prostředí- na Maledivách. Pláže, slunce, dovolená.. Celý děj byl poměrně klidný a proto jsem si užívala i prostředí.. Ke konci už jsme si říkala, že to je zbytečně dlouhé a táhne se to.. A konce?? ČEKALA JSEM COKOLI, ALE TOHLE ROZOHDNĚ NEMOHL ČEKAT NIKDO... a takové konce miluju.. úplný zvrat..

31.01.2021 4 z 5

V úkrytu V úkrytu Liz Nugent

Od prvního řádku se mi kniha zalíbila, hltala jsem každý řádek a bavila mě. Vžila jsem se do knihy od samého začátku, což se mi né vždy stává. Pořád jsem měla tendenci číst a číst a vůbec knihu neodkládat. Nebyla pasáž, kdy by mě kniha nebavila. Kniha plná nových překvapení. Konec byl naprosto šokující a dokonalým zvratem, což od Thrillerů vždy očekávám a miluju ti na nich.

22.11.2020 5 z 5

Všechno, jen ne pravda Všechno, jen ne pravda Gillian McAllister

Trvalo mi dlouho, než jsem se do knihy opravdu začetla. Několikrát jsem ji odkládala a nebavila mě.

Asi v polovině jsem už potřebovala číst dál, jelikož jsem pořád čekala, jak se příběh rozuzlí a dopadne... Nakonec to bylo zklamání, absolutně nic, co by mě zaskočilo, nebo šokovalo. Místo thrilleru, bych spíš knihu nazvala pouze románem se šťastným koncem.

18.11.2020 2 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Celkově to byla poklidná kniha s příjemného prostředí předměstí, kde bydlí rodiny ovšem každý z nich má své tajemství, ale psycho nebo extra Thriller. Spíš bych řekla takový nevinný klidný Thriller.

Kniha se mi líbíla a byla zajímavá.

16.09.2020 5 z 5

Poslední příliv Poslední příliv Sandrine Collette

Čekala jsem od knihy zcela jiný průběh. Každopádně byla kniha velmi zajímává a napínavá. Byly tam lehce nějaké zvraty. Celkově se mi kniha líbila moc a příběh byl pro mě napínavý a těšila jsem se na závěr.

01.09.2020 4 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

Kniha byla skvělým letním čtením, které jsem na venkovní čtění hledala a naprosto skvěle splnila mé požadavky.

Smutný, ale silný příběh plný romantiky a bolestivých vzpomínek na minulost, ale i na hezké i krušné dětství... Sama jsem díky téhle knize často na své dětství zavzpomínala...

10.08.2020 5 z 5

Zapomenutá Zapomenutá Catherine McKenzie

Pohodová, letní oddechová kniha. Začátek byl zajímavější, než konec, který byl předvídatelný. Místy se kniha celkem vlekla, až mě nudila, neboť měla zbytečné pasáže o ničem.

25.07.2020 3 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Kniha patří mez ty, které se velmi dobře čtou. Střídá se vyprávění- pohled všech tří hlavních hrdinů. Ze začátku se kniha jeví poměrně nevinně, ovšem v polovině se začně dost vybarvovat. Nakonec jse to opravdu nečekené. Úplný konec je ovšem takový trošku otevřený, či nedokončený, takový konec se mi vůbec nelíbil, hlavně kvůli tomu, že je Emily negativní postava...

24.02.2020 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha je přesně ten druh, který mě neskutečně baví a hltám každou větu.

Příběh byl skvěle psaný, bavil mě styl psaní a pohled ( vyprávění) všech postav. Skvěle se kniha četla a nebyla, ani chvíli žádná nudná pasáž. Těžko se od příběhu dalo odtáhnout.

No a nakonec přišel šok a překvapení, kdo za tím vším stojí a to je to, co knize dalo grády a byla to třešnička na dortu!

Spisovatelka má samé baječné knihy, které mě opravdu baví.

19.02.2020 5 z 5

Útěk do divočiny Útěk do divočiny Jon Krakauer

Nebudu hodnit hvězdičkama, protože jsem knihu po pár stránkách odložila. Nebavila mě.

Mám moc ráda knihy z Amerického prostředí, ať už z města nebo z divočiny a přírody.

Četla jsem nedávno podobnou knihu o takové výpravě a tam mě moc zaujala a hltala jsem ji každým slovem, ale tohle mě vůbec nezaujalo a dokonce mě to nudilo. Od začátku stránky přeskakovaly.

13.02.2020

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Jelikož Amerika a New York obzvláť, je moje velká srdcovka a můj obrovský sen, už jen to byl důvod, proč jsem po knize sáhla.

Hltala jsem každý zážitek a vyprávění z poznávání samotného města New York, líbilo se mi a viděla jsem tam samu sebe. Každopádně jedná se o velmi oddechovou knihu, plnou romantiky a chvilkama mě teda kniha nudila, ale každým novým dnem v New Yorku, mě nuda přešla..

Více takových Amerických knih,ty já můůžu.

12.02.2020 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Kniha se velmi dobře četla, jedná se o velmi hezký klidný román. Musím ovšem říct, že celé se mi to zdálo až moc podezřelé, a proto jsem neustále čekala, že agentura bude podfuk, nebo že Jack bude masový vrah.... asi čtu moc detektivky.

Prostě oddechová kniha k večernímu čtění :).

10.02.2020 4 z 5

Se mnou si nezačínej Se mnou si nezačínej J. D. Robb (p)

Super detektivní příběh z prostředí New Yorku, čímž na mě kniha působila příjemně, jelikož tahle země patří mezi mé oblíbené . Příběh byl zajímavý a kniha se dobře četla. Nebyla zbytečně dlouhá a tak to má být.

Jediné co mi vadilo, bylo Roark, který pomáhal s vyšetřováním a nechápu z jakého důvodu.

07.02.2020 4 z 5

Žhavý led Žhavý led Nora Roberts

Od úplného začátku, do samého konce, to byla super kniha.

Nemám ráda zybečně dlouhé a nudné pasáže, jen proto, aby kniha měla více stran.
Méně je někdy více a proto se mi tahle kniha velmi líbila, dobře se četla a příběh byl moc fajn.

05.02.2020 4 z 5

Děti revoluce Děti revoluce Peter Robinson

Zbytečně dlouhý, táhnoucí se až nudný a docela nezáživý děj. Ke konci byla kniha již trošku čtivější, ale přesto ne nic, co bych nedokázala odložit.

03.02.2020 2 z 5

Psí cesta Psí cesta W. Bruce Cameron

Oproti první knize Psí poslání, je takhle slabší. První díl se mi líbil mnohem více. Psí cesta byla spíše o hlavní postavě Clarity. I tak se mi ale kniha líbila a ráda sáhnu po dalším dílu.

01.01.2020 5 z 5

Nádherný život Nádherný život Danielle Steel

Velice sladký,až přesládlý odděchový příběh, pro pohodové čtění. Malinký, ovšem podstatný zvrat v příběhu.

Pro mě velké plus, jelikož se odehrává v srdci New Yorku.

V knize nemám do vytknout.

08.10.2019 3 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Od prvního řádku jsme věděla, že mě kniha bude bavit a bude se mi líbít a byla to pravda.

Příběh byl ze zajímavého prostředí se zajímavým dějem.
Byl to neúplně obyčejný děj, jako každý jiný. Kniha byla z jiného pohledu.
Každopádně jsem od knihy čekala větší zvrat a připravovala jsem se na něj, ale on vlastně nepřišel. Přemítala jsem si v hlavě, jak to celé dopadne, ale asi jsem měla příliš bujnou fantazii. Čekala jsem, že Cliftonův příběh skončí jinak a i konec hlavní hrdinky jsem čekala větší napětí.

20.09.2019 5 z 5

Bez slitování Bez slitování Tim Weaver

Poměrně hodně dlouhý a možná až zbytečně natáhlý příběh.

Hodně zamotaný, plný zvratů a nutno číst na jedenkrát, protože když člověk knihu na jeden den odloží, pak zapomene, co se vlastně naposledy oedehrálo, jak moc je zamotaný.

Každopdáně příběh to byl zajímavý.

13.09.2019 4 z 5