denča1000 denča1000 komentáře u knih

Nechápu, jak to dokáže Nechápu, jak to dokáže Allison Pearson

Poměrně hektický příběh, který ale stále táhl číst dál.

27.07.2022 3 z 5

Domek na pláži Domek na pláži Jane Green

Poklidné čtení do letních dnů.

05.07.2022 4 z 5

Před pádem Před pádem Noah Hawley

Začátkem mě bavil více než závěr, což samozřejmě nebývá zvykem.

Od začátku jsme byla do knihy zakousnutá, ale musela jsem se dokopat ji dočíst, čekala jsem od závěru mnohem víc, nikoli takový nudný závěr a ukončený příběh hlavní postavy v 5 větách.

17.05.2022 3 z 5

Dům na pláži Dům na pláži James Patterson

Kniha se velmi dobře četla, velmi mi vyhovovalo rozdělení částí. Docela zajímavý příběh.

31.03.2022 3 z 5

Tajnosti vdaných žen Tajnosti vdaných žen Carol Mason

Velmi čtivá, klidná, příjemná a napínavá kniha, již od první chvíle.

Doufala jsem v takový konec, jaký byl.

08.03.2022 4 z 5

Polibek v New Yorku Polibek v New Yorku Catherine Rider

Knihu jsem nedočetla, nezaujala mě, vůbec mě nechytla a při čtení jsem se nudila.

07.03.2022 1 z 5

Vzpomínáš si? Vzpomínáš si? Sophie Kinsella (p)

Příjemný, čtivý a oddechový román, od kterého se těžko odpoutává, protože čtenáře stále láka číst dál.

24.02.2022 4 z 5

Cílová rovinka Cílová rovinka Dick Francis (p)

Knihy od Dicka jsou vždy velmi čtivé a napínavé, kdy na konci nás čeká boj a rozzuzlení příběhu. Stejně tak tomu bylo i teď. Tento příběh byl poněkud delší a zdlouhavější, ale pořád se něco dělo, takže stále napínavý.

23.02.2022 4 z 5

Dokonalá nevěsta Dokonalá nevěsta Sophie Kinsella (p)

Poměrně oddechový trošku zapletený román.

18.02.2022 4 z 5

Bohyně v domácnosti Bohyně v domácnosti Sophie Kinsella (p)

Další super oddechová kniha, od autorky, kterou jsem si v poslední době oblíbila.

Příběh se četl velmi příjemně. Bylo by fajn, kdyby byl zfilmovaný, určitě by to byl super pohodový film. Konec se mi ovšem nelíbil, protože jsem čekala a doufala, že to neodmítne.

13.11.2021 4 z 5

Láska na zavolanou Láska na zavolanou Madeleine Wickham

Milá, čtivá, oddechová kniha, který zaujme a nepustí.

08.11.2021 4 z 5

Návrat na ostrov kamélií Návrat na ostrov kamélií Tabea Bach (p)

Ačkoli se příběh odehrával na ostrově zničeném bouří, jednalo se o klidnou oddechovou knihu.

10.08.2021 4 z 5

Gump – pes, který naučil lidi žít Gump – pes, který naučil lidi žít Filip Rožek

Přečteno hned. Nádherná kniha, která Vás chytne a nepustí. Smutná, ale bohužel pravdivá. Kniha se dost podobá Psímu poslání, ale v české verzi. Jediné velké mínus je to, že je kniha velmi krátká.

24.07.2021 5 z 5

Víkend s přáteli Víkend s přáteli Sophie Kinsella (p)

Oddechové fajn čtení, pro krásné letní dny.

18.07.2021 3 z 5

Rančerova žena Rančerova žena Anne Marie Winston

Další z oddechových románů, které člověk přečte během chvilky.

11.06.2021 3 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Krásný napínavý román. Od začátku čtenář ví, jak to dopadne, přesto hltá každé slovo. Moc povedený příběh.

09.06.2021 5 z 5

Úkryt na ranči Úkryt na ranči Laurie Paige

Úplně ideální oddychový román s troškou napětí. Super letní čtení z prostředí ranče :).

07.06.2021 5 z 5

Lidé, kteří mě znali Lidé, kteří mě znali Kim Hooper

Úžasný, velmi dobři čtivý příběh z nádherného prostředí Ameriky.

Bohužel jsem byla velmi zklamaná, když jsem knihu dočetla a příběh zůstal bez konce...

04.06.2021 5 z 5

Tropická deprese Tropická deprese Jeff Lindsay (p)

Takový rychlá, dobře čtivá detektivka, který není zbytečně dlouhá a nudná. V knize nebyly žádné zbytečné pasáže. Občas se vyskytla i vtipná hláška.

Příjemné letní čtení z příjemného místa světa.

26.05.2021 4 z 5

Krása Krása Louise Bagshawe (p)

Moc skvělá kniha. Je hodně čtivá a ačkoli poměrně tlustá, stále se něco děje v knize nebyla místa, kde bych se nudila, či chtěla knihu odložit. Super pohodové počtení.

23.05.2021 4 z 5