Vzpomínáš si?

Nedokonalý život je nyní perfektní Po autohavárii, při níž utrpěla úraz hlavy s následnou amnézií, se Lexi Smartová probouzí v nemocnici v přesvědčení, že je rok 2004 a že právě zmeškala pohřeb svého otce. Ve skutečnosti je o tři roky víc a překvapivě vypadá spíš jako modelka, má úžasného manžela, skvělou práci a bydlí v senzačním bytě. Vypadá to jako splněný sen. Původní nadšení z nového a báječného života vystřídá brzy smutek z toho, že současně přišla o všechny kamarádky a stala se člověkem, kterého sama nepoznává. Snaží se zjistit, jak k tomu vlastně došlo....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/129077/vzpominas-si-129077.jpg 4.3375

Remember Me? (2008)

Vydáno:, BB art

Kniha Vzpomínáš si?

alekis

Snaha o záhadu, která záhadou není. Kdyby byla knížka o třetinu až polovinu kratší... Příliš zdlouhavé, příliš pomalé tempo, postavy nudné až běda, všechno nereálné. U "pravých" romancí člověk ví, co může čekat, ty unesou skoro všechno, tohle ale není ani romance, ani román ze současnosti, sorry, je to z drtivé většiny jenom snůška plků. Už jsem četla od této autorky roztomilejší, čtivější, příjemnější romány, tohle byl zabitý čas ve snaze přečíst si odlehčenou literaturu. A to opravdu nerada haním a většinou i těm sebeneskutečnějším románkům dávám vysoká hodnocení...

jana79

Me kniha bavila od zacatku az dokonce. A rozhodně nechybi v moji knihovnicce. Je boží.

Nixa
09.10.2018

Kniha se mi četla moc dobře, ale za mě byla prostě o trochu slabší než knihy, které jsem od autorky četla.

Aquagirl
06.10.2018

Jedna z mých dvou nejmilejších knížek od Sophie, spolu s úžasnou "V rytmu charlestonu". Skvělý příběh, napětí, humor a romantika, to mě prostě baví :-)

lenka5660
09.08.2018

Vtipné i romantické. Často jsem se u téhle knížky zasmála.

pip11
01.08.2018

U knihy jsem se příjemně bavila. Je to pěkný, úsměvný a pohodový příběh. Čte se velmi svižně.

elisa194
31.07.2018

Ze začátku se mi kniha hodně líbila, bylo napínavé na co si hlavní hrdinka vzpomene a jak bude pokračovat příběh dál. Bohužel se s tím autorka moc dobře nepoprala a kniha pomalu ztrácela napětí a příběh začal upadat. Věta ty si opravdu nic nepamatujes mi zacala lézt na nervy. Takže jsem z toho docela na vazkach, jestli bych ji doporučila, ale i tak by si zasloužila tri a pul hvězdičky.

princeznaaura
13.06.2018

Téma knihy mě nadchlo. Jak křehké je tělo, když jen nějaký neuron v mozku vypoví službu, pak je všechno jinak. Myšlenky, vzpomínky, osobnost a pozlátko je pryč. Zbyde jen prostý člověk, které má i srdce a cit.