Dům na pláži

Dům na pláži https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/9807/bmid_dum-na-plazi-hhb-9807.jpg 4 103 18

Jack Mullen v New Yorku studuje práva. Tam se dozví zdrcující zprávu, že jeho bratr Peter se utopil v oceánu poblíž East Hamptonu. Jack pojme podezření, že to nemohla být nešťastná náhoda, za kterou je Peterova smrt navenek vydávána. Jeho smrt si musel někdo přát. Proč policie tvrdí opak? Jackovo úsilí zjistit další podrobnosti o bratrově poslední noci narazí na bariéru právníků, policistů a placených strážců, kteří se urputně snaží chránit bohaté letní hosty honosného letoviska před jakýmikoli nepříjemnostmi...... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Alpress

The Beach House , 2002

denča1000
31.03.2022 3 z 5

Kniha se velmi dobře četla, velmi mi vyhovovalo rozdělení částí. Docela zajímavý příběh.

Niu
11.04.2021 5 z 5

Původně jsem myslela, že knihu ani nedočtu. Byla jsem tak zasažená tím syrově popsaným dějem - bum bác a je to. V současné době píší autoři trochu jiným stylem. Je pravda, že moc nemusím psychohry v knihách, jsem na to celkem citlivá, takže celý tenhle komplot mě dost štval. Ale protože nemám ráda nedočtené knihy, tak jsem se hecla. No a páááááni, druhá polovina knihy stála za to. Konečně satisfakce. Ne ve formě nějakého namakaného superhrdiny, který zjedná pořádek :o) Celé rozuzlení mi stálo za tu námahu a dnes jsem dočetla knihu s úsměvem na rtech a křičela jsem, joooo, to vám patří!!!! :o) Všichni Mullenovi a jejich přátelé si mě získali.

veveronka
10.03.2018 5 z 5

Super,jako vždy přečtené jedním dechem

moudivlacek
21.02.2018 4 z 5

Není to špatné, ale já jsem náročný čtenář, a možná i zhýčkaná sérií o Alexu Crossovi. Každopádně to má do sebe, zde je hlavní velmi závažný společenský problém - pár bohatých lidí si myslí, že jsou něco víc jak ti obyčejní, že jsou snad bozi a že si mohou vše dovolit a vše jim projde. Jak zde hlavní hrdina dokáže, mohou se mýlit a občas se pravda skutečně prosadí spolu s právem a spravedlností.

i.stefany
08.08.2017 3 z 5

Knížka se mi dobře četla, líbilo se mi prostředí, ale jinak takový lepší průměr.

konicekbily
02.04.2017 2 z 5

Moc se mu to nepovedlo.

Ivetaa
10.07.2015 1 z 5

Román je hodně slabý, děj místy až nudný a nereálný. Byla to u mě celkem ztráta času.

ovpana
12.06.2015 3 z 5

Docela dobrá kniha,ale již jsem četla daleko lepší.

svetluszka
10.02.2014 3 z 5

Dobrá, stojí za to si ji přečíst, ale taky už jsem od autora četla lepší.

Laf
25.01.2014 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Docela jsem se obávala, jestli vůbec bude mít nějaké rozuzlení, když hlavnímu hrdinovi všichni házeli klacky pod nohy a ti mocní si žili vesele dál. Ale jako většina knih i tato skončila se šťastným koncem. :)

Lenka
01.02.2013 4 z 5

Knížka se mi líbila. Ale četla jsem od tohoto autora lepší.

Petruše90
15.01.2013 4 z 5

Zatím jsem od Pattersona četla jen tuhle knihu, ale má prý aj lepší. Přesto... mě se líbila :)

bovinka
12.11.2012 1 z 5

Musím oblíbenému autorovi za tuto knihu dát jen jednu hvězdičku. Opravdu- příběh, zápletka a rozuzlení velmi primitivní.

K.accka
16.09.2012 2 z 5

Tak nějak mě tato kniha nenadchla, takový průměr. Patterson má lepší knihy!

soukroma
30.08.2012 1 z 5

Slabé, naivní, vysoce nepravděpodobné - velké zklamání.

JaneTrestry
01.01.2012

Tak měla jsem obavy tuto knihu číst, že bude stát za houby, ale jsem ráda, že jsem si ji přečetla a zmýlila jsem se, protože tato kniha se mi moc líbila. Sice se od začátku ví, kdo jsou vrazi, ale hodně se mi líbilo, než padla nad nimi klec a vše vyšlo najevo. Taky jsem tuto knihu docela prožívala, tak že mohu jen doporučit :)

Vendelína
12.09.2011 4 z 5

Andrys napsala, že se jí kniha nelíbila, ale mě zase ano. Nejedná o klasickou detektivku nebo thriller. Líbilo se mi, že zločin odhaluje člověk z lidu a ne detektiv. Je pravda, že kniha nemá takový spád jako jiné autorovy knihy.

Andrys
30.11.-0001 3 z 5

Tato kniha se mi nějak nelíbila. Bylo to zřejmě obsahem, který mi připomínal romány z lékařského prostředí (Cook, Palmer), kdy jsou všichni proti jednotlivci (okolí včetně nějakého státního aparátu) a nakonec to vše dobře dopadne a je tu šťastný konec, ve kterém všichni spolu žili šťastně až do smrti.

Autoři knihy

James Patterson