Domek na pláži

Nan je vdova, děti jí už vylétly z hnízda a z ní je dnes zcela nezávislá, ničím nesvázaná žena, které je naprosto jedno, co si lidé myslí. Ale pak zjistí, že jí nějak docházejí peníze a že by mohla přijít o svůj milovaný domek. Proto se rozhodne pronajmout přes léto ve svém domku pokoje, do kterých tak s nájemníky vstupuje hluk, smích i slzy. A s nimi i Daniel, rozvedený otec dvou dcer, který se snaží zjistit, kým doopravdy je. A také Daff, rozvedená matka vzdorovitého pubertálního potomka. A do toho přijíždí na léto nečekaně i Nanin syn…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22680/domek-na-plazi-sn7-22680.jpg 3.866

Vydáno: , BB art

The Beach House, 2008

Kniha Domek na pláži

knihovna22
30.11.2020

Stačí asi jedno slovo - naivní.

knihovniceS
29.08.2019

Je mi líto, 4 dny jsem četla 70 stran a kniha mě nezaujala. Nějak mi to nejde. Ohlasy na DB knih jsou kladné, nalákalo mě to, ale příběh mě nestrhl . Zaklapla jsem knihu a pokračuji jiným příběhem.

Aleh
21.08.2017

Tak to je opravdu prázdninová četba. Domek na pláži. Komu by se nelíbilo strávit celé prázdniny u moře? První klienti domku na pláži stojí všichni takříkajíc každý na své osudové životní křižovatce. Skončila jedna životní etapa. Rozchod, rozvod, uvědomění si svého já, ..... A co dál? Kudy se bude ubírat jejich další život? Je léto a ocitnou se v domku na pláži.... Přijíždějí, aby si ujasnili, co bude dál. Čtení jako stvořené na letní dovolenou.

bábuška
11.06.2017

Knížka pro letní nicnedělání. Příběh starší dámy žijící ve starém rodném domě v krásném prostředí u moře. A na léto nabídne pobyt v tomto domě několika zcela neznámým lidem, kteří si přijedou vyléčit své citové problémy, hlavně prohry, do tohoto klidného koutku světa. A tak vznikne vzácné společenství mužů, žen i dětí,přesně tak, jak v správné oddychovce má být.

Jaruš7
25.06.2016

Domek na pláži , nostalgická idylka pro vzpomínky i energie pro změnu , to je inspirace přírodní lokalitou, která vyvolá lidskou touhu po pocitu vyladit život tak , aby stálo za to žít, se nese celým příběhem.

mschmidtova
14.05.2016

Nádherná pohodovka k odreagování. Dostala jsem chuť strávit dovolenou na takovém místě, jaké je popisováno v knize. Docela všem postavám závidím, že se na tak krásném místě spolu sešly a bylo jim tam spolu hezky.

majdvorka
17.02.2016

Pohodovka, oddychovka, zábavné, děj plyne, věci se dějí....

Floriška7
18.01.2016

Jak už tu bylo napsáno, taková pohádka pro dospělé. Občas proč ne. Neurazí ani výrazně nenadchne. Jako odpočinkové čtení je dobrá.