Domek na pláži

Nan je vdova, děti jí už vylétly z hnízda a z ní je dnes zcela nezávislá, ničím nesvázaná žena, které je naprosto jedno, co si lidé myslí. Ale pak zjistí, že jí nějak docházejí peníze a že by mohla přijít o svůj milovaný domek. Proto se rozhodne pronajmout přes léto ve svém domku pokoje, do kterých tak s nájemníky vstupuje hluk, smích i slzy. A s nimi i Daniel, rozvedený otec dvou dcer, který se snaží zjistit, kým doopravdy je. A také Daff, rozvedená matka vzdorovitého pubertálního potomka. A do toho přijíždí na léto nečekaně i Nanin syn…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/22_/22680/big_domek-na-plazi-sn7-22680.jpg 3.871

Vydáno: , BB art

The Beach House, 2008

Kniha Domek na pláži

denča1000

Poklidné čtení do letních dnů.

zuzi1162

Příjmená pohodovka k odreagování.

pch1976
27.12.2021

Opravdu naivní kniha. Těžká nuda. Po 50 stránce odloženo.

knihovna22
30.11.2020

Stačí asi jedno slovo - naivní.

knihovniceS
29.08.2019

Je mi líto, 4 dny jsem četla 70 stran a kniha mě nezaujala. Nějak mi to nejde. Ohlasy na DB knih jsou kladné, nalákalo mě to, ale příběh mě nestrhl . Zaklapla jsem knihu a pokračuji jiným příběhem.

Aleh
21.08.2017

Tak to je opravdu prázdninová četba. Domek na pláži. Komu by se nelíbilo strávit celé prázdniny u moře? První klienti domku na pláži stojí všichni takříkajíc každý na své osudové životní křižovatce. Skončila jedna životní etapa. Rozchod, rozvod, uvědomění si svého já, ..... A co dál? Kudy se bude ubírat jejich další život? Je léto a ocitnou se v domku na pláži.... Přijíždějí, aby si ujasnili, co bude dál. Čtení jako stvořené na letní dovolenou.

bábuška
11.06.2017

Knížka pro letní nicnedělání. Příběh starší dámy žijící ve starém rodném domě v krásném prostředí u moře. A na léto nabídne pobyt v tomto domě několika zcela neznámým lidem, kteří si přijedou vyléčit své citové problémy, hlavně prohry, do tohoto klidného koutku světa. A tak vznikne vzácné společenství mužů, žen i dětí,přesně tak, jak v správné oddychovce má být.

Jaruš7
25.06.2016

Domek na pláži , nostalgická idylka pro vzpomínky i energie pro změnu , to je inspirace přírodní lokalitou, která vyvolá lidskou touhu po pocitu vyladit život tak , aby stálo za to žít, se nese celým příběhem.