Dokonalá nevěsta

Příběh plný tajemství a úskalí lásky V osmnácti je onoho nádherného oxfordského léta Milly ochotná téměř k čemukoli, a když se jí Allan, který se stal součástí jejího nového vzrušujícího života, zeptá, zda by si ho nevzala, aby mohl zůstat v zemi, nezaváhá ani na vteřinu. O deset let později je Milly někdo naprosto jiný. Je zasnoubená se Simonem – bohatým, seriózním člověkem, který ji považuje za téměř dokonalou ženu – a čeká ji obrovská a nákladná svatba. Svá tajemství v sobě uzamkla tak bezpečně a hluboko, až se téměř sama přesvědčila, že neexistují – dokud ji pouhé čtyři dny před svatbou minulost nedohoní....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/105437/dokonala-nevesta-105437.jpg 3.5221
Vydáno, BB art

The Wedding Girl, 1999

Kniha Dokonalá nevěsta

YA-girl

Očekávala jsem takový ten živější, jiskrnější vypravěčský styl, jaký znám z "shopaholic série", ale i tak jsem byla příjemně překvapená :). Děj románu se odehrává v několika dnech těsně před megasvatbou. Díky vyprávění v er-formě nebyla kniha až tak záživná, ale zvolený vypravěčský styl zase umožnil na celý příběh nahlédnout z pohledu mnoha zúčastněných postav. Myslela jsem, že linka příběhu bude jednoduchá a přímočará, ale překvapilo mě tam několik neočekávaných, přesto krásně uvěřitelných zvratů nebo třeba změn v uvažování postav.

Allys

Príbeh začal celkom zaujímavo, ale časom ma hlúposť a primitívnosť hlavnej hrdinky začala iritovať. Tak v polovici som už nemala chuť knihu dočítať vôbec, zachránili to však ostatné postavy, ktoré boli sympatickejšie. Bolo tam zopár rozhovorov so zaujímavými myšlienkami (avšak nikdy nebola ich súčasťou Milly :-D ) .Čakala som oddychový, nenáročný príbeh, možno trochu humorný, ale nečakala som, že hlavná zápletka bude fakt z čistej hlúposti nejakej dievčiny a vtipné to teda nebolo, skôr na zaplakanie, že toto snáď nie je ani možné :-D

DanaKa81

příběh dokonalé nevěsty mi přišel docela originální, krásná oddechová četba. Určitě autorku nezavrhnu a v budoucnosti si od ní přečtu i něco dalšího

Kerberos

Moje první knížka od Kinselliové.Za hloupost se platí,hlavní hrdinku dostihne těsně před svatbou chyba z mládí.

Slůník
17.11.2019

Velmi příjemná oddechovka!

Joyce24
15.08.2019

Velmi slabá knížka od této autorky, už jsem četla lepší. Naivní hlavní hrdinka mi lezla na nervy a dočetla jsem jen proto, že nemám ráda nedočtené knížky.

Gabca1990
03.06.2019

Od této autorky jsem četla i lepší, ale oddechová knížka, která určitě neurazí

iiiccc
23.01.2019odpad!

Příběh dospělé ženy chovající se dětinsky, která není schopná nepříjemné věci dotáhnout do konce. Výsledkem tohoto přístupu jsou naprosto zbytečné komplikace provázející celý příběh, který působí jako kdyby autorka samotnou postavou Milly pohrdala a jejím jediným cílem bylo ji ještě víc ponížit. Nejslabší dílo této spisovatelky.

Leo
Leo