Tajnosti vdaných žen

Tajnosti vdaných žen https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1733/bmid_tajnosti-vdanych-zen-UFW-1733.jpg 4 70 19

Jak dobře ve skutečnosti známe vlastního manžela, nejlepší kamarádky a konečně i samy sebe? O tom vypráví kniha Tajnosti vdaných žen, román, který odemyká dveře k životu v manželství. Nevěra je snazší, než byste si mysleli. Jill a Rob žijí ve šťastném manželství – dokud ovšem nezjistí, že kvůli Robovi nemohou mít děti. Pro Jill to rozhodně neznamená konec světa. Ke štěstí jí stačí věrný manžel, který ji hluboce miluje a dává jejímu životu smysl. Jenže Rob úplně ztratil zájem o sex a odmítá se s ní o tom dokonce i bavit. Vlastně už si neumí promluvit vůbec o ničem. Manželství se ocitá v krizi a když se na obzoru objeví jiný muž, Jill, zmítaná pochybnostmi, bojuje s pokušením… To vše se odehrává ve chvíli, kdy si jedna z jejích nejlepších kamarádek právě užívá nejlepšího sexu svého života (za manželovými zády) a ta druhá sebe i své okolí přesvědčuje o tom, že má báječného muže, který po ní ještě i po letech touží. Jenže zdání často klame, což Jill tváří v tvář manželské krizi, nevěře i pravému přátelství brzy zjistí…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Rybka Publishers

Secrets of Married Women , 2007

Kopretinka784
11.03.2024 4 z 5

Opět další doporučená kniha. Zpočátku se mi do ní moc nechtělo, ale hned jsem se začetla. Pěkné čtení - reálný příběh ze života. Svým způsobem i napínavý - jak se osudy tří kamarádek propletou, jak zjistí, že mají víc společného než si myslely a jak si se svými problémy poradí. A poradily.
Už ted´jsem zvědavá na další autorčinu knihu.

knihovnička007
04.02.2024 2 z 5

Příběh tří kamarádek-Leigh, Wendy a vypravěčky Jill. Každá má svého manžela, svou větší či menší rodinu, své sny, touhy a problémy. Každá si myslí, že to její trápení je to největší a všude jinde je tráva zelenější...
Místy mi příběh přišel jako vyprávění puberťačky, která je naštvaná na své rodiče. Částečně jsem Jill chápala, ale...
Kniha není špatná, je taková jednodušší, čte se rychle. Doporučuji na dovolenou v létě k vodě nebo na dlouhé zimní večery :) Nečekejte nic převratného, ale neurazí.

lulucinax
04.02.2024 5 z 5

Skvěle napsaný román o nevěře, důvěře, vztazích a životě. Kniha mě úplně pohltila a dostala.
Velmi dobře psychologicky propracované, že i slza ukápla. Rozhodně doporučuji k přečtení.

Aranel15
20.12.2023 4 z 5

Od knihy jsem čekala jen nějaká malá tajemství, takže nevěry mě trochu překvapily. Ale potvrdilo se zde staré známé pravidlo nikdy nikomu nevěř. I z té nejlepší kamarádky se rázem může stát zhrzená žena, která se promění na rozzuřenou bestii.

Toledo
12.04.2023 5 z 5

Trochu se divím tomu nízkému hodnocení, protože já jsem byla z knihy nadšená. Četlo se to samo a nemohla jsem příběh odložit, zase úplně něco jiného.

Termaap
21.11.2022 4 z 5

Co je správné a co už je za hranou? Jak se k nastalé situaci postavit jako kamarádka, jako manžel, jako manželka či jako matka? Je lepší mlčet či promluvit? Nebo zkrátka neexistuje žádná ideální cesta a obě varianty tak jako tak někomu ublíží? Opravdu zajímavé nahlédnutí do mezilidských vztahů, které jsem pro napětí jen těžko odkládala.

Han-nah
24.10.2022 4 z 5

Dalo by se říct, že příběh tří kamarádek je z našeho běžného života. Jak se říká, dva přátelé jsou akorát a tři už je moc, tak jsou věci, které se mohou stát, ale měly by se uchovat v Pandořině skříňce. Slovo vyřčené v důvěrném hovoru se stane veřejným, když se kamarádky rozhádají a když jde o nevěru, je to ještě horší i pro jejich partnery. Na to přijde i Jill, která taky s manželem řeší krizi a zároveň řeší nemoc své maminky . Flirt je flirt, ale nevěra zasáhne mnoho lidí a je zde výstižně popsáno, jak ji kdo přijme.

Mandlevest
28.08.2022 5 z 5

Moc pěkný příběh pro dva večery. Opět kniha, od které jsem moc nečekala a takové milé překvapení. Autorka reálně, ale velmi čtivě, popisuje příběh tří kamarádek, kterým do života vstoupí nevěra a změní jim životy. Zejména příběh Jill a Roba se mi velmi líbil, fandila jsem jim moc. Kniha již u nás vyšla ve dvou vydáních, já si ji půjčila s více povedenou obálkou a zřejmě jiným překladem než se zobrazuje zde na databázi. Jsem překvapená, jak má kniha málo hodnocení a je v modrých číslech. Mně se líbila moc a určitě ji čtenářkám, které mají rády příběhy např. C. Hoover, doporučuji.

ruzovka
25.07.2022

Krásný příběh ze života, takové knihy ráda čtu. Oddychovka, která ale není bezduchou červenou knihovnou, ale reálné osudy žen a jejich rodin.

denča1000
08.03.2022 4 z 5

Velmi čtivá, klidná, příjemná a napínavá kniha, již od první chvíle.

Doufala jsem v takový konec, jaký byl.

markej
07.07.2021 4 z 5

Knížka se mi líbila hlavně z toho důvodu, že mi připadala uvěřitelná, ženským hrdinkám jsem naprosto rozuměla a dokázala se do nich plně vcítit.

lidunka1
18.12.2017 4 z 5

Na můj vkus trochu moc líčení sexu, ale knížka se četla dobře a i její poselství je potřebné.

helenkan
05.07.2017 3 z 5

Opravdový příběh ze života. Není dobré zkoušet štěstí jinde. Nakonec zjistíte,že to byla velká hloupost. Jenže už může být pozdě a zbyde jen pokažené manželství, přátelství a život v troskách. Aspoň ten konec byl trochu pozitivní.
A jinak, dobré čtení.

tess.de.veles
06.04.2017 4 z 5

Prijemna kniha ze zivota.....s dobrym koncem, aspon pro nekoho :)

maličkán
22.11.2015 5 z 5

Moc se mi do této knihy nechtělo, raději šáhnu po detektivce nebo thrileru. Nakonec mně mile překvapila, opravdu zajímavé téma,dobře napsaná, hodnotím pěti body.

kiraa
25.08.2015 4 z 5

Moderní příběh tří kamarádek, jejich manželské slasti i strasti. Určeno všem zadaným i nezadaným, kterým se zdá za plotem tráva zelenější. :)

Jaruce
12.08.2015 4 z 5

Příběh z normálního života, myslím že je dost reálný a právě proto se mi líbil.

Bublinka
17.02.2012 5 z 5

Musím napsat, že ač jsem čekala od této knihy, tzv. oddychovku, našla jsem v ní i moc krásný příběh s ještě krásnějším koncem. Nebyla to tuctovka, ale moc hezky čtená kniha.

Aries
26.07.2011 3 z 5

kniha se dobře čte, je to odpočinková četba. Ale stačí jednou, už se k ní vracet nebudu

nevěra manželství tajemství

Carol Mason
britská, 1969
2020  72%Když jsme se viděli naposled
2008  73%Tajnosti vdaných žen

Kniha Tajnosti vdaných žen je v