Tajnosti vdaných žen

Jak dobře ve skutečnosti známe vlastního manžela, nejlepší kamarádky a konečně i samy sebe? O tom vypráví kniha Tajnosti vdaných žen, román, který odemyká dveře k životu v manželství. Nevěra je snazší, než byste si mysleli. Jill a Rob žijí ve šťastném manželství – dokud ovšem nezjistí, že kvůli Robovi nemohou mít děti. Pro Jill to rozhodně neznamená konec světa. Ke štěstí jí stačí věrný manžel, který ji hluboce miluje a dává jejímu životu smysl. Jenže Rob úplně ztratil zájem o sex a odmítá se s ní o tom dokonce i bavit. Vlastně už si neumí promluvit vůbec o ničem. Manželství se ocitá v krizi a když se na obzoru objeví jiný muž, Jill, zmítaná pochybnostmi, bojuje s pokušením… To vše se odehrává ve chvíli, kdy si jedna z jejích nejlepších kamarádek právě užívá nejlepšího sexu svého života (za manželovými zády) a ta druhá sebe i své okolí přesvědčuje o tom, že má báječného muže, který po ní ještě i po letech touží. Jenže zdání často klame, což Jill tváří v tvář manželské krizi, nevěře i pravému přátelství brzy zjistí…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/1733/big_tajnosti-vdanych-zen-UFW-1733.jpg 3.734

Vydáno: , Rybka Publishers

Secrets of Married Women, 2007

Kniha Tajnosti vdaných žen

markej

Knížka se mi líbila hlavně z toho důvodu, že mi připadala uvěřitelná, ženským hrdinkám jsem naprosto rozuměla a dokázala se do nich plně vcítit.

lidunka1
18.12.2017

Na můj vkus trochu moc líčení sexu, ale knížka se četla dobře a i její poselství je potřebné.

helenkan
05.07.2017

Opravdový příběh ze života. Není dobré zkoušet štěstí jinde. Nakonec zjistíte,že to byla velká hloupost. Jenže už může být pozdě a zbyde jen pokažené manželství, přátelství a život v troskách. Aspoň ten konec byl trochu pozitivní.
A jinak, dobré čtení.

tess.de.veles
06.04.2017

Prijemna kniha ze zivota.....s dobrym koncem, aspon pro nekoho :)

maličkán
22.11.2015

Moc se mi do této knihy nechtělo, raději šáhnu po detektivce nebo thrileru. Nakonec mně mile překvapila, opravdu zajímavé téma,dobře napsaná, hodnotím pěti body.

kiraa
25.08.2015

Moderní příběh tří kamarádek, jejich manželské slasti i strasti. Určeno všem zadaným i nezadaným, kterým se zdá za plotem tráva zelenější. :)

Jaruce
12.08.2015

Příběh z normálního života, myslím že je dost reálný a právě proto se mi líbil.

Bublinka
17.02.2012

Musím napsat, že ač jsem čekala od této knihy, tzv. oddychovku, našla jsem v ní i moc krásný příběh s ještě krásnějším koncem. Nebyla to tuctovka, ale moc hezky čtená kniha.