Krása

Krása https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207322/bmid_krasa-FHi-207322.jpg 4 62 14

Nenechte se ve snech omezovat. Buďte smělí. Vítejte na Manhattanu, ve světě nové knihy Louisy Bagshawe. Narození Diny Kaneové nikdo nepřivítal s radostí. Pro náročnou sobeckou matku a udřeného otce představovala jen krk navíc. Ani jako výborná studentka se mezi spolužáky nestala oblíbenou. Místo, aby pokračovala ve studiích, musí se Dina od osmnácti let postarat sama o sebe. A s chytrou hlavou, houževnatostí a dobrými nápady krůček po krůčku postupuje vpřed. Schytává od života tvrdé rány, ale naučí se vyhrávat. Kdo neriskuje…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , BB art

Beauty , 2014

sarka5148
28.11.2022 5 z 5

Jednohubka na 2 dny, příběh bych přirovnala k Jackie Collins, nic na co bych vzpomínala, ale chytlavý děj s happy endem

denča1000
23.05.2021 4 z 5

Moc skvělá kniha. Je hodně čtivá a ačkoli poměrně tlustá, stále se něco děje v knize nebyla místa, kde bych se nudila, či chtěla knihu odložit. Super pohodové počtení.

kris.docekalova
02.04.2021 5 z 5

Tato knížka byla naprosto perfektní. Neuvěřitelně poutavý příběh, který byl zároveň inspirativní. Ne že bych si teď šla založit svojí firmu, ale trochu mě nakopnul motivací zase, která mi trochu momentálně chyběla. Hrdinka, která pochází z poměrně slušné rodiny, ale bohužel všechno světlo je namířeno na jejího staršího bratra, ona byla nechtěná. Strašně tvrdě dře, aby dosáhla svého cíle, přestože ji pořád někdo hází klacky pod nohy. V příběhu se objevovaly jak smutné momenty, tak momenty, které mě neskutečně rozčilovaly a iritovaly, ale samozřejmě i láska a úspěchy.
Knížku jsem zase předala mamce, ta ji přečetla za 3 večery.:)

tess.de.veles
05.10.2020 1 z 5

Byla to moje první kniha od Louise.... a možná i poslední. Ježíši, to byl tak nereálný příběh.... Taková blbina... Možná kniha pro bezduche dívenky a slečny... Ale ne pro normální zenu/dívku.... Ztráta času... obávám se... Dámy, slečny, dívky...bez urážky !!! :-)

oleg
09.06.2018 4 z 5

Opět pohodové,odpočinkové čtení,nad ničím nemusíte přemýšlet a vyčistíte si hlavu....

moudivlacek
12.12.2016 3 z 5

Je to silný příběh o touze prosadit se v tvrdém světě, kde pro hrdinku hodně dlouho není žádné lásky. Několikrát ji srazí na zem, obdivovala jsem její vnitřní sílu, kdy se dokázala odrazit ode dna a zas se pustit do svého boje s krutostí a neláskou. A moc jsem jí přála "závěr knihy".
Jinak trošku pomalý rozjezd a trochu neuspořádané přeskakování z přítomnosti do minulosti.

Ivanule
14.09.2016 3 z 5

Tak musím napsat,že kniha kniha ničím ve skrze novém nenadchne a ani nepotěší,hned od začátku to bylo celkem jasné jak o dopadne,už tím jak to začínalo,dítě,které vlastně ani jeden rodič nechtěli,otec,který utíkal do práce,jen aby uživil ženu,která toužila být jako ostatní,první syn,který byl pro ně vším,a pak novorozeně-dcera,která od mala vyrůstala s tím,že jí matka pohrdá a tak chtěla se svým budoucím osudem otočit,jenže za začátku se chytla špatného přítele,který si myslel,že může vše a vše mu také projde...

čekanka13
25.03.2016 2 z 5

Tak tady hodnocení vzdávám. Kniha mi připadala tak plytká, že jsem ji nekokázala dočíst, což se mi stává zřídka.

IvankaM
11.01.2016 5 z 5

Abych vám řekla pravdu, soudím knihu podle obalu. Respektive: Nelíbí se mi obal? Po knize nesáhnu. Proto mě upřímně žádná kniha od této spisovatelky nikdy nebouchla do očí. Ale díky bohu moji maminku ano. Půjčila si ji od kamarádky a hned mi ji vrazila do ruky s tím, že jsi ji musím přečíst. A to jsem udělala. Jsem za to tak strašně ráda. Od této knihy jsem nemohla odlepit oči a okamžitě jsem si spisovatelku zamilovala.

Laf
18.07.2015 4 z 5

Pohodové čtení a ještě napsané stylem, že se to čte samo a jenom se hltá stránka za stránkou.

Izu
19.02.2015 2 z 5

Tak po delší době jsem z nostalgie sáhla po Kráse. Nuda, zápletka skoro o ničem,navíc by si autorka měla opravdu něco zjistit o kosmetickém průmyslu....Dřív byly její knihy daleko záživnější.Ted už je to jen nuda o tom,kterak chudá Popelka ke štěstí přišla.Tímto se s autorkou loučím už navždy.

Ulrika
18.02.2015 5 z 5

Louise patří k mým oblíbeným spisovatelkám v tomto žánru a opět nezklamala:) zejména její poslední tvorbu označuji za velmi povedenou a hlavně hrozně čtivou až návykovou:)

fwllo
11.02.2015 5 z 5

Skvělá LB.. Kdo zná její knihy, není třeba nic dalšího.. Kniha nezklamala a už teď se těším na další!!

Kackac74
06.01.2015 4 z 5

Super knížka spisovatelka opět nezklamala

anglická literatura úspěch rozvoj osobnosti, osobní rozvoj

Louise Bagshawe (p)
anglická, 1971