Psí cesta

Pokračování úspěšné knihy Psí poslání přináší další dobrodružství chundelatého psího kamaráda, který po smrti milovaného páníčka Ethana nachází nový smysl svého bytí po boku jeho vnučky Clarity. Provází ji celým jejím životem jako labrador Buddy, kříženka Molly, miniaturní voříšek Max a nakonec bígl Toby. Je ochráncem, věrným přítelem do nepohody i společníkem ve chvílích nejtěžších. Jeho láska ke Clarity, ale i k ostatním lidem, které na své pouti potkal, je totiž věčná....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/352975/psi-cesta-PPA-352975.jpg 4.6381

Psí poslání (2.)

Literatura světová, Romány, Příroda, zvířata
Vydáno:, Ikar (ČR)

A Dog's Journey (2011)

Kniha Psí cesta

Allys

Dojemné pokračovanie príbehu z pohľadu hlavného hrdinu z prvej časti. Kniha ma chytila za srdce, prečítala som ju jedným dychom. Počas čítania sa u mňa vystriedali asi všetky emócie, ktoré sa mohli. Koniec bol úžasný, ešte lepší než v aký som dúfala. Kniha poukazuje na rôzne spoločenské témy a ukazuje rôzne ľudské osudy, nad ktorými sa čitateľ určite pozastaví a bude si viac vážiť život, ktorý má.

Damaj

Krásné myšlenky

ElizabethB

Opäť krásna kniha a podarené pokračovanie. Rozhodne siahnem po ďalších knihách od autora.

Sariklen

Velice povedené pokračování Psího poslání. Může mu hrdě konkurovat na poli dojemnosti, která je zapříčiněna bezmeznou a oddanou psí láskou. V předchozím díle, tak i v tomto, se vyskytují postavy, které jsou vesměs negativní a naopak postavy, které by bylo radost potkat ve skutečném životě. Líbí se mi, že nejsou vykresleny jen černobíle, ale se všemi svými odstíny. Tak jako psí hrdina vnímá u lidí věci, které lidskému oku mnohdy uniknou, tak i čtenář se učí větší vnímavosti svého okolí. Nejen toho psího, ale i lidského.

Aktualizace po dočtení třetího dílu, Psí domov: Patrně nejslabší díl z dosavadní série, byť pořád velice dobrý. Mám dojem, že je zde méně humorných míst než v ostatních dvou dílech.

ivzu77

Psí poslání byla krásná kniha, film zážitek ještě podtrhl. Psí cesta krásně příběh doplnila a ukončila. Film už je také v kinech a se synem se na něj těšíme. Další kniha autora je Psí domov a tam jsem filmové zpracování již viděla a doporučuji.
A zabrečela jsem si u čtení také

Brambor16

Není to tak úžasný jako jeho první kniha a první díl Psí poslání, ale i tak mě to pořádně vzalo za srdce a i ta slzička mi ukápla.

Adél784

Nádherná kniha, určitě se k ní budu vracet. Příští týden se chystám na film:)

pasici007

Stejně jako u prvního dílu i slzička ukápla...

Psí poslání
Psí poslání