Dědičky

Dědičky https://www.databazeknih.cz/img/books/58_/58311/dedicky-58311.jpg 4 44 9

Jemima, Tara a Poppy jsou tři sestry a zároveň dědičky továrny na parfémy. Ze závěti se ale dozvídají, že firma je před bankrotem a pokud se jim do roka nepodaří třikrát zvýšit obrat podniku, celý majetek dostane jejich nenáviděná adoptivní sestra Jecha. Zhýčkané a bohatstvím zkažené sestry se musí spojit, aby svou firmu dokázaly vytáhnout z krachu, a musí se poprat i se svými bouřlivými osobními vztahy.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Heiresses , 2006

denča1000
02.03.2024 4 z 5

Poměrně dlouhý román, do kterého je třeba se řádně začíst, aby Vás vtáhl do děje a začal bavit. Na začátku mě moc nebavil, ale nakonec jsem nemohla odložit a byl to fajn příběh.

vercajir
05.05.2016 3 z 5

Klasický román pro ženy. Nazvala bych to oddychovým čtením, nechybí napjaté vztahy, sex, romantika i trocha napětí.

zuzana4291
07.06.2015 5 z 5

úžasný román, od kterého jsem se nemohla odtrhnout....i když některé sexuální scény až zbytečně moc dopodrobna popsané, ale jinak vývoj jednotlivých postav a intriky moc krásně napsané

1v8na
02.04.2015 3 z 5

Chvíli mi trvalo, než jsem se do knihy začetla. Ze začátku jsem měla obavy, že tomu nebudu rozumě, protože se tam strašně řešilo, jak vzkřísit firmu, nicméně potom jsem se začetla a stálo to celkem za to.

kikies
29.09.2014 3 z 5

Ze začátku to na mě působilo jako trochu primitivnější Sex ve městě s důrazem na luxus, značky a život plný nicnedělání, večírků a utrácení... ale pak mě to chytlo. Možná je to škodolibé, ale od okamžiku, kdy se hlavním hrdinkám začaly hroutit životy, to začlo být zajímavější... no a nakonec jsem jim už fandila :-) Ne, není to zázrak z červené knihovny, ale je to román, který má co nabídnout.

jasmína
07.08.2014 2 z 5

Opět jsem se přesvědčila, že tohle není čtení pro mě, ale potřebovala jsem nějaké odreagování, což tohle sice bylo až moc, ale doufám, že nyní sáhnu po svém oblíběnějším žánru, kde není vše tak lehce předvídatelné a bláhově zamilované..

Michaela91
26.06.2013 4 z 5

Mě se knih líbila, byla napsaná dobře, a průběh děje mě vážně bavil.
Akorát mi vadilo, že u všeho uváděly že je to té a nebo oné značky. Jinak dobré.

kika 13
05.01.2013 3 z 5

Nudné čtení a široce popisované situace.

misulka680
24.08.2011 4 z 5

Kniha je celkem dobrá, ale zbytečně dlouhá. Spousta kapitol by se dala vynechat, ale jinak čtivá.

Autorovy knížky

Lulu Taylor